Pomoć evakuisanima sa Vukajlije

  1. шта је са видром? стоји да студира у новом саду ал не знам да ли је била у босни кад су кренуле поплаве, а и тамо је зајебано. слао сам јој поруке да дође да живи код мене док се све ово не среди ал контам да се стиди да оговори...

  2. hhaahahahaha neš jebati

  3. слао сам јој поруке да дође да живи код мене док се све ово не среди ал контам да се стиди да оговори...

    http://4.bp.blogspot.com/-HTyLS0CewgU/Uxij4zqABrI/AAAAAAAABs4/pV228qn5bPY/s1600/forever+alone.gif

  4. што се примају ХАХАХАХ

  5. musssashe

    Gledacu da paket stigne do VOS-a. (treba oprati stvari i to, pa ne znam kad ce)
    Verovatno ce biti popodne negde ili navece. Jel ima neki muski koji nista ne radi i koji bi to podigao na stanici?
    Javicu bar par sati pre. Nisu neke stvari, al nek se probere.
    Ima li dobrovoljaca koji to mogu pokupiti, i rezervista ako prva kombinacija pukne?

    Momci, ko se prijavljuje da sačeka paket na stanici? Ajmo, ko dolazi sutra na VOS i može predveče da sačeka bus ako musss pošalje paket?

    Ko ima Skočka na fejsu ili bilo kakav kontakt? Ako ne možemo da pronađemo njega, pitaćemo neke njegove prijatelje.

  6. VOS je valjda prekosutra? Slušaj ti. Zbog tebe mi stoji da imam PVT, a nemam.

  7. Dobro mi reče.

  8. Momci, ko se prijavljuje da sačeka paket na stanici? Ajmo, ko dolazi sutra na VOS i može predveče da sačeka bus ako musss pošalje paket?

    Da ponovim ovo. Imal' koga?

  9. Zavisi od vremena u koje stize, mogao bih mozda ja da pokupim.

  10. Bata Sale, kapiram da ovo nisi uradio zbog bilo kakvih priznanja ali pojavi se nekad da te castim najboljom rakijom koju imam i svastikom(onom mladjom jer ima bolje sise).

    Apel 1: Modovi, odaberite coveku sav sadrzaj koji ima.

    Apel 2: Zenski clanovi sajta, ucinite sta mozete da se bar malo zahvalimo coveku mada je 50 soma mnogo.

  11. Оћем и ја свастику, и ја сам из поплављених подручја...

  12. Apel 1: Modovi, odaberite coveku sav sadrzaj koji ima.

    Jeste, pa da ispadne da je to uradio iz koristi. Ne pada mi na pamet da vređam čoveka.

  13. Čovek je neki informatičar, haker da ne kažem da oće sam bi sebi odabrao sve boli ga kurac.

  14. Takoe! Nema Kaizen zastite od mene! Pseto, za svaju i rakiju ce se dogovorimo.

  15. Jeste, pa da ispadne da je to uradio iz koristi. Ne pada mi na pamet da vređam čoveka.

    Nije iz koristi ako ja tražim da mu se odabere. Ajde, svi po jednu brzo!

    Sale, samo se javi unapred par sati da zagrejem svaju malo lolo i da znaš da mi je ona kao oko u glavi

  16. Ma nemas problema, ja radim kao tester za softver, pa sam vrlo pazljiv i detaljan. :D

  17. Ma nema šta da se testira, radi sve! :D

  18. o Sunce vam spemersko, opet ću danas pola sata brisati smeće...

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.