Pomoć evakuisanima sa Vukajlije

  1. Ljudi sada sam tek vidio ovu temu, jbg ne mogu pomoći previše ljudima tamo ali nadam se da ćete uspjeti koliko toliko da odradite posao i mnogo sreće sa akcijom.

  2. Је л' на крају има неки жиро рачун или шта? Нисам пратио тему.

  3. vi iz bosne mozete da se organizujete za skocimisa i kome jos treba tamo, ima i vas dosta odande

  4. Ne zam da li se skočko javio i kako je ali na mene mogu računati od prekosutra, imam još da čistim kod sebe kući i kod rođaka. Ako bilo ko iz banjaluke konta da se organizuje da odemo u doboj neka mi javi pa da idemo bar pomoći čovjeku da očisti kuću ako je bio pod vodom.

  5. Nisu na recept lekovi tj bar ne svi. Javljam sutra u pvt Radijaciji i nzm kome jos, kad se dokopam komp.

  6. Dajte nemojte Lavandu nazivati punackom, malo joj je sve ove muke? Na stranu to sto uopste nije.

  7. Da, KBO, organizujte se lokalno, koristite svi ovu temu. Nikad se ne zna ko šta može da pomogne.
    Putin, ja sam ti isto tražila adresu za taj aspirin, nemam ove recepte što idu na recept. Poslala bih ti post netom.

  8. Dajte nemojte Lavandu nazivati punackom, malo joj je sve ove muke? Na stranu to sto uopste nije.

    Ma razumemo se mi, bolje da joj nešto bude malo veće nego da ne može da obuče.
    Uostalom, gde si ti video ženu koja ne misli za sebe da je ima više nego što treba? :))

  9. Finansijski stvarno ne mogu da pomognem, ali šta god treba (odeća, hrana, sredstva za higijenu...) pošaljite, i ja to šaljem dalje kod ljudi koji upravljaju sa onim što je narod donirao. Takođe, fizikalne poslove mogu danonoćno da radim bez ikakvih problema. Stvarno hoću da pomognem, vi samo recite gde kad i šta, po mogućstvu PVT pošto net imam samo na telefonu, pa ne mogu da pratim forum. Čače, stavi me na spisak.

  10. ЏелА
    Sad mi je Skocimis odgovorio na SMS, pretrpeo je 100% stete i sve je unisteno...

    Jezivo...

    Videću da i ja priložim neku siću u sredu.
    Leto kad dođe biću uvek tu ako treba nešto da se radi

  11. Je l' se samo vi žene okupljate u sredu, ili treba svi masovno da dođu koji mogu pružiti i pomoći? Biću najverovatnije na faksu do 12, tako da se mogu naći s vama i dati neki doprinos.

  12. putine kakvi ti lekovi trebaju da vidim sa djevojkom njena mama je doktor pa ako može nekako preko veze da iskombinuje nešto da joj javim

  13. Je l' se samo vi žene okupljate u sredu

    Prov, u sredu u podne ispred Meka na Terazijama.

  14. Ok, najverovatnije ću doći. Ja mogu na recept nekoliko kutija Lorazepama da nabavim, ako znači ikome.

  15. 'aj neka mi neko ukratko na pvt pošalje kad se ide, gde, šta treba poneti i ostalo. Ne mogu da ispratim preko telefona. Uzmite u obzir da sam iz Mladenovca, i da mi treba 50 min do Beograda.

  16. Potrebni lekovi

    Владимир Путин

    prilenap 10mg
    corvaton forte 4mg
    monizol 40mg
    letrox 100
    nitroglicerin
    aspirin
    panlax 5mg
    bensedin
    diunorm 5mg
    gastroperidon

    ako je neko u mogućnosti, ovo bi nam trebalo

    Mlato, nigde se ne ide u akciju još, za sada saamo prikupljamo ko šta može za Lavandu u sredu u podne na Terazijama ispred Meka se nalazimo.

  17. Šta joj je potrebno?

  18. Lorazepam, da li da donosim? Mislim, to je lek za smirenje, tako da je odgovor obvijus, ali samo mi treba potvrda vaša. Crveni je trougao, tako da neću da neko misli da dilujem.

  19. Dajte mi podatke o Putinu, i recite mi gde je smešten da znam da pošaljem

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.