DNK, teorija evolucije po Darlingu i inače, mutacije i tako to

  1. Pa ja verujem u zivot posle smrti. A ne u to da cu se pretvoriti u neku zivotinju.

  2. Pa pricas protiv svih osim protiv njih

  3. Pa ja verujem u zivot posle smrti. A ne u to da cu se pretvoriti u neku zivotinju.

    Dobro da je svima na svetu poznata činjenica da Kinezi nisu u pravu, a pravoslavci jesu :)

    Pa pricas protiv svih osim protiv njih

    Mislim da se njihovo viđenje stvaranja sveta prilično poklapa sa hrišćanskim i jevrejskim, pa ih i ne pominjem posebno.

  4. Pa ne zovemo se dzaba pravoslavci. Mi smo upravu zato nas je malo. Ispod 50 miliona.

  5. Pa ne zovemo se dzaba pravoslavci. Mi smo upravu zato nas je malo. Ispod 50 miliona.

    Sledbenici Bude ne zovu nas tako. Oni nas zovu 正統, ili Zhèngtǒng na latinici. Reč se sastoji od dva ideograma, jedan znači "pozitivni", drugi "kolektivna". Tako nešto. Znači, definivno nas ne zovu pravoslavci. Tako zovemo sami sebe, verovatno zato što mislimo da smo u pravu.

  6. Mi smo za budiste kolektivna pozitiva.

  7. Mislim da nas ipak Kinezi smatraju masnim varvarima. Imali su oko tri hiljade godina civilizovanosti pre nego što smo mi počeli da pravimo ikakvu državu, jbg.

  8. Towelie, iz tvojih postova naslućujem da si musliman. Jesam li pogodio?

  9. Jesi matori, 5 bambija za tebe.

  10. Ispod 50 miliona.

    Kako si došao do te cifre, majke ti? Pa koliko ima samo Rusa?

  11. Pa nisu svi Rusi pravoslavci. A ima mnogo ljudi koji se izjasnjavaju kao pravoslavci a clanovi su nekakvih sekti. Na kraju pravih pravoslavaca ima ispod 50 miliona.

  12. A koliko ih tek laze na popisu. Ti si se sigurno izjasnio kao pravoslavac?

  13. Pa nisu svi Rusi pravoslavci. A ima mnogo ljudi koji se izjasnjavaju kao pravoslavci a clanovi su nekakvih sekti. Na kraju pravih pravoslavaca ima ispod 50 miliona.

    Aj sad, ne moraš da izmišljaš. Po procenama pravoslavaca ima između 250 i 300 miliona, baš onih koji su se izjasnili kao pravoslavci. Ove zemlje su pravoslavne: Grčka, Gruzija, Rumunija, Bugarska, Moldavija, Srbija, Belorusija, Ukrajina, Rusija, Kipar, Makedonija i Crna Gora. I malo u Bosni. Nakupi se.

    A koliko ih tek laze na popisu. Ti si se sigurno izjasnio kao pravoslavac?

    Kršten sam. Nisam se izjasnio, koga boli uvo šta sam, neću da budem kod Granjke u spisku.

  14. Ja znam barem 20 ljudi koji za sebe kazu da su pravoslavci a govore kako ima neka visa sila. Pa nema neka visa sila nego Bog. To nije pravoslavac to je covek koji je ateista al u dubini duse ne sme da prizna da je ateista jer se nekim delom boji Boga.

  15. Sloveni su u duši još uvek pagani. Nego,ti postiš sredu i petak, i sve postove, ideš u crkvu na nedeljnu službu i pričešćuješ se kao svaki pravi pravoslavac?

  16. Truleksu to sam mogo i ja da nacrtam to nista ne dokazuje.

  17. i ne treba da dokazuje, lepa i kul slika, ništa više.

  18. Rasni, pazi, pravi pravoslavac se od ostalih hrišćana odvaja po tome što razlikuje božju unutrašnju esenciju, koja je potpuno transcendentna, od njegovih nestvorenih energija, koje su način na koji on deluje i stupa u kontakt sa nama. Ta dva aspekta, iako različita, čine jednog i jedinog Boga. To jest, te energije nisu nešto što proizilazi iz Boga, ili nešto što on proizvodi, već su one Bog sam, različite, ali nerazdvojive od božjeg bića. Ako veruješ u ovo, onda si pravoslavac. A ako čvrsto veruješ u jednog Boga, možeš biti i musliman, Jevrejin, katolik, protestant i još ponešto, ali nisi obavezno pravoslavac.

    i ne treba da dokazuje, lepa i kul slika, ništa više.

    Ne mogu a da ne primetim da je šimpanza skroz na vrhu, a čovek malo udesno pomeren i niže :)

  19. A de je domaća mačka? I pas? Krava?