Pomoć evakuisanima sa Vukajlije

  1. A pao je već neki interni dogovor da general manager bude Džoni :)

  2. Ја сад у суботу имам свадбу неку, недељу сам слободан.

  3. U subotu mogu u nedelju ne jbg proslava firme a bez mene im proslava nije proslava lolo

  4. Vidi pvt, koji si vidovnjak jeee

  5. Hajde da napravimo neki spisak ukoliko Lavanda ili Putinka jave da može da se počupa taj parket i izbaci nameštaj za ovaj vikend.
    Šta je od alata potrebno za vađenje parketa?
    Znači, još nije sigurno da li ovaj ili sledeći, ali čisto da imamo neki plan za svaki slučaj

    Ko bi mogao u subotu, a ko u nedelju? Ne znam ni koliki je to posao i da li će biti potrebna oba dana, ne razumem se
    Ko može sledećeg vikenda?

    SUBOTA, 31. maj:
    - Pseto
    - Johnny Kurajber
    - Natnat

    NEDELJA, 01. jul:
    -Čak
    -Natnat

    SLEDEĆI VIKEND:
    -Rade
    -Natnat

  6. Ja otpadam za oba dana, na poslu sam u subotu, a u nedelju pomažem bratu da se seli.

    Izvinite.

    Za sledeći vikend mogu oba dana.

  7. Imam alatku. Za vadjenje parketa. I kombi sam organizovao.

    Ako idemo u subotu kapiram da je ok da dodjete do surcina, do zadnje stanice 601 pa cemo kombijem za obrenovac novim mostom, prilicno je blizu.

  8. Sta se izvinjavas rade koji ti je...

  9. pseto88

    Imam alatku.

    Živ bio!

  10. Da Pseto, tako ćemo. Svi do Surčina, pa odatle pičimo. Videću da nađem ja takođe neki pajser. Im'o sam jedan, dao drugaru, uzela mu milicija pre par godina. Nije verovala da je parketar :)

  11. Džone, to ti panduri uzeli pajser onu subotu kad si išao pomoći da otkine parket drugar koji živi negdje oko Autokomande? XD

  12. Džone, to ti panduri uzeli pajser onu subotu kad si išao pomoći da otkine parket drugar koji živi negdje oko Autokomande? XD

    hehehe otkud bre ti znaš te stvari? Jebeš mi sve ako nisi vidovit :)

  13. Ajmo prijave bagro iznad. Ko može kada, pa da odmah znamo šta i koliko nam treba i kako da se organizujemo.

  14. Ti si kurac od organizatora lololo

  15. Uvek bio. Mada doduše nemamo još ni informaciju da li sigurno idemo uopšte.

  16. Javice mi Lavanda za nekih sat vremena kad stigne u pionir....

    Mozda odradimo i kuhinju odmah jer je manjih dimenzija a stoji na plocicama. Koliko sam ja skapirao ima cirka dva sata posla pa mozemo posle i kod Putinke ooja je u istoj ulici.

    Najbitnije: lavanda nema klavir, ostoja je riknuo jbg

  17. Da uzmem na pijaci one zaštitne rukavice ako idemo u subotu?

  18. ja vam za kurac nisam, a sve znam da radim, čak i nameštaj pravim sam - meni je svaki vikend angažovao Vučić... ako se kad otmem onda se vidimo, inače sam stranački bot...

  19. Pravim i ja bruse