Pomoć evakuisanima sa Vukajlije

  1. Rakiju mu obavezno ponesite a pretpostavljao sam za lavandu da nije i preptpostavljam za valda da jeste.

  2. Kizo nije aktivan već 2 dana a Prijedor je najebao..

  3. Зна ли га ико приватно уопште?

  4. Ja ga ne znam, al' poplavljeno je po Prijedoru. Valjda ima čizme.

  5. Posalji postnetom ili na ziro od natnat.

  6. Ja i ja hteo da posaljem za sutra al rece lemaja da ima dosta za sada pa kad bude trebalo za sledeci put da ce nam reci.

  7. Ma imam ja ovde neku šljivku specijalno za lorda Valdemora nego što sam na poslu sutra kad je okupljanje pa jedino ako ima neko ovde gore na potezu medački džep - konjarnik - banjica da je planirao ić' pa tome da doturim da mu ponese. Evo daću ovde i komši da je osvešta prvo, lik je lerdi al je učio za popa u mladosti pa zna znanje.

  8. Niena, pitaj Marsovku da ti da Lavandin broj pa joj uplati kredit, jedino tako :)

  9. Grujane, ja sam u Kumodražu, Čak je u Stepi, pa može neko od nas dvoje sutra da ponese čudotvorni napitak.

  10. pa jedino ako ima neko ovde gore na potezu medački džep - konjarnik - banjica da je planirao ić' pa tome da doturim da mu ponese.

    Пусти ми у пвт де да покупим то и бр телефона, ја сам ти најсигурнији јер не пијем. лололо

  11. Pf, znala sam da će da nas zezne neki vodoholičar!

  12. Stigo sam kući. Putinka je ok, popričali malo i ona skuplja sa rosonerijem neke stvari da donira.

    Pitao sam je da li joj treba još nešto, kaže ne al ja sam joj doturio po jednu kutiju od svega. Tako da joj nabavite još malo zaliha ko ima.

    Ja sam rikno, over i aut. Ljubi vas rade.

  13. Brao Rade, laku noć, odmori malo!

  14. Grujane, ja sam u Kumodražu, Čak je u Stepi, pa može neko od nas dvoje sutra da ponese čudotvorni napitak.

    Jedino ako se nađemo pre pola osam, moram nekako da stignem na poso :)

    A dobro, jes malo bez veze da vas cimam navrat nanos zbog malo rakije, preživeće čoek valjda nekako na pivu do sledećeg okupljanja.

  15. e što reče miloš. pušači slobodno tražite pljuge i duvan, znamo kako je

  16. kizo, javi se da znamo da su ti suvi brkovi.

  17. sad sam se dogovorio sa mojima, u mogućnosti sam da smestim jednu osobu kod sebe. u pitanju su podrumske prostorije, ali sređene, dve sobe od kojih je jedna natrpana sranjima a druga je slobodna.koristili bi wc u mojoj gajbi koja je odma pored. dušek jedino nemam ali to mogu nabaviti iz dobrotvornih organizacija. ko je zaintresovan nek se javi u pvt.
    u pitanju je zemun, karađorđeva(preko puta pinokija)
    p.s. predlažem da se otvori tema gde bi se dogovarali oko smeštaja i gde bi naravno spem i sve ostalo što nema veze sa tim bio najstrože zabranjen. lakše bi ljudi videli ovako će moj post biti ubrzo zatrpan.

  18. neće, svaki ovakav post se kopira na prvi

  19. Jel se čuo neko sa kostićem on je iz loznice valjda a i tamo bilo sranja