Pomoć evakuisanima sa Vukajlije

  1. Malo mi glupo što se javljam a daleko sam fazon 1500 km ali, eto, biću dole negde oko 10.juna, ostajem 10-ak dana, biće mi drago ako u tom periodu budem bio u mogućnosti na bilo koji način da pomognem drugovima iz ove sekte, gastos stajl:-)

  2. crnigrujan je insistirao da uplati parice sada, dala sam mu broj tekućeg, tako da ćemo čini mi se dosta skupiti za ovaj prvi talas :)

    A Ajaks kaže da prati temu ali da neće odban.

  3. Možda i pristane čoek, al samo pod uslovom da Brus rukuje satarom, on je stara kuka na disnotoru.

    jepseti more, ja ga nisam banovao :)

    Gastose, ti samo propagiraj i organizuj, leni su stranci ali hoće da pomognu ako im natrljaš nos. To nam više treba nego par ruku. :)

  4. AJAXE AKO PRATIS TEMU, NE VRACAJ SE OVDE IONAKO CE SAMO DA TE ISKORISTE ZA POMOC I ONDA OPET DA TE SUTNU U BAN!!! NE DAJ SE I IZDRZI!

  5. Ništa ne brini, Bruce, već danima agitujem (i ne spavam lol) a samo moja kuća će uplatiti 5000 eura, što i nije tako loše obzirom na to koliki su štekovi...A lekove, garderobu i veniš donose ljudi ko nezdravi, baš sam danas režirao na jednom punktu...

    Edit: "dežuro", bem ti hrv.tastaturu:-)

  6. To brate, tako se pomaže kad si gastos :)

  7. Пфф 5000е, па Лепри ће дати бар 5 пута више. Ајде Профе, помози народу, немој да си ситничар.

  8. Jebiga kad je Lepri dva puta veći čovek od mene lololo:-)

  9. ne kenjaj Šomi, Lepriju pomaže Dragana Mirković, a Prof je sam :)

  10. A i Berlin je pred bankrotom, boli Bečlije kurac krasni!

  11. Svaka cast! i od vas muzikanata da bude neke koristi

  12. To, profe!

    Edit: "dežuro", bem ti hrv.tastaturu:-)

    Eee, ovim si sve anuliro. lolo

  13. ajde ko pošalje broj tekućeg da staviš u prvi post, ne mogu da lovim po temi

  14. Inače, biće organiziran humanitarni koncert ovde u Berlinu, skupljamo se mi klasični a ima i struja (čitaj:JA) koje bi u čelu priču uključile i Lepog...Bojazan, jedino, da onda priloga bude i po čelima i međ sisama lolo:-)

  15. Forget me Not i Mrs Raven takođe učestvuju u akciji za Lavandu, samo da napomenem :)

  16. Koliko je visoka Lavanda?
    Ima Ela garderobe isto neke da pošalje, samo da joj ne bude veliko. Visoka je Ela.

  17. Lavanda je niska, 160, malo punačkija, cipele 39!

  18. Jebga, to otpada onda.....

  19. ako je ela visoka, ova niska, to mu dođe negde na isto. koliko sam videla, lavi nije debela, samo nije mršavica. kontam da nosi negde 42, otprilike, to mu dođe neki L (zavisi od modela, i prozvođača, bemliga)

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.