Prijava

Cuti ucinice nesto

Kao prvo, potpuno potvrdjujes tvrdnju da si neduhovit. A kao drugo legendo zivis u jebenoj cupriji haha jesi lud ti? One picke sto kukas da idu iz cuprije da se jebu sa beogradjanima njih ja jebem ja radim to

ja radim to hahahhhahaha setih se onoga tvoja majka drka svinjama da tvoja majka radi to

Bas prejako fejluje fender kocim se od blama iskreno

Рече Маестро који се усрао кад су га тражили Вукајлијшаи да га бију јер је вређао покојну жену Неше Дебелог. Ајде, самобануј се.

Fender kad budeš imao jebanja kurcem u pičku ko ps tetovirane dece javi se itd

Деки... Брате... Си добро?

A ne serite dobar je Fender i duhovit prije svega. A i kako ga ne smatrati duhovitim kad mu ispod profilne slike stoji:

На овоме свету, могу да кажем што се дешава... то није истина.
Мислим, на овоме свету... што би' нагласио... да пропаганда... што већина кажу д' овоме... није истина.

A ne trebaju ti velika slova samo izbrisi i razmak xd fender burazer se vrati posle 20min pa edituje postove da neko ne pomisli da je nepismen haha

-Stani Neo nemoj da izlaziš napolje.
-Zašto?
-Da li si ćorav majke ti ga, zar ne vidiš da kiša napolje pada.
- Sestru mu u pičku

Gde si mali crnjo cuknem te u glavu
Bezi bre majke ti ga nisam ja kriv sto mi cale crnac

Па оно за сајт где је годинама врх хумора био Владе Лимар, Џела кува сперму и Костић је украо кулен, ја заиста јесам недуховит, јбг...

Pa sto ne kazes da si avangarda haha majmune jedina dva posta na koja su se svi smejali su bili za coin grkljan i kako su vam devojke kurve a ni za jedan nisi mislio da ce se neko smejati

Ја се бар не смејем на сопствене постове и вичем како сам маг хумора волино!

Ahaahah e ova poslednja psetova prozivka sad je dobra bila

Fender je prešao igricu onog pretnjom Coikg, u kojoj je svaki zarez bio na svom mestu. Nešto kao kad bi Ivana Klajna ispizdeo uvredama na račun židovskog porekla:

Slušaj, bre, ti, Coa, kad te nađem, razbiću ti tu pičku! Je l' ti jasno, bre, majmune?!

Gde je ta pretnja bila, da li se neko seća?

За Радио Мораву

Pa kad sam rekao da sam mag humora? Da nisam obrisao post ko ti onaj za gazenje mrtvih grobara?

volino kad se napise izgleda slicno kao violino

Kako da li se neko seća sećam se ja jebote de da zaboravim

Samo se ne sećam zašto sam i koliko jebao fendera pa je pukao do te mere da mi grkljan čupa

Hodas li sam nocu coa

Daj link ili print, to je antologijski post :D