Pomoć evakuisanima sa Vukajlije

  1. kul, šomi, no problemo.

    đido, slobo, taman da mi ne vukljamo kofer, i fizikalisanje nam je potrebno! :) (msm, ima kofer točkiće, al opet... e, da roze je boje sa cvetićima, sori, jebiga) :P

  2. odlično, sve smo se dogovorile na brzaka. Šta tu ima da se čeka?

  3. Girl powa, nego da joj baš i ne uzimate konzerve i supe iz kese što ih pomenu lemaja ako je kod nekih rođaka, valjda je hrane tamo nečim, još će ljudi da se uvrede.

  4. Lemaja, Ježila, Kafa i ja u podne na Terazijama. Ko još?

    Mek na Terazijama, sreda, baš tačno u 12? Može, i ja ću doći. Poslala sam Džoniju moj broj moba u PVT, mogu i Natnat, pa me obavestite ako se nešto izmeni.

  5. Šalji Džeče :)

  6. Kafo, šalji broj telefona pa nas cimaj ili nas prepoznaj :)

  7. Odecu uzimajte i stvari za licnu higijenu a najbolje da ko je u kontaktu sa njom da je pita sta je najpotrebnije. Mogli bi valdemara i ostale kontaktirati. A ako neko ima javia na fejsu neka ga pita za dankanovo ime i prezime ili da vidi ima li ga on u prijateljima posto cara rece da on zna.

  8. Lemajo pvt jebem te.

  9. Odecu uzimajte i stvari za licnu higijenu a najbolje da ko je u kontaktu sa njom da je pita sta je najpotrebnije

    Sve smo se dogovorile sa Marsovkom, ne brini.

    A ako neko ima javia na fejsu neka ga pita za dankanovo ime i prezime

    Poslala sam Javiu poruku još pre dva dana, nema ga na fejsu.

    Valdemaru za sada ništa ne treba, tako reče.

  10. evo, ja opet probala dankana, opet izbacuje - "unable to connect", tako je bilo i preksinoć....

  11. evo, najnovije obaveštenje:

    Info od 22.28: Smena volontera u Areni je u ponoć, potrebno je 80 ljudi. Ukoliko vidite da volontera ima dovoljno, molimo da idete u centre gde je vaša pomoć potrebnija! Hvala puno svima koji žele da pomogn

  12. Ako treba da se fizikališe u sredu da se to odnese, doćću i ja. Koliko ću para imati, bem li ga, ipak sam student-parazit. Ali skupiće se nešto. Znate li koji deo grada?

  13. soče, mi se nalazimo kod meka na terazijama, u podne. posle će joj marsovka to odneti...

  14. Kod Ajaksovog dede u Mislođinu će moći da se smesti nekoliko ljudi, samo da vas obavestim.

  15. Mozda bi trebalo odbanovati ajaxa al da ne pravi sranja, posto mozda moze da pomogne.

  16. Videh gde se nalazite, samo pitam gde se nosi to, u koji deo grada? :)

  17. Mozda bi trebalo odbanovati ajaxa al da ne pravi sranja, posto mozda moze da pomogne.

    Pa jes, tako je i Stanis pomilovao Davosa kad mu je doturio lukac. Možda i pristane čoek, al samo pod uslovom da Brus rukuje satarom, on je stara kuka na disnotoru.

  18. soče, zaboravih ja sad gde je ona tačno, u svakom slučaju marsovka nosi, nećemo sad svi da joj banjavamo tamo, smoriće se devojka....

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.