Pomoć evakuisanima sa Vukajlije

  1. neće, svaki ovakav post se kopira na prvi

    aha ok potpuno sam zaboravio na prvi post.

  2. Ide li neko sutra na to okupljanje preko bogoslovije možda? Mogu vatrenu vodu da ponesem ujutro pa da izađem s posla na časak i dam nekom da ponese.

    Jes da nije od vitalnog značaja, al opet bitna je pažnja a i nije red da čoek sedi u tuđini žedan. Rakija uzrocima problema možda i ne može ništa al zato simptomima jebe mater.

  3. 99 posto neću moći sutra da dođem. Moram na drugo mesto na ispomoć. Ali ako budem dolazio javiću enemiju ili fejsu. I ako devojke budu mogle, da saznaju tačan broj odeće. Da li je u pitanju lavanda ili neko drugi, pa da mogu da vidim da uzmem nešto od sestre i još nekih.

  4. Poneću ja rakiju ako budem išao, barem toga ima lolo

  5. ja sve vreme čitam naslov teme "pomoć podavljenima vukajlije" božemeseprosti...
    (too soon?)

  6. vreme ti je da se zabrineš jer i ja tako čitam naziv teme, dva puta sam kliknuo da popravim, a a ko čitaš kao ja nešto ti je sigurno u kvaru ;)

  7. Ljudi, baš sam ponosan na sve vas kako ste se našli jedni drugima u nevolji, jebote zbog takvih stvari zažalim što sam ikad otišao iz Srbije...

  8. Za vas dvoje nema rakije, počeli ste da halucinirate.

  9. prof, što reče neki iz nekog štaba, šta li "srbi se ne pripremaju unapred, srbi reaguju". parafraziram.

    bruce, davno meni neki kratki spoj, al drago mi da nisam sama ;) ne znam samo šta bi frojd rekao na to....

  10. Profe, tek sad poslednje 4 godine mog bivstvovanja ovde imaju smisla. Hoće srce da mi pukne kad pročitam neki od postova.

  11. ne znam samo šta bi frojd rekao na to....

    Rekao bi da je u pitanju klasičan slučaj nečega :)

  12. edipov/elektrin kompleks, ne znam kako, ali nekako....

  13. Poneću ja rakiju ako budem išao, barem toga ima lolo

    Bogme kako je krenulo, vi ćete ponjeti dovoljno rakije da se kolektivno podavite u njoj.

  14. Кад све ово прође, кад се утврди материјална штета, тек ће бити потребан грађевински материјал за обнову кућа, плус паре за намештај и покућство. Е, тад би требало чланови сајта који су из Обреновца, Крупња и сивих поплављених места да се јаве и без блама оставе број жиро рачуна. Сваки евро ће им добро доћи. Педесеторо људи да скупе понешто, па ће то бити једна лепа сума. Или да се направи жиро рачун Вукајлије да се скупља помоћ угроженима. И да се тај жирорачун објави свуда. Можда да Каизен врати ктитор налоге и да средства преусмери на помоћ угроженима.

  15. Можда да Каизен врати ктитор налоге и да средства преусмери на помоћ угроженима.

    E ovo bi stvarno bilo dobro.Prenesite mu ovo na mod forumu

  16. Suviše je komplikovano da se tako skuplja pomoć, a nisam siguran ni koliko je legalno. Mislim da ćemo ovako pojedinačnom organizacijom skupiti više i brže dostaviti ljudima, samo još kad bi prihvatili i poslali brojeve računa ili barem telefona za postnet.

  17. А колико се сећам, пола од тих 200 динара за ктитор је одлазило оператеру или коме већ...

  18. ma bre postnetom se pošalje, recimo natnat, svi imamo poverenja u nju, i to je to... al polako, o tom potom...

  19. Ја сам рачунао да се у акцију укључе и чланови из свих крајева Србије. Лакше је овима који су Београду да однесу лично помоћ. Него што каже лемаја отом потом, да све прође, да се људи врате кућама (они који могу) па за две-три недеље да размишљамо и о томе.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.