Pomoć evakuisanima sa Vukajlije

  1. Drugari, ja ću tad verovatno biti u gradu, al nemam ništa jer sam i sam izbeglica, jedino ako neko hoće da mi priloži jedan paketić humanitarne pomoći ;)

    Valde kako stojiš sa čime trenutno? Šta ti treba?

  2. Bruse, aj po[alji svoj broj da ti ba;im neki dinar, a ti prosledi gde treba

  3. Ne mogu nigde da prosledim, niko mi nije dostavio broj računa, bolje vidi sa ovim iz BG modovima, njima su svi blizu pa mogu silom da im uguraju robu.

  4. idem u toku dana da pokupujem nešto. aj javite što pre koje stvari su najpotrebnije da se ne zajebem.

  5. Dzoni, samo nemam vode, al vec dovlacim je u buricima, nista ne treba, samo cu svratiti ako budem u gradu da se zahvalim ljudima, i imam jedan humanitarni paket od litar rakije, njega da pokupim, kriza ovde s tim :)

  6. That's the spirit!
    Dođi obavezno :)

  7. ljudi sapuni, paste četkice take stvari trebaju li?

  8. Dobro Valde, ali nemoj da zajebavaš ako nešto stvarno treba da ne zaiskaš pa da se organizujemo.

  9. Ljudi, neće vam Valdemar ništa tražiti garant, nego ga sutra hapsite i uvalite mu silom, d'izvinete.

  10. Па и ја мислим да нас фолира, али верујем ја у ове жене сутра... Кад га уфате у машину...

  11. Mi smo ovako naizgled fine, ali silu umemo da primenimo.

  12. Ja čak ni ne izgledam fino, nasilna sam :)

  13. Onda ga ti drži, mi ćemo da golicamo dok ne posustane!

  14. Može jedan helikopter za mene sutra, oko podne, do Beograda? :)

  15. Dolazim i ja sisam mu zulufe na nulu. Milom ili silom

  16. Ljudi ako su valdemar i lavanda pusaci, kupite im par pakli cigara. Mozda zvuci glupo i mozda me neko napusi jer nije neophodno al i sam sam pusac tako da mislim da bi znacilo ljudima.

  17. Lavanda nije pušač, ne znam za Valda.

  18. Valdu ponesite šiše s raćiju, vidiš da kuka već pet dana :)