Pomoć evakuisanima sa Vukajlije

  1. Hajde da napravimo neki spisak ukoliko Lavanda ili Putinka jave da može da se počupa taj parket i izbaci nameštaj za ovaj vikend.
    Šta je od alata potrebno za vađenje parketa?
    Znači, još nije sigurno da li ovaj ili sledeći, ali čisto da imamo neki plan za svaki slučaj

    Ko bi mogao u subotu, a ko u nedelju? Ne znam ni koliki je to posao i da li će biti potrebna oba dana, ne razumem se
    Ko može sledećeg vikenda?

    SUBOTA, 31. maj:
    - Pseto
    - Johnny Kurajber
    - Natnat

    NEDELJA, 01. jul:
    -Čak
    -Natnat

    SLEDEĆI VIKEND:
    -Rade
    -Natnat

  2. Sad je javila Lavanda da moze u subotu da se ide pa ko zeli...

  3. I lavanda nema parket nego laminat

  4. Pa nema potrebe onda da ide bulumenta, odemo nas troje i Lavanda.

  5. Sta, kod putinke ne idemo?

  6. Pa tamo je još voda u kući koliko sam razumela. Nije?

  7. Narednih cenim 5-6 dana cemo da izbacujemo stvari i blato, posle pranje, pa susenje pa na poso.

    Ipak ima posla i kod Putinke.

  8. Pa eto...ima blata i stvari. Bar jos jedan muzjak i zenka...ali ako nema-nema, sta sad.

  9. Nema vode, ima samo blata i sranja. Ne treba nikakav alat za sad, sve je to voda povadila, omeksala, rukama sve moze.

  10. Kul, oces biti tamo da dodjemo?

    Tj nije kul sto je tako jbg, kul je sto nema vode

  11. Bicemo svaki dan tamo, sem valjda sutra ili kad vec budu rekli da je totalna dezinfekcija pa ne moze.

  12. Šta trebamo da ponesemo osim rukavica?

  13. Dzakove za smece, krpe, dzoger, metlu i neki djavo za ciscenje da me ubijes ako znam koji. Ponecu ja spaklu ako mora da se skida krec i glet i srafilicu na baterije ako treba da se rasklopi neki sifonjer lolo

  14. Imas li klavir putinko?

  15. Cizme ko ima i lopatu ko moze da ponese :) i ovo sto pseto rece
    I toj garderobi u kojoj dodjete nema spasa, da znate.
    Nemam lol

  16. E mozes da poneses i masku onu za lice nat(ne sto nisi lepa)...meni ne treba(ne sto nisam ruzan)

  17. Da rezimiramo onda šta radimo prekosutra:

    U subotu, 31. maja idemo kod Lavande da povadimo laminat i izbacimo nešto nameštaja, znači, nema puno posla.
    Kod Putinke da pomognemo da se izbacuju stvari iz blata. Biće prljavo, ali to smo i očekivali.

    Ko može u subotu?

    Prijavljeni:
    - Pseto
    - Johnny Kurajber
    - Natnat

  18. Do jaja ako nemas. Ponecu ja lopatu.

    STA CU ZA GARDEROBU JA IMAM SAMO FIRMIRANE STVARI IZ PARIZA LONDONA I NJUJOURKA(TAKO SE KAZE SELJANI)???

  19. Dzakove za smece, krpe, dzoger, metlu i neki djavo za ciscenje da me ubijes ako znam koji.

    To, maske i rukavice (one jače i one pvc) ću kupiti sutra.

  20. DA vam bar dam savjete šta vam treba :D
    Ponesite lopate, džogere, neke jebene hemije za dezinfekciju tipa ona varkina ili tako nešto da se to dobro popršće kada izbacite blato i muljargu, radne rukavice i one gumene za ispod radnih, maske obavezno i kontam niste levati ali za svaki slučaj bez gumenjaka nemate šta da tražite tamo. I bilo bi pametno da uzemete čelične četke da se gule zidovi odma dok se nije buđ pohvatala. I rakije za dezinfekciju bi mogli da ponesete možda da vidim da uzme neko od vas flašu za valdemara mislim da kod žene ima nešto moje rakije u kući.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.