Pomoć evakuisanima sa Vukajlije

  1. Da, kod sava centra. 601-om do kraja idite, ja cu biti tu. Mislim da je oko 9 ili 10 ok?

  2. чобани јел ме купите у остружници?

    свакако морате кроз остружницу да прођете. чекаћу вас на некој од станица на новом обреновачком а ти блејк чувај снагу за недељу, не мораш баш да се кидаш пошто радиш ноћ

  3. да ако сам добро схватио идете колима? а ако не онда ћемо да организујемо неки буса, да се нађемо тамо или тако нешто

  4. Ne moraju, idu preko Surcina. Ne ide bus za Brenco iz Surcina, ide 860, mozete njim

  5. чек чек чек чек чек, зар неће обилазницом преко остружнице?
    кмее...

  6. знам ја владемире за бусове то није фрка, јер кажем ти живим у остружници, само ме интересује коју су они руту сконтали. мени некако логично да се спусте до мене преко моста и само спичимо за 15 мин смо у бреновцу.

  7. Pa to. A i pustaju sad sve u Brenkovac, tj. bar su juce tako

  8. U subotu, 31. maja idemo kod Lavande da povadimo laminat i izbacimo nešto nameštaja, znači, nema puno posla.
    Kod Putinke da pomognemo da se izbacuju stvari iz blata. Biće prljavo, ali to smo i očekivali.

    Ko može u subotu?

    Prijavljeni:
    - Pseto
    - Johnny Kurajber
    - Natnat
    - Mrs. Raven
    - Фејзбукманијак
    - turska_kafa

    Sa Psetom se viđam danas i nas dvoje ćemo dogovoriti šta sve kupujemo od tih nekih neophodnih stvari za sutrašnju akciju, tipa - rukavice, maske, asepsol, metle, džakovi za smeće, četke...
    Ako se setite još nečega recite.

  9. Idemo kolima ili kombijem preko novog mosta pravo u obrenovac, koji moj cemo u ostruznici? Za 5min smo iz surcina u obrenovcu.

  10. Da rezimiram, nalazimo se na poslenjoj stanici 601 u 10?

    Da se ogradim, postoje male šanse da ispalim, koleginica ce danas znati da li sutra dolazi na posao, ako ne, moram ja da radim.
    U tom slučaju poslaću ti Nato bar nešto sitno novaca za te 'emikalije i to...

  11. Ne treba para Rejv, imamo sada!

  12. Uh bre? Ništa, onda se vidimo sutra.

    Ako mi koleginica namesti kosku, javicu da me ne čekate.

  13. па псето да покупите мене рецимо? да се цимам до сурчина стварно не могу јеби га.

  14. E, bre ja iz Kumodraža do Surčina treba da stignem...ne znam da li da ležem večeras uopšte, da li mi se isplati :)

  15. Stavila sam šapu na deset zaštitnih onih odelca benkica iz jednog dela, čuvaju mi u jednoj farbari u Karađorđevoj, donosim sutra.

  16. Fejzaro aj ne zajebavaj. Je l' znaš tamo de je Čak živeo pre, poslednja stanica 75?

  17. Fejsaro kapiram da ti imas neki bus dajrekt za obrenovac, da ti je tako blize?

    Inace, ako dodjete i vas dvoje bilo bi nas taman.

  18. Da, odradili bi dobar posao.

  19. Samo da kazem Nat da sam video da je obecala gibanicu lolo al nisam hteo to da stavljam u prvi plan

  20. Danas kupljeno od materijala potrebnog za sutrašnje radove:
    -maske
    -asepsol
    -gel za suvo pranje ruku
    -razne dobre rukavice, neke za građevince, ima i onih dugačkih gumenih i nekih pola guma i na zglobu platnene i one deblje kao kuhinjske, one obične pvc iz apoteke...
    -zaštitna odela, - kombinezoni
    -metle, četke
    -džakovi za šut i smeće
    potrošeno ukupno 5.360 dinara

    Samo da kazem Nat da sam video da je obecala gibanicu

    Jesam i biće.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.