Pomoć evakuisanima sa Vukajlije

  1. Људи, Лолко је, само да се јавим да сам жив, здрав, сув и то. Слажем се за Лаванду, она неће тражити, тако да све зависи од наше иницијативе. Исто важи и за Путина, код њих две у улици је било срања, тако да им треба помоћ, како сад, тако и кад нас пусте да се вратимо.

    Иначе, мени све што је потребно - ако неко од нбгд вукајлијаша има лопту за баскет и расположен је, да изблејимо за викенд да се издувам малололо

  2. Samo nemoj da mi pišeš defke sa naloga, a cimaj Kurajbera i Agilnog za VOS u nedelju, sad je još potrebnije takvo druženje :)

  3. Dobrodošao Lole! Kako mi je drago kada se neko javi bre!

  4. Иначе, мени све што је потребно - ако неко од нбгд вукајлијаша има лопту за баскет и расположен је, да изблејимо за викенд да се издувам малололо

    Meni je noga sjebana, ali amera mogu uvek da opičim. Ako to može, šibni mi pvt, pa ćemo se dogovoriti za neki dan

  5. ok, brišemo jednog sa spiska nestalih!
    dobrodošao na suvo, lole!

  6. A gde je Industrial? I gde je Vučica?

  7. kolko ja vidim na fb, industrijal je gajbi, igra neke igrice... na trenutak se zapitah "ko beše vučica" heheeh

  8. Поздрав за Лола!

    Натнат, певете.

  9. Колико знам, Индус се преселио у степу степановића раније.

  10. VELIKI POZDRAV ZA BRATA LOLINU INTERNET MEGABRATA SWE NAJBOLJE I DA ŠTO PRE RANE PROĐU SWE

    ZHIW BIJO

  11. Da, preselio se, potpuno sam zaboravila na to.

  12. Jbt i ja sam par puta procitao ovo kao lemaja i bruce al reko da ne mracim.

  13. Vi ste još i dobri, ja sam u početku čitao 'poplavnjenima', ne znam šta mi bi.

  14. sad sam počela da čitam "popravljenima".... možda didem da spavam?

  15. Vi ste još i dobri, ja sam u početku čitao 'poplavnjenima', ne znam šta mi bi.

    Mislim da je u pocetku to i pisalo.

  16. Fala bogu da je pisalo, nego prohtelo mi se nešto da se pojavi Čak i pošalje me u kurac što ga izuzetno suptilno prozivam da je stoka nepismena.

  17. Vi pod hitno da smanjite pečurke.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.