Pomoć evakuisanima sa Vukajlije

  1. Pridružujem vam se i ja sutra, samo je l' u 9 ili 10 na poslednjoj 601.-a?

  2. Posalji mi br u pvt da ti javim lololo

  3. samo je l' u 9 ili 10 na poslednjoj 601.-a?

    U 10 na poslednjoj stanici 601.

  4. Hahah, ima već Natnat broj, nema potrebe :P
    A ako nas ima više da idemo ovim 601. možemo i kod sava centra da se nađemo ili da ne komplikujemo?

  5. Ne komplikujte.

  6. Kafice, ubaci kesicu šećerića i kul
    E, da, ako neko ima mogućnosti neka ponese neku kafu u termosu, meni se polupao.

  7. Poneću ja kafu. I ne bi do Sava Centra kad već živim na Bežaniji :)

  8. Natnat sam objasnio da ne mogu doći, iako bih rado pomogao kao par ruku i dobar koordinator aktivnosti. Srećan i efektivan rad vam želim. ;)

  9. Fala Prov. Biće dobar rad/zezanje

  10. Valjda smo se spremili najbolje što smo umeli. Nadamo se da imamo ono što je neophodno, a volje i energije ne nedostaje.

  11. Odlično, u principu ima nas dosta za ovo što treba da se uradi. Bilo bi bolje da nas je malo više, al' sledeći vikend će biti. Sutra u 10 na početnoj 601. u Surčinu. Vidimo se tamo.

  12. Si. I računajte da ćemo u Surčinu morati da kupimo nešto da imamo za klopu i neku vodu, čaše sam uzela. U Obrenovcu nema radnja nijedna da radi, ne zaboravite cigare.

  13. Jos nesto, ako imate neke picke materine protiv komaraca, ponesite, msm sprej ili onaj autan ili tako nesto, posto ih je pun kurac tamo. I dugi rukavi, pantalone!

  14. samo ti spremi onu rakiju sa sprata jebo komarce

  15. U Obrenovcu nema radnja nijedna da radi, ne zaboravite cigare.

    Ima jedna, bio sam u njoj danas, samo nisu imali dugi crveni vinston. Inače imaju dobar izbor cigara. Rekli su mi da će sutra imati i hleba, eeeeeej!!! Ko je iz Obrenovca, to je prodavnica na Kocki, malo pre starog groblja. Jbg, i ja bih došao, ali moram da praznim svoj podrum, unutra je već počela mutacija i evolucija.
    EDIT: Da, i radi podrum pića na početku (ili kraju, ne znam kako se računa) ulice Vojvode Mišića, malo pre Sokolskog doma. Tu su imali vinston.

  16. editovano. mislio sam da idem i najavio se, ali jebiga. izvinjavam se

  17. Ljudi, ništa od mene, radim. :(

  18. ali moram da praznim svoj podrum, unutra je već počela mutacija i evolucija.

    Ako bude vremena doći ćemo...

  19. Ako bude vremena doći ćemo...

    Nije bilo vremena, malopre sam stigao ostali jos nisu osim mozda Džonija.

    Što bi rekao jedan moj prijatelj Crnogorac: Lavovski smo posa odradili!

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.