Prijava

racunajte na mene, mada mi je malo neprakticno da dodjem...bolje da posaljem novac nego da placam kartu do tamo, kontam da ce volontera fizikalaca biti dosta

Ovo što sos kaže bolje dajte neki žiro račun da se šalje.Ima nas iz cele srbije a kontam da će volontera iz beograda biti dovoljno.

ako treba nekome smestaj, iscimajte me u PVT, svraticu povremeno da vidim ima li sta...

Рачуњајте и мене. Не знам да л' ћу моћи да дођем, ал' помоћи ћу како будем могао.
Мало нас је, ал' смо говна. <3

ako trebaju lekovi, tuj sam... čak i bez recepta

Vazi, posalji malo karbapina, artana, trodona, rivotrila i fenobarbitona, i jedan aspirin, malo me boli glava :)

Мало нас је, ал' смо говна. <3

Dobra, stvarno dobra fora :)

Vazi, posalji malo karbapina, artana, trodona, rivotrila i fenobarbitona, i jedan aspirin, malo me boli glava :)

nema artana, može zamena?

Ja ću se danas videti sa Lavandom, pa ću da javim šta i kako...

Ни мени нешто није на руку да долазим, ж.р. неки кад васпоставите... О-руууук.

Напишите број жиро рачуна ако имате неки, да ми који нисмо у могућности да дођемо помогнемо бар финансијски. Свако по 1000 динара може да одвоји.

Ако већ не будем ја у могућности, исцимаћу ове моје студенте по Бг-у, да их преусмерим на вас.

Dajte žiro račun. Onaj ko će se prvi videti sa njima. Nešto bilo šta.

Odakle mi žiro račun? Imate one račune i brojeve za pomoć generalno, a da ja imam neki žiro račun, ne bih dao, jer kasnije da me neko optužuje da kradem pare od ljudi, ne pada mi na pamet. Ko god hoće da da pare, može da da nekome pa da on donese ili kako god, naći će se neko da donese. Ako ne možeš da dođeš iz NS recimo, nađeš nekog ko ide, pa njemu daš. Vrlo lako.

Ako neko ipak ima i hoće da ostavi žiro račun, nek ostavi, ali svako ko uplati nek slika uplatnicu (naravno nakon uplate) da ne bi bilo kasnije problema.

Matori niko nije rekao da ćeš da ukradeš jbg nego ako već hoćemo to, onda da skupimo na gomilu pa da im se da. Ja sam već spuco sve kredite na pomoć nego da usmerimo našima odavde. Nisam te prozivao ni ništa jebem ga.

A šta serem i ja. Tu sam, broj imate. Zovite.

Vazi, posalji malo karbapina, artana, trodona, rivotrila i fenobarbitona, i jedan aspirin, malo me boli glava :)

Nije njemu ništa čim se ovako zajebava!

Ne može biti problema sa žiro računom, traži se konkretna osoba i konkretan račun da pomognemo. Kako sam ja ukapirao, da se ovde okači npr. LAVANDA pa njen račun itd. Da pomognemo konkretnim ljudima koliko možemo da imaju od čega da funkcionišu ovih dana.

Matori niko nije rekao da ćeš da ukradeš jbg nego ako već hoćemo to, onda da skupimo na gomilu pa da im se da. Ja sam već spuco sve kredite na pomoć nego da usmerimo našima odavde. Nisam te prozivao ni ništa jebem ga.

Ma nisam ni mislio da me prozivaš, nego kažem samo da nemam žiro račun, a i da nam ne treba, ko dođe, nek ponese šta može, ko ne može, nek pošalje po nekom. Malo nas je, nije kao da nam treba žiro račun za ovih par desetina ljudi.

Kako sam ja ukapirao, da se ovde okači npr. LAVANDA pa njen račun itd. Da pomognemo konkretnim ljudima koliko možemo da imaju od čega da funkcionišu ovih dana.

Ovo može takođe, nek se jave oni, okačim njihove žiro račune, pa nek uplati ko hoće.

U principu prevozna sredstva će biti od značaja takođe, ali i da se jave nekako, da li lično ili preko nekoga sa sajta oni kod kojih treba da idemo u da pomognemo i da znaju da nas ima i da ćemo pomoći u obnovi onog što im je poplava sjebala.

Ма заборавите те жиро-рачуне. Само објавите кад почиње акција, ко није у могућности да иде имаће пар дана да се организује да пошаље паре по некоме. На теми или на пвт. Реално, скупило би се више пара преко жиро-рачуна, али за то треба да имаш сопствену радњу, фирму и сл, а да се уплаћује на текући, нисам баш сигуран да би то било сто посто легално.