Pomoć evakuisanima sa Vukajlije

  1. Mogu li ja kako pomoć kolegama sa sajta?

    Dolaziću za 10 dana u Beograd, ako morem kako pomoć' et jav'te se.

  2. Ti se Skočko u svakom slučaju javi, znam da ovde ima ljudi koji ne bi propustili tvoj dolazak.

  3. Ja sam se u poslednjih sedam dana izveštio u demoliranju, tri stana sam samo martinkama i čekićem, jbg, sve natopljeno i rasklimano i već uništeno... U sredu četvrti... Počeću da udaram recke na svoj verni Mjolnir :)
    Skočko, dođi u Obrenovac, imam par kabalističkih nedoumica :)

  4. Jel mi neko od vas uplaćuje kredit? Ne mogu nikako da izvalim ko to radi, a sigurno je ista osoba jer je uvek isti iznos i u gotovo isto vreme..

  5. Uplaćuje. Jedan mužjak...
    Ne znam želi li ostati anoniman :D

  6. Želi ovde, prenela sam ja Lavi ko je u pitanju :)

  7. Bože zdravlja da se ovo reši što pre, pa didemo u svatove :)

  8. Lavando, možeš da se udaš pa da ne sređuješ kuću/stan lolo

  9. A mogu i da kupim kamp prikolicu, pa da živim u njoj. Taman da je parkiram blizu posla, da ne gubim po 4 sata dnevno u prevozu kao sad..

  10. Nije to to kad nemas sa kim da se svadjas zbog daske na wc solji anjjjjjjjjjjjj

  11. Lavi ako se još nisi udala znaj da uvek imaš mene kao zadnju soluciju... nisam neki ali poslužiću svrsi... jes da sam i ja poplavljen ali imam kuću na spratu i ogromno imanje u kojem bi držali životinjice i sve što hoćeš... i najbitinije imam dva wc i jedan poljski tako da se oko daske nećemo svadjati...

  12. Rekli su mi da će svima ugroženima da daju po 120 soma... ako to bude ja sečem... i pola ću da dam nekom kome je to potrebinije nego meni...

  13. Vidim ja biće posla ovaj vikend.

  14. Dakle, ko može narode? Evo, za ONAJ TAMO VIKEND, 14, 15. JUN su se prijavili:

    1. Natnat
    2. Džoni
    3. Mrs. Raven
    4. crnigrujan
    5. Valdemar
    6. Pseto
    7. Blake Griffin
    8. Луди Чак

    Šta smo rešili, subota ili nedelja?
    Ima li još ko?

  15. Meni bolja subota, ali može i nedelja.

  16. Doći će verovatno i moja lepša polovina.

  17. Meni je svejedno, imam slobodan ceo vikend, ali subota mi je za nijansu zgodnija.
    Subota onda.

  18. Kod mene i dalje 86%, volim kad je spontano :)

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.