Pomoć evakuisanima sa Vukajlije

  1. Da, celicna cetka. Mada sam mislio da spaklom gulim ali ponecu i cetku.

    Ponesi ti vama te gumene rukavice i te maske Nat.

    Rakije jebote o.O

  2. šta se desilo sa svim onim ljudima koji su bili u fazonu da obavezno dolaze da pomognu? jbg, ja sam no show za vikend. ali obavezno zovite provirona, on je rekao da dolazi da pomogne po svaku cenu. možda nije video temu, pošaljite mu pvt obavezno...

  3. Ima radze kod mene kuci na spratu, za unutrasnju dezinfekciju.

  4. За неких месец дана, ако буде трајала акција и тад, очекујте ме сваког викенда, до тад, тешко.

  5. Kad bi se uopšte kretalo u subotu? Možda bih mogao, ali jedino ako se vratimo do 9 uveče.

  6. Da rezimiramo onda šta radimo prekosutra:

    U subotu, 31. maja idemo kod Lavande da povadimo laminat i izbacimo nešto nameštaja, znači, nema puno posla.
    Kod Putinke da pomognemo da se izbacuju stvari iz blata. Biće prljavo, ali to smo i očekivali.

    Ko može u subotu?

    Prijavljeni:
    - Pseto
    - Johnny Kurajber
    - Natnat

  7. Ljudi ima li još koga za subotu?

  8. Sigurno se vracamo do 9, deces posle nzm ni kakav je prevoz. Moji se vracaju kuci sutra, sprat nam je ok, tamo ce da budu, posto imaju i dva lokala do pola poplavljena koja treba srediti, pa im je lakse da budu tamo mada kontam da ce se posle dva dana vratiti zbog nehumanih uslova za zivot, al nedokazni, oce kuci, neka ih. Rosoneri i ja cemo svaki dan ici tamo da radimo pa ko kad moze nek svrati.

  9. Blejk, planiralo smo da krenemo ranije, nismo se dogovorili tačno, ali možda oko 9.
    Nećemo ostati sigurno do večeri, ja imam jedan bitan rođendan, a Džoni i Pseto takođe obaveze. Kapiram da ćemo gledati da što više toga uradimo negde do 4...
    Da nas je više uradili bismo više, ovako, koliko budemo mogli.

  10. e samo da znate, najavljuju kišu za vikend... msm, RHMZ uverava da će sijati sunce, ali svi ostali najavljuju kišu

  11. Ma videla sam i ja, ali bar Lavandi da raskrčimo to, ako kod Putinke ne bude moglo.

  12. Ma samo još ljudi da se prijavi, pa možemo i da se podelimo lepo

  13. Pošto petak na subotu radim, gledaću da ustanem najkasnije u 11 (pre toga stvarno ne mogu jer i u subotu radim), pa ako vi ne krenete do tad, onda ću moći.

  14. Au nemoj iz noćne, odmaraj. De ćeš ceo dan iz noćne da šljakaš. Opusti se, biće dana.

  15. Ma nema veze. Popijem koji energetski napitak i preživeću. :) Nego mi je jebeno što ne mogu da zaspim kad se vratim s posla. Ako to uspem taj dan, komotno mogu da funkcionišem. Videćemo u subotu i kakav bude odaziv i da li ću moći.

  16. Ljudi a gde se nalazite? Kako se ide do tamo?

  17. U Surčinu se nalazimo Rejven.

  18. Ček' d'izguglam kako bih mogla da se dokotrljam do tamo.

  19. 601 autobus. Odakle ideš?

  20. Pa prvi bus mi ide do Ustanicke, odatle mogu recimo na 17 pa na mostaru da hvatam 601?

    Edit: Ne na mostaru, kod Sava centra.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.