DNK, teorija evolucije po Darlingu i inače, mutacije i tako to

  1. ljudi su debili i ne umeju hladne glave da raspravljaju o ovim stvarima,nego krekecu i leti im perje

  2. nervira me ovo,nervira me ono,kako to tako moze biti njanja
    moze biti ako je tako,svidjalo se to tebi ili ne,moze biti ruzno,lepo,iritirajuce kako god,al je jebena realnost
    ne govorim za ovu temu i ljude odavde,nego generalno ljudi su idioti

  3. Nije ni mnogo pametno tvrditi da je nesto sigurna realnost, narocito ne s deficitnim culimak kakvim ljudi raspolazu.

  4. umesto da se kače neke interesantne živuljke iz mračnih vodenih dubina, smešni buljavi lemurovi, smotani kameleoni, tera konverzacija o ludim lenjivcima - raspravlja se o faking bogu i da li on postoji ili ne postoji. Koga boli kurac više. Ne spemujte ovu temu, imate šizenja. (može i ovde neko šizenje doduše ako je slika životinje adekvatna, ili biljke što da ne, i one evoluiraju)

  5. Pa cekaj onda je i covek isto prekazni oblik kao i ova riba. Covek moze u vodu a ova riba moze van vode.

  6. Taj rad Olaniče. Al najgore je što se prže jer misle da su sto posto u pravu, a ni jedni ni drugi nemaju dokaze ni za šta što kažu. Pogotovo ateisti

  7. ljudi su debili i ne umeju hladne glave da raspravljaju o ovim stvarima,nego krekecu i leti im perje

    Ljudi bi prvo trebalo da znaju o čemu pričaju. Većina ljudi koji pričaju blage veze nemaju o temama o kojima pričaju.

  8. Moj dedo moze 5 minuta pod vodom

  9. Dureksu jel ti tata otvorio ovu temu pa ti mozes da odredjujes sta ce ko da piše na temi?

  10. koje li dokaze tražite na forumu? kako može neko da ti prezentuje dokaz slovima ovde i da ga ti prihvatiš. Ako hoćete dokaze idite u prirodnjačke muzeje, zoološke vrtove, laboratorije itd. Ako neko ima kvalitetan link vezan za evoluciju, dnk, bilo šta što ima veze sa naslovom neka okači, postoje ljudi koje to zanima. Čisto opuštena konverzacija, zanimljive slike, članci, a ne jebena religijska rasprava i traženje dokaza.

  11. U pravu je rasni, nije nikakav spem nego se govori on topic. To sto vam je oborio teoriju je druga stvar i ne treba da se ljutite zbog toga.

  12. Dureksu jel ti tata otvorio ovu temu pa ti mozes da odredjujes sta ce ko da piše na temi?

    samo kažem šta bih voleo...

  13. E sad cu da oborim da nema DNK pa da nema vise o cemu da se raspravlja.

  14. Kako ces da oboris?

  15. Ja nemam nikakvu teoriju, samo me nervira pristup tipa "al ne može da nastane to bez neke više sile". Naravno da ne može da nastane bez neke nama nepoznate sile, jer do danas nismo objasnili to načisto, znači, nepoznata sila je u pitanju. A o tome šta je ona jedan hrišćanin i jedan budista neće govoriti isto. Koga je više, hrišćana ili budista? Ako je budista, da li to znači da su oni u pravu? I obrnuto? Samo neka neko sad ne kaže da je sve to isto jer i jedni i drugi veruju u boga. Zato što su to radikalno različite religije. Možda su budisti u pravu? Ništa ne postoji i možda je sve iluzija?

  16. Pa ako sam Darvina oboriso sa kurcem onda ću DNK sa pičkom.

  17. Jesi ti Valdemare neki mudzahedin?

  18. http://en.wikipedia.org/wiki/Buddhism_and_evolution
    Koji znaju engleski i ne mrzi ih da pročitaju kratak člančić.
    EDIT http://en.wikipedia.org/wiki/Hindu_views_on_evolution
    I ovaj možda malo duži. Za one koji ne veruju da postoji evolucija nije loše imati uvid u neko alternativno gledište, drugačije, iz ugla neke druge religije, ne samo hrišćanske priče.

  19. Koji ce mi budizam? Pa ti kinezi veruju u reinkarnaciju.

  20. Koji ce mi budizam? Pa ti kinezi veruju u reinkarnaciju.

    Ti ne?

    Jesi ti Valdemare neki mudzahedin?

    Ne, što?

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.