Prijava

а личе ХД

Povede se tako prica novi i stari clanovi i onda naidje najneduhovitija osoba ikada fender stratokaster pa pomislim kako kisarmi i nije tako los

Ја недуховит? Бар нисам из Бечмена.

Fendere nemoj da me kolješ brt ali realno

???
Не разумем Деки брт. Шта ја?
Па Псето се вечито нешто убацује као да је у јебеној Супској одрастао, а не у Бечмену.

Jа недуховит? Бар нисам из Бечмена.

Kao prvo, potpuno potvrdjujes tvrdnju da si neduhovit. A kao drugo legendo zivis u jebenoj cupriji haha jesi lud ti? One picke sto kukas da idu iz cuprije da se jebu sa beogradjanima njih ja jebem ja radim to

Ахаха! Добро, добро, кад их ти јебеш, видим да не може Деки да дође на ред од тебе. Јеботе, који си ти слепац, а мислиш да си неко битно мудо. Да, лорде хумора на шаљивом сајту званом Вукајлија, ја живим у малом месту, а ти умишљаш да си из Београда, то је велика разлика.

Ja nikad nisam rekao da sam iz beograda ja sam seljak saban iz becmena ali to ne menja cinjenicu da ne mozes da se ozenis jer mi seljaci sabani busimo cmarove cupricankama ili kako se vec zovu

Да, да, разваљујеш им посебно ти, који јебеш искључиво на Вукајлији. Од 24 сата, ти си овде 25 сати дневно активан - као машине у Колубари.

Znam da ti je neralno da neko nema obaveze tipa sviranje u “lokalu” sa svetlom koje je dobro za publiku ali tebi shebava oci i koje ne dozvoljavaju koriscenje mobilnog telefona ali jbg ja sam lep, mlad, zgodan i imucan pa prdim ceo dan do uvece a onda ti jebem SIMPATIJU

Ти имућан! Волео би ти... Избеглица са Косова, не ради ништа, а имућан. Можда ако ваљаш шиптарске погаће на љебац. Па ти си, бре, на нивоу клинца осми разред који се хвали појебао цео осми и пола седмог разреда и како краде од оца Мечку и вози гимназијалке викендом.

Изађи из тог јебеног света маште и иди ради нешто, а не да измишљаш неке клабинге, јебачине, жене, бракове, швалерације...

Hahaha dobro fender izvini sto sam lagao

ali jbg ja sam lep, mlad, zgodan i imucan pa prdim ceo dan do uvece a onda ti jebem SIMPATIJU

:осми разред основне, видео пре пар дана пичку своје симпатије у женском ВЦ-у, прича целој школи да је јеб'о курву кад су побегли са хемије

A druze toliko fejlujes da mi mrsko da ti pisem ista evo iznad sam se izvinuo sto lazem oprosti mi molim te nevin sam pa frustiran

Fender kad budeš imao jebanja kurcem u pičku ko ps tetovirane dece javi se itd