Pomoć evakuisanima sa Vukajlije

  1. Mesim proju, kupi pivo i povećaj procenat na 96
    :)

  2. Smatraj da mi je skocio :)

  3. Ja kretenaaaaa :)

    Nego, jel nam ostalo neko odelce, rukavice, bilo šta?

  4. Jeste cini mi se 4 para rukavica i verovatno isto toliko odela. I metle :)

  5. Proveri pa mi javi. Hoćeš?

  6. Nisam jos tu ali reci cu ti na vreme kada budem bio blizu lololo salim se javim ti kad stignem kuci

  7. Ako ne nabavim čizme, daš mi opet one?

  8. Ili one ili neke manje ako ih nadjem ovaj put

  9. Već sam se svikla i na 43. Šta je to, samo 6 brojeva veće :)

  10. E, al ne mogu više dva para zlatiborki na noge ko onda, stisla vrućina.

  11. Ja ću opet u patikama za fudbal. Nadam se da su ostale žute rukavice, d'uparim :)

  12. Joj, kad se uparimo u subotu...
    Grujane, gunj da ne zaboraviš, promaja tamo na sve strane!

  13. Ma jebo ona odela na ovu vrućinu, lakše da radiš u kupaćim gaćama i ispolivaš se posle nego da nosimo jedni druge na hitnu, tu treba kolaboracije a ne kolabiracije :)

  14. Ono su Grujane papirna odela, a ti možeš i na golo, ako si osetljiv na vrućinu. ne provide se mnogo :)

  15. Pa kako ću gunj onda?

  16. Pa ne moraš gunj, nisam znala da nisi zimogrožljiv, pomislila sam zbog tih zlatiborki.

    Mislim da nisu ostale žute i narandžaste rukavice, samo crne i mislim da su veće.
    Neka vama te, kupiću ja sebi na pijaci druge.

  17. Aj dobro, ne moram, može i na golo, nego onda treba mi jedna bitna informacija za tu akrobaciju: Da nemaju kojim slučajem ta odela rajsferšlus spreda?

  18. Imaju, ali valjda ćeš bar gaće obući?

  19. Ubaci me na spisak za 14/15. jun.

  20. Pa jel se provide ti kombinezoni na kraju ili ne? :)

    Ma pusti, zna i zbog dlaka po prsima da bude nazgodno, ne znate vi zene sta su muke, a tek kolko ode wc papira na dlakavu bulju to da ne pominjem.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.