Pomoć evakuisanima sa Vukajlije

  1. Ako ne uspe, nema veze, idemo mi, samo nam da ključ od kuće :)

  2. Možda Vald ipak svrati i donese nam da probamo "pečurke" :)

  3. Zezam se, nisam stigao da berem ništa od ove poplave, al ako završim ranije u Velikom polju, svratiću i tu. Zavisi i vi koliko ćete se zadržati. Samo ne znam koja je tačno adresa.

  4. Ne mogu da se setim tačnog naziva ulice...nekog Živorada..

  5. Ona druga je Milana Rakica

  6. Ajd ako naiđem tuda u nedelju, da te pozovem, pa ćeš mi reći tačno?

  7. Nie frka... Lavandina ulica je paralelna sa onom koja vodi ka tentu a, sto prolazi pored groblja. Znaci kada krenes da seces tu ulicu ova je druga na koju nailazis kada ides ka Savi. Al zovi jbg :)

  8. Ma da, čujemo se sigurno.
    evo sada gledam mapu jer tačno znam koja je Putinkina ulica, ovo što kaže pseto Milana Rakića, onda Lavandina mora da je Aleksandra Ace Simovića.

  9. Mislis Zivorada? :)

  10. E jebaji ga sad, nešto mi se zagužvalo sad za vikend pa mi ovaj fejz šift što bi rekla smorka nikako ne leži. Ajd ovako, ako mi se raščisti ja ću da se najavim u subotu, ako ne kontam da nije kritično, ima nas dosta ovaj put a ne valja ni da je gužva.

  11. Važi grujane, izvinjavam se u ime ovog zaboravnog što časti pivom :)

    Mislis Zivorada? :)

    E, sad, hvataš me za desetak slova!

  12. Nedelja? Tooooo! Donosim neku rakiju, a ako stignem da spremim, i nesto za jelo.

  13. eee...em lepa devojka izvana, em lepa i iznutra....svaka cast

    edit: odnosi se na obe dame koje su poslednje postovale he he

  14. Donosim neku rakiju, a ako stignem da spremim, i nesto za jelo.

    Ja ne volim samo pasulj, sve ostalo može. Supica, neke ćufte u sosu i taaako...ne mora pire :)

  15. Žena od koje sam uzeo odela prošli put je otišla na odmor tako da ne mogu da ih obezbedim nažalost. Ova dronfulja što je menja je nedojebana izgleda ne da ništa.

    Ovaj vikend neću moći, subota posao a nedelju idem kod keve da krečim.

    Srećno.

  16. To Rejven ti znas sta je prava radna akcija

  17. Samo da vam javim da je Lavi zamenila smenu. Nedelja definitivno!

  18. To Nat ti znaš šta je prava radna akcija

  19. Nat mi izgleda zna i adresu iz lične karte :D

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.