Prijava

Dobio sam sidu na tumoru na mozgu od svih ovih priča... Napaljn sam jako a mrzi me da drkam znači ono lud sam... pustili me pre naki dan iz ludare i mogu da vam kažem da sam se tamo exstra proveo, hoću reći baš fino mesto za upoznavanje finih dama sa pshičko-emotivnim problemima kojima naravno treba uteha... I mogu ponosno da vam kažem da je uteha bila u wc ludare... tako da ako želite prskanje po faci drage dame to jest utehu znate gde da me nadjete... ja prskam!

Ovako, ovo je istina ali prava,nema izmišljanja ispričaću vam šta mi se dogodilo,uopšte obična stvar,koju dozivi svaka cura.ovako,ja sam udata i nisam neka lepotica,ali sam simpaticna,rodom sam sa Kosova i zivim u jednom gradicu.imam muza kog mnogo mnogo volim,imamo i dvoje dece i za muza bih zivot dala.prosle godine mi je umro deda i posla sam na sahranu,tamo sam srela brata koji mi dođe brat ni sama ne znam kako,prelep bili smo u medicinskoj skoli generacija svaka cura je zelela da bude sa njim,i ja se hvalila kako mi je brat...trebala sam da odem za neke case za sahranu i iako je deda bio star oci su mi bile pune suza,on se ponudio da me odveze do stare kuce jer ima kola.kada smo usli u kucu tamo je bila tetka i ja sam posla u vc,on je neprimetno usao zamnom privukao se i pitao,jeli ti lep brat,rekla sam da,a on mi je ugurao jezik,nisam znala sta da radim pocela sam da se besomucno ljubim sa njime,spustila sam ruku na njegove farmerke i osetila jako tvrd kurac,znam da mi je brat znam da mi je muz dvesta metara udaljen,da je tetka tu u sobi ali nisam pustala kurac mom lepotanu,htela sam ga odmah,on se malo mucio da mi otkopca pantalone ali je uspeo i svukao ih do kolena,okrenuo me i pljunuo na ruku da okvasi kurac,kao da ga pere,ja sam se okrenula i cucnula,htela sam da ga stavim u usta,znate kakav osecaj jer momak je kao neki glumac lep,i da mu nisam sestra nikada me nebi pogledao,sigurno zna da cu cutati i da ce istresti diskrerno kurcinu a meni prija,kurac mu se osecao,kao i citav vc,mesalo se,al meni je glavic bio presladak,kurac mu veci a on stoputa lepsi i od mene i od muza zajedno,uzivala sam,jezikom sam dirala rupicu na glavicu iz koje je cureo slankasti sok,ispravio me je i vratio u prvobitni polozaj, iz prve mi ga je gurnuo do jaja,vrisnula sam,i pocela da mesam guzom,zacula su se vrata tetka me je pitala gde je on,ja sam ga primala i tihim glasom lagala kako je ispred trafike otisao sa curom da se cuje,tetki kao da je bilo cudno ostala je jos par minuta,a ja nisam prestajala da se navlacim na bratovu kurcinu,izvadio ga je i seo na solju,a ja sam se popela na njega,ljubila sam mog lepog andjela i vrtela guzom.jebi me bato lepi jebi me,molim te nemoj da prestajes,volim te buncala sam,volim te vise od muza on je sonja odvratna stavi mi ga,odvedi me negde ljubavi da pobegnemo da me jebes citavu vecnost,ahhh aaaa moja pica se grcila osetila sam kako moja sperma se sliva niz kurcinu,molim te nemoj jos molim te,pocele su mi suze,molim te jos me jebi saputala sam mu na uhu,molim te ljubavi moja,opet da me ivako krivuci jebes ahh kuronja moj,....aaa svrsicu kurvo,jojj....svrsi u mene bato molim te,hocu lepog sina,molim te napuni mi matericu sad ili nikad ljubavi ssvrsi...aaaa....osetila sam da se trza,oserila sam vruci mlaz,prvo manji pa veci u meni,sama lomisao da je to sperma me je izluđivala,spricao me je bato jos par uboda i stade...poljubila sam ga socno,kao da nam je stoti put da se jebemo,neka hemija sta li...sada imam njegovo dete i volim muza,al mastam i dalje da se on opet odnekud pojavi iz Crne Gore i da me krivuci izjebe,ako nista ja cu nesto smisliti i otici njemu,bar na jedan dan da me izjebe moja ljubav

Ahhahahha legendarno

odlicna prica, bas bih voleo da imam takvu zenu koja me toliko voli

Ja lepo kažem cigani najsrećniji ljudi

Imam krizu svesti od ove price, sunce ti jebem krvavo.

Ђеца ће вам бити мало успорена и скретати удесно, ал ок.

hahaha kako su na jeziv nacin napisane sve ove price tacno ih zamisljas kako drkaju dok pisu

Причала нека богата цура како је неки момак смувао на шарм и она му рекла ај кодмене да ме јебеш ал ништа љубав ништа веза пизде материне и он ај ок може.
Дођу они у стан њен, лик је отресо ко ранку, цура није могла на ноге, само тако потрбушке лежала испрскана и церекала се. И они се тако повремено виђали и јебавали, сваки секс бољи од претходног, јеби ме данас боље него јуче а слабије од сутра, ал проблем био у томе што је лик стално представљао као своју цуру и причао како је у вези, ал он у фазону све што данас имам што се зове моје потиче од опанака и од жуте проје, и она га шутне само зато што је сиромашан, као он је савршен и све ал не могу да будем са ликом који вози клиа петнес година старог.
Наравоученије: Сиротињо и Богу си тешка. :'(

To nije erotska priča već tvoja interpretacija Fenderovog komentara.

Зато што сам избацио ријечи као што је рибица, таласи сперме, тврд пенис, набреко и сл. измишљотине.
Ово је прича с поуком, а не само да одеш у веце и дркаш.
Размисли о томе. Поздрав

Romanijo i Bogu si teska.

јебени косовари

не сумњам у истинитост ове приче

u principu nije morala da govori odakle je, bila su tri izbora - kosovo, gazela i koceljeva

placate pickama dok ih drugi jebu bez placanja

to za kola i sirotinju okacite macku o rep
ako ste faca, jebacete i bez kola i para
kad mi neko pocne da kuka na tu temu, pljunem ga u lice i kazem ubij se jado