Pomoć evakuisanima sa Vukajlije

  1. Daj stvarno, nikad se ne zna, možda nekom usput otpadnu, pa da pokupimo.

  2. LOL ratkapne moje nasusne! :D

    Golf 4 i to dizel. Problem je sto mogu da se kupe samo u radnjama koje valjaju VW delove i tesko se nalaze jer su fabricki, iz paketa "highline". Valjda ih zato i kradu sto se tesko nalaze majke im ga spalim. Ajd sad pomozite vi meni, gde u Beogradu (ako moze N. Beograd) da nadjem?

  3. NAŠLA SAM DANKANA!
    VALJDA!
    Upravo sam dobila mejl od Crvenog krsta da se nalazi na spisku evakuisanih na Čukarici u Radničkoj!
    Šta je u Radničkoj, u koji objekat su smeštali ljude??

  4. ja nemam pojma šta vi pričate, ali pogledaj ovde
    http://www.kupujemprodajem.com/search.php?action=list&datapage=2&datatip_oglasa=&datalist_type=group&datacategory_id=591&datakeywords=&datagroup_id=890&datalocation_id=&dataorder=price&dataperiod=&submitsearch=Tra%C5%BEi

  5. Radnicka, jel' to bese ona sto ide od Mostara do Ade?

  6. čekajte, na vezi sam sa ck

  7. Ovako:
    U Radničkoj u zgradi FMP-a je bio i tamo evidentiran, ali tu su se ljudi zadržavali kratko, bukvalno su funkcionisali kao trijaža, a nakon toga su ljude slali ili u druge prihvatne centre ili su odatle odlazili kod porodice ili prijatelja.
    Dobila sam broj telefona na koji mogu da pozovem večeras, jer upravo ažuriraju spiskove i znaćemo da li je završio u nekom centru ili je otišao solo.
    Ovde su ih samo evidentirali da bi se znalo da su živi i zdravi.

  8. E pa do jaja, bar znamo da je živ i zdrav.

    Bata Sale, jesu te tvoje među ovima iz ovog oglasa, bar da znamo kako izgledaju.
    http://goo.gl/7CU1jy

  9. Evo, raspitujem se i ja za to...te ratkapne, ne znam ni šta je, jedva izgovorih

  10. Jok brale, ma samo mi recite dje ima dobro snadbevena radnja sa delovima za VW, tesko ces ih naci na privatnim oglasima, pokusavao sam ranije jer su mi i ranije krali. Samo mozes da nadjes or'ginal njemacke.

    EDIT:
    Prosle godine sam preselio za BG, pa ne poznajem te radnje po gradu bas najbolje.

  11. Ma nisam ni mislio da ih tu uzimaš, ako ih neko i ima sva je prilika da ima pola kompleta i da će tvom golfu sumnjivo dobro stajati. Daj neku sliku s neta kako izgledaju, kurac oni po radnjama znaju koji paket opreme je hajlajn a koji je onlajn.

  12. Bata Sale, Radnička ulica, gde je ogromna njihova poslovnica, Vojvode Stepe na Voždovcu. Višnjička ulica. To je ono što znam da imaju ok delove za VW

  13. Hvala Gusti, kada se vrnem iz tudjinu svraticu da pogledam.

  14. Gde u Vojvode Stepe? Evo kad pođem kući pogledaću.

  15. Nat mojne da se cimas, imas kvadrilion varijanti, ja moju varijantu ni na Guglu nemrem da nadjem. Moram da nosim majstoru u radnji na uvid ove sto su mi ostale. :D

    I na kraju nasao na Wikipediji, naravno :D

    http://en.wikipedia.org/wiki/File:VW_Golf_IV_front_20071205.jpg

  16. Baš na početku ulice. Sa desne strane. Neki plavi znak je recimo

  17. Aha, AP? Znam

    EDIT: Nemaju, sad sam zvala

  18. Znam da je burazer tu kupovao, a on ima keša i fina kola uvek. Tako da eto, neka preporuka.

  19. Сад сам се чуо са Агилним. Он ће највероватније покупити те ствари од Јацке. Послао сам јој број његов и Мусашов, па ето тако :)

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.