Prijava

ne idem. zajebi sranje

Nema šta. Blejao sam do malopre kod Arene. Ima buseva, ima ljudi, ali nema gde da se ide. Sve je pokriveno. Neki busevi se pominju uveče da će ići, ali nema potrebe da se cimate jer prosto biće ista priča.

Pravi onaj original seronja

Ma ne, taj što je pisao to....

ne brate nego ovaj što skuplja političke poene za njegovu firmu tako što šatro ide kao dobrovoljac, a onda piša po ljudima koji su to isto uradili

Ja nemam pojma ko je dotični, a priča mi zvuči isuviše verovatna da joj ne bih verovao.

Priča jeste verovatna, a pogledaj samo kako je vešto protkao svoj stav protiv trenutne vlasti i Vučića, a sam sajt se zna ko organizuje i zašto. Da je sačekao da sve prođe pa onda pljuvao ja bi ćutao.

Pa jel treba nešto da prodje da bi se posle moglo reći da sa celom pričom nešto nije uredu i da nešto smrdi?

Kao da je bitno ko stoji iza sajta. Zna se i ko stoji i za Kurira pa se opet uzima kao relevantan.

Bruce
Priča jeste verovatna, a pogledaj samo kako je vešto protkao svoj stav protiv trenutne vlasti i Vučića, a sam sajt se zna ko organizuje i zašto. Da je sačekao da sve prođe pa onda pljuvao ja bi ćutao.

Смараш више са твојом приврженошћу Пичкоустом. Скапирајте да то што је милион и по људи гласало за њега, осталих пет и по милиона НИЈЕ ЈЕБЕНО ГЛАСАЛО ЗА ЊЕГА и НЕ МОЖЕ ОЧИМА ДА СМИСЛИ ТОГ ДРАМОСЕРУ КОЈИ ЈЕ ЈУЧЕ ПОСЛАО ПОЛА БЕОГРАДА У ШАБАЦ ДА ЛАДЕ ЈАЈА ЈЕР НЕМА НИ ЛОПАТА НИ ЏАКОВА.

Само привлачење пажње, послали су пола Србије у Шабац, а цео Параћин и Свилајнац се подавили јеботе.

Само привлачење пажње, послали су пола Србије у Шабац, а цео Параћин и Свилајнац се подавили јеботе.

+ 1000

Pickousti je postao mag marketinga.

Elem, nesto razmiljam. Gde bi nam bio kraj da smo se barem jendom mesecno ovako organizovali dok je bilo sve ok. Da jednom mesecno ko je u mogucnosti poslaje po neku poruku ili ode na tako neki volonterski rad. Aj sto bi se sigurno sprecile ove poplave, ali bi mogli sami da preporodimo zemlju, garantujem. Kakve EU, kakve picke materine...

Смараш више са твојом приврженошћу Пичкоустом.

Jebao te on, ja ga ovde nisam ni malo podržavao, sere mi se više od Dveri koje samo čekaju da pljunu po svemu što bilo ko osim njih radi. Nema ništa gore od takvih "dobrovoljaca" koji daju mleko pa posle šutnu kantu nogom. Štaviše, sad već sumnjam da je taj lik uopšte bio u BG.

Elem, nesto razmiljam. Gde bi nam bio kraj da smo se barem jendom mesecno ovako organizovali dok je bilo sve ok. Da jednom mesecno ko je u mogucnosti poslaje po neku poruku ili ode na tako neki volonterski rad. Aj sto bi se sigurno sprecile ove poplave, ali bi mogli sami da preporodimo zemlju, garantujem. Kakve EU, kakve picke materine...

to je lepa ideja, ja bih se prvi oglasio za to i kapiram da ne bih bio jedini. al brzo bi sve otišlo u kurac pogle sada: ne zna se ko pije ko plaća svuda informacije dezinformacije meni uopšte više nije jasno gde je voda i otkud ona kad kiša nije padala, avgust mjesec. i nije samo vlast kriva, jel lepo reko coah da dođe 500 i kolko je došlo? 3000. molim lepo. ovo je sve tolko trulo da ili treba sve iz temelja jovo nanovo ili ćuti i puši, ili bjež iz zemlje. ja sam za 3. opciju a vi kako te?

vi kako te?

Jeg tenker same som deg...

Elem, nesto razmiljam. Gde bi nam bio kraj da smo se barem jendom mesecno ovako organizovali dok je bilo sve ok. Da jednom mesecno ko je u mogucnosti poslaje po neku poruku ili ode na tako neki volonterski rad. Aj sto bi se sigurno sprecile ove poplave, ali bi mogli sami da preporodimo zemlju, garantujem. Kakve EU, kakve picke materine...

Elem uvesti redovnu volontersku obavezu minimum jednom godišnje.

Смараш више са твојом приврженошћу Пичкоустом.

Da li baš mora o tome sad jebem mu mater u pičku. Je l' ne možete sa prepucavanjem da prestanete ni u ovakvom sranju. Šta je tebi sad dunulo da njemu sereš zbog toga ? Je l' Vučko kriv za poplave ? Je l' on smislio kišu i potop ? Koji ti je kurac ?
Normalno je da političar ko političar koristi situaciju u svoju korist ? Ko to ne radi ?
Ovako ispadate jadni jer lajete dok izgleda da drugi pomažu, čist hejt ne vodi ničemu.

I u ostalom ako pet i po miliona murzi Vučka koji će kurac na vlasti ? Objasni mi taj detalj.