Pomoć evakuisanima sa Vukajlije

  1. moja svastika spem?! jesam li ja tebe uvredio nečim možda nekada???

  2. Ma gde je svastika spem đavo te ne hteo, spem je ovo nuđenje običnim članovima bez pominjanja moderatorskog procenta.

  3. Kad je spem, nek je spemčina...

    Sale, samo se javi unapred par sati da zagrejem svaju malo lolo i da znaš da mi je ona kao oko u glavi

    Okrugla, ljigava i s velikom rupom?

  4. Osetljiva, placljiva i krmeljiva?

  5. mlada, jedra i dobrodušna

    nema za modove, i inače je ne bih delio, ovo je izuzetak

  6. nema za modove

    A na svadbi ti nije smetalo da deliš pivo sa trojicom? Neka, neka, trebaće prsti svrbljivom dupetu :)

  7. nit sam delio nit sam pio pivo. a i jedan tada nije bio mod :)

    delio bih ja i sada špricer al nemoj mi mlađu svastiku leba ti...aj stariju na koji dan samo? i ona mi je draga

  8. A može starija, nemam ništa protiv, nisam ni ja u cvetu mladosti, a ne mislim je kuvati.

  9. jebi ga kad sam human...aj na par dana

    PSETOVE SVASTIKE NE JEBU REŽIME I PRAVILA I PROBIJAJU VEO SPEMA NA OZBILJNOJ TEMI!

    aj da uozbiljimo e

  10. ИНФОРМАЦИЈА

    Ауторка Јацка, се јавила и рекла следеће ствари. Прво да се чула са Чупее и она је добро. Она је из Барича и нема струју ал макар није поплављена. Што је добро знајући каква је ситуација на само 5 до 10 километара од ње. Друга ствар понудила се Мусашу да пренесе ствари до Земуна у недељу. Не може да стигне до ВОСа ал и обо је ок. Такође сам помислијо пошто је Агилни у Земуну да он те исте ствари преузме ако је то икако могуће а верујем да јесте.

    Да ли је ово договорено? Ја ћу њој пренети шта сте одлучили и онда ћемо проследити контакте да се надаље и сами договарате

  11. Aj ovako:
    Pseto, čuj se sa Mussom i vidi ako šalje to danas, idi pokupi stvari i donesi sutra na VOS.
    Ako šalje u nedelju, neka se dogovore musss i Jacka, kada da preuzme. Neka Jacka onda ostavi Agiju, a posle ćemo lako.

    Može?

  12. E, da, juče zamalo da odaberem Bata Saletu defku jednu koja mi je inače omiljena i to prepodne dok još nisam znala šta će uslediti, ali krenula na pauzu, reko, aj posle ću..i dobro je da nisam, ne zna se koga biste više čerečili :)

  13. О бре остаде човек без 50 сома и без одабране у истом дану, шта ти је живот! лоло

  14. Aj ovako:
    Pseto, čuj se sa Mussom i vidi ako šalje to danas, idi pokupi stvari i donesi sutra na VOS.
    Ako šalje u nedelju, neka se dogovore musss i Jacka, kada da preuzme. Neka Jacka onda ostavi Agiju, a posle ćemo lako.

    Može?

    Cuo sam se danas sa kordinatorom i dogovorili smo se da posaljem u nedelju, jer treba da operem stvari. To ce biti u nedelju navece verovatno.
    Molim toga sa kim treba da se cujem, da mi posalje br. na pvt da mozemo da se dogovorimo.

  15. Fejs, javi Jacki onda da ostaje za nedelju.

  16. О бре остаде човек без 50 сома и без одабране у истом дану, шта ти је живот! лоло

    'Ladno mi malopre javio burazer da su mi ukrali ratkapne sa auta! ETO TI SRBIJE I KOSMICKE PRAVDE!!!!

  17. Sale brate, aj na pivo!

  18. 'Ladno mi malopre javio burazer da su mi ukrali ratkapne sa auta! ETO TI SRBIJE I KOSMICKE PRAVDE!!!!

    Ozbiljno još ganjaš ratkapne il se zajebavaš? :)

    Evo ja predlažem kad sve ovo prođe i malo se finansijski oporavimo da skupimo Saletu za aluminijumske felne, onako ne preterano velike, jedno pedes inča ko dijagonala na plazmi u kladionici iza pečenjare. Zaslužio je.

  19. Ma alu felne, mislio sam na one poklopce. Skinuli mi 2 sa desne strane, 2 ostavili. Problem je sto su fabricki, pa sad moram da jurim po gradu da ih nadjem.

  20. O bog ih jebo da ih nejebo, sad će da ti vuče u kontru.

    Aj reci šta voziš i daj sliku pa ako vidi neko po gradu da ti javi. I to mu valjda dođe neka pomoć vukajlijašima zbog poplave, kako nekog uapse ovih dana on kaže da mora da krade jer je izgubio sve u poplavi, tako bi valjda i za tvoje ratkapne.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.