Prijava

Имаћу и неки ситан намештај, мсм крш је али може да послужи, то ће генерално људима бити најскупље после грађевинских радова и беле технике.

Ja jos ne znam sta imam, prazan mi stan ostao, a prica se da pljackaju ko ludi. Dvojicu su zandari na licu mesta - metak u celo, ako. Inace krecim, prosecno, i fizikalija.

ja trenutno mogu da se odreknem jedne crvene ili tako neki slican iznos, pa makar nek naspe neko od vas ko ide kolima tamo nesto goriva....eventualno neke garderobe ako do tad ne odnesem negde u okolini

Gle ga ovaj. Valdemare ošišaću ti zulufe kad dođem. :)

Sad videh temu, računajte i mene. Finansijski ne mnogo dok ne bude plata, fizikalija, smeštaj i tako to...

Mozda ih osisam i sam, potrenan mi je omanji remont :)

Valdemare, meni ovo leto ne ginu barem tri vikenda kod tebe, gledaj da se koordiniramo pa da dovučem ceo autobus na tvoju adresu :)

Sto se tice kinte tu slabo mogu da pomognem jer imam rodjaku koja je ostala bez apsolutno svega, al sto se tice ostalih vidova pomoci, stojim na raspolaganju.
Jebiga, zavrsio sam gimnaziju, kazu da sam dobar sa fizikom.

a zajebavas da su ih roknuli zandari?

E da, ima nameštaja nešto, ako treba.

Vazi, Bruse :) Inace ovo za zandare sam jutros cuo od coveka koji je ostao tamo.

Pa u zavisnosti od tipa i termina akcije, ali svakako sam raspolozen da pomognem.

Осећам се као пичка, волео бих да помогнем али не знам како. Далеко сам од Обреновца, не могу неке не знам колике паре да одвојим јер сам студентско говно. Не знам стварно, ви ми реците.

Ako odlučiš da dođeš ima kod mene krevet. Isto tako ako neko oće da dođe iz unutrašnjosti može da prespava kod mene bez problema.

Bače, pet dana pišem da je i topla reč nekad dovoljna. Neće ovo trajati tri dana, imaćeš i vremena i mogućnosti da pružiš svoju čašu vode. Ako ništa drugo, poslaće te fakultet sigurno negde da rmbaš u zamenu za dodatni ispitni rok.

Јел и Капун из Добоја?

из Суботице

чекај био је још неко из Добоја, јел онај огњетина или тако нешто?

I ja oću, koliko budem mogla da pomognem fizikališući, a imam i nešto odeće, s kintom sam slaba, ne mogu mnogo da izdovjim, ali i nešto će značiti

YeahBatch

Осећам се као пичка, волео бих да помогнем али не знам како. Далеко сам од Обреновца, не могу неке не знам колике паре да одвојим јер сам студентско говно. Не знам стварно, ви ми реците.

biće dovoljno samo ako nešto nađeš dotrsiš i da se unormališ

ako trebaju lekovi, tuj sam... čak i bez recepta