DNK, teorija evolucije po Darlingu i inače, mutacije i tako to

  1. jel i ti misliš da je Bog sve regulisao ovo o čemu se raspravlja?

    Појам свеее на овој теми је дужи од списка малолетница које је поседовао Ера Ојданић, може то мало прецизније.

    Трулексе, свако добро.

  2. BOG JE STVORIO BRADATU ŽENU JER MU BILO DOSADNO PA REKO DA SE ZABAVI MALO A ONDA JE NAPRAVIO I EVROSONG DA BI SVE DILEJE OKUPIO NA JEDNOM MESTU.
    KAKO DARLIN OBJAŠNJAVA EVROSONG NEVERNICI

  3. Aj nek neko stavi onu sliku gde se pominje darlin da je ne trazim po smesnim slikama.

  4. A i ne znam koji se kurac raspravljate i upinjete da objasnite drugoj strani kada niko nece pdustati od svog misljenja a i ako verujes ili ne verujes to radis za sebe i sta te boli kurac da bilo kome sta dokazujes.

  5. I da se u naslov teme ovo darvinu zamenj sa darlinu. Hvala

  6. atejsti đe su vam prelazne vrste? đe ruka ribama naglavi? kako može avijokiseline slučajno napravit protein stavi te lego udžak jerse napravi nešto samo odsebe haha, NIKAD! zašto majmun nepređe u čoeka danas! Evo neka pređe i neka dokaže darvila! Izmišljate neke fosile koji sami postavljate. I đe su fosili? Da je to sve tačno bili bih smo zatrpani fosila nasve strane nebi mogo proć. riba nije izašla na kopno jer je to jedna vrsta u okeanu jerste upecali nekad ribu sa nogama haha. koliko buljimo u monitore što nam neizraste još neko oko, đee oko jebem ti krv? ćutimo atejsti sotone, nekrsti raspali šmrčete droge , jer vas to crni papa naučio sunce vam pogano.
    pokaj te se!

  7. Микс шале и истине у једном посту све за циљ да се неко ко не верује у еволуцију представи као необразовани и неписмени кретен заслепљен мржњом верског фанатизма. Јел сам све погодио? Мислио сам да после лажирања фосила не можете пасти још ниже..

  8. Залужујете да вам Расни скочи на грбачу и да ваш јаше све до палеозоика и назад

  9. ma kakvi rasni, taj nije odmako dalje od bojanki za đecu i žurnala. Treba nam novi Kent hovind da nas prosvetli. Ako ja i ti simke to ne odradimo nema nade.

  10. evo da pomenemo i još jednog značajnog borca protiv nekrsta i scientofašista: Mile

  11. Gde je vlasbuljar kad je najpotrebniji :(

  12. Scouser Много ти нешто питаш. Да ниси шпијун? Све те занимају ови и они докази. Прихвати теорију или умри!

  13. Darline ako si ti nasto od majmuna mi nismo!
    Evo sad jedno ozbiljno pitanje sa moje strane, da ne budem GTD ove teme ili Radijacija IT sveta. Dakle, ako pogledamo u objekat zvani oblak (oblaaak maćoree) možemo da zaključimo da je vrlo kompleksan i da je nemoguće da se kapljice vodene pare slučajno grupišu u takvu strukturu, da mora da postoji neko ko ih pravi gore, da ne kažem mesi. (uzimam oblak kao primer jer je makro objekat, svi vidimo kako izgledaju, za razliku od nekih tamo avinjonkiselina koje ko zna kake su, pitanje i dal postoje, to nešto sitno ko zrnce bibera). E sad, može da se izvede matematički račun koji bi pokazao da je verovatnoća nastanka oblaka vrlo mala, maltene nemoguće da se odvija samo pod dejstvom već opisanih zakona fizike. Ali nekako ja ne vidim par ruku koji ih pravi gore? Il sam ćorav?

  14. ĐeNKa, revolucija po Rabinu kara(o) Albinu, inaćenje, manipulacije i tako Tajfajzen Raduljica

    Ko je istrolovo temu?

  15. Ali nekako ja ne vidim par ruku koji ih pravi gore? Il sam ćorav?

    A sta ce ti par ruku? Dovoljni su prirodni zakoni koji su orkestrirani od strane Tvorca.

  16. Darline ako si ti nasto od majmuna mi nismo!
    Evo sad jedno ozbiljno pitanje sa moje strane, da ne budem GTD ove teme ili Radijacija IT sveta. Dakle, ako pogledamo u objekat zvani oblak (oblaaak maćoree) možemo da zaključimo da je vrlo kompleksan i da je nemoguće da se kapljice vodene pare slučajno grupišu u takvu strukturu, da mora da postoji neko ko ih pravi gore, da ne kažem mesi. (uzimam oblak kao primer jer je makro objekat, svi vidimo kako izgledaju, za razliku od nekih tamo avinjonkiselina koje ko zna kake su, pitanje i dal postoje, to nešto sitno ko zrnce bibera). E sad, može da se izvede matematički račun koji bi pokazao da je verovatnoća nastanka oblaka vrlo mala, maltene nemoguće da se odvija samo pod dejstvom već opisanih zakona fizike. Ali nekako ja ne vidim par ruku koji ih pravi gore? Il sam ćorav?

    Oblaci nastaju u paklu, a izviru iz voda Tihog okeana. Imas video snimke za to gde hoces. Navodno ih pravi Sunce zagrevanjem mora, ali ja znam bolje...

  17. daj otvarač vrati naziv temi nemoj da nas zezaš kad smo se već primili da debatujemo.

    ĐNK, evolucija po Darlinu, mutacije i manipulacije

    ja cenim da je ovo prigodno.

  18. od sada djenku cu da zovem DJNK :)
    DJNK dodji kuci,spremla sam ti groooska

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.