Pomoć evakuisanima sa Vukajlije

  1. Cula sam se s lavandom malopre, trebaju joj patike 39, to joj je najpotrebnije, carape, ves isto ali manje od carapa, osnovne kozmetike ima, mozda neki prasak za ves, neka krema ili tako nesto, odecu sta ko ima ponesite, peskire, ali kontam da su joj sad potrebnije pare od stvari. Donecemo rosoneri i ja neku odecu sutra i eventualno neku sicu. Ako moze neko ko dolazi sutra da mi ostavi broj u pvt.

  2. Јеси добила број? Ако ниси, могу да ти пошаљем Чаков.

    Допуна: Послао.

  3. Idem kasnije kod direktora da mi da odobrenje da uzmem jednu škodu karavan kad se budemo skupili da idemo kod Lavande i Valdemara. Al pod velikim znakom pitanja da li ću da je dobijem.

    Ova:
    http://www.njuskalo.hr/image-bigger/auti/skoda-fabia-karavan-1.9-tdi-101ks-slika-4295435.jpg

    Kontam da će biti i više nego korisna.

  4. ako kaže da ne da ti izvadi fotoaparat i fotkaj ga, kad pita što ga fotkaš ti reci "da napravimo šizenje na Vukajliji s tvojim likom" :)

    (zajebavam se, nemoj da popiješ otkaz za glupost)

  5. Radijacija, idi mešaj malter iz ovih stopa.

  6. Idem kasnije kod direktora da mi da odobrenje da uzmem jednu škodu karavan kad se budemo skupili da idemo kod Lavande i Valdemara.

    Opa, službeno vozilo, znači utovaramo cement dok ne legne do poda i ne moramo da se sekiramo oko džombi.

  7. Pseto mi se javio sada, da ne upada sa moba na temu, dolazi na radnu akciju kada budemo išli, a novu turu pomoći nekome kada budemo prikupljali i nalazili se, da mu javim šta treba.

  8. Dobar sam sa njim, objasniću situaciju. AKo da,da ako ne hvala mu i ćao.

    (zajebavam se, nemoj da popiješ otkaz za glupost)

    E vala ako popijem otkaz zato što sam tražio auto da prevezemo stvari ugroženima onda nek sve ide u kurac, al dobar je lik izaćiće mi u susret. Otom potom, ići ću do njega sutra, sad sam ga zvao kaže ima sastanak.

  9. Cara™

    Radijacija, idi mešaj malter iz ovih stopa.

    Dobro Caro. Ako ćeš ti da mi opravdaš izostanak sa posla matori onda idem odma al samo ako i ti ideš sa mnom.

  10. Rade, dolazi enemy autom, nemoj da se cimaš sada za službeni.

  11. Nat, dođi na mod čet časkom.

  12. Nabavila prvoklasnu radžu, sve je pod kontrolom!

  13. Ma za lavandu da idemo ne danas.

  14. Tada će nam biti potreban svaki točak.

  15. Imate moj br pa javljajte za sve sto treba, tockovi su najmanji problem ako treba i kamion dovozim.

    Jel neko za to da odemo kod ljudi da pomognemo da se rascisti i popravi sta ima? I usput odnesemo pomoc u vidu hrane, garderobe, hemije i para jbg, sta drugo.

  16. Pseto, to smo se već dogovarali okvirno i svi će se uključivati, samo mora da se sačeka momenat kada ljudi počnu da se vraćaju, odnosno kada se voda povuče skroz i krenu akcije raščišćavanja.

  17. Ово ми је проблем да транспортујем на лице места, проблем ми је и време. Водим рачуна о породици и идем на посао. Могу да издвојим до 8 сати заједно са путом. Али. Ако вем ту негде треба чамац или пумпа за воду, вероватно сам један од ретких који то могу да обезбеде. И могу да обезбедим превоза. И ако вам треба пара објавите. Ако неко скупља нека ми пошаље жр или кућну адресу.

  18. Jbg, neću doći po humanitarnu pomoć, imam posla ovde, nejač sad treba hraniti :) Hvala vam svima što se cimate, drugari!

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.