DNK, teorija evolucije po Darlingu i inače, mutacije i tako to

  1. ĐeNKa, revolucija po Rabinu kara(o) Albinu, inaćenje, manipulacije i tai neki Tajfajzen Raduljica

    lol, duhovito, bice jos duhovitije kad bude par hiljada ovakih tema

  2. lol, kako bi izgledalao da svi budemo u fazonu VIDI STA JA MOGU! VIDI STA JA MOGU!

  3. steta sto su dinosaurusi izumrli skroz
    u kakva premocna bica razvili sad bi se

  4. Sjebo vas neki mod sa nazivom teme. Heheheheh

  5. Durek je probušen heheheh.

  6. u pravu si rasni, dureks je samo kurton probušen, kako ono peva Ribljo Čorbo.
    jer biste lajkovali stranicu na fejsu gde bih kačijo zrna razuma svakodnevno da otvorim? Nema leba dok nisi sam svoj admin. A? OLI MI LAJKOVAT BAR 10 DOZVANIH UGLAVU AKO NAPRAVIM STRANO?

  7. evo obećavam da ću to da linkujem kao jedan od prelaznih oblika majmuna ka čoeku, samo mi dajte 10 sigurnih lajkova da se ne cimam badava.
    EDIT: izvinjavam se nisam video da je naziv delije vukajlije, mislio sam random delije hehe...
    EDi2: ali svejedno stranica ti je jadna.

  8. ma samo daj svoju sliku dudureks, to bi bilo to.

  9. Ti si najpobozniji ovde nema ti poruke bez 3 dela. Glavni deo i 2 edita.

  10. Реално. Ова слика доказује еволуцију, мислим на Трулексову наравно. Ја сам био убеђен да су животиње створене од неке друге материје, типааааа, цемента и прашка за пециво кад оно цврц.

  11. Најјаче је што ови дебили замишљају да све што умре остави фосил. Па јеботе ни 0.001% не остави фосил, срећа је што има и оволико. Том вашом логиком би све животиње и људи који су умрли по ливадама и шумама икад, били нађени као фосили.

  12. Srecni smo sto imamo jedno 15ak fosila, a dva najvažnija su lažirana.

  13. Најјаче је што ови дебили замишљају да све што умре остави фосил. Па јеботе ни 0.001% не остави фосил, срећа је што има и оволико. Том вашом логиком би све животиње и људи који су умрли по ливадама и шумама икад, били нађени као фосили.

    skouser očekuje da se sapliće na svakom koraku o koske ptice koja je živela pre sto i kusur miliona godina. A ptice još imaju šuplje kosti, još manja verovatnoća da ostave neki trag.

  14. Лажиран је један археоптерикс, али је нађено још неколико сличних који нису.

  15. A ko je potvrdio da nisu? Jel isti ti koji su ga ,,pronasli,, ili?