Pomoć evakuisanima sa Vukajlije

  1. Samo da kazem da smo Nat i ja imali jedan veoma konstruktivan razgovor povodom ovog gore navedenog problema i zajednickim snagama smo ga resili. Epilog je da nas od sada mozete hvaliti slobodno.

  2. Aj da bude u nedelju? Govedo sam tesko majkemi aj da bude u nedelju? Please

  3. E ja ne mogu u nedelju, imam nešto slično na drugom kraju Obrenovca... Rekli smo u subotu, jbg?

  4. Ma ja sam idiot klasicni. Nije mi jasno kako ne zaboravim da disem.

  5. Jes da će biti teško bez tebe, ali izgleda de većini više odgovara subota.

  6. I ja bi radije nedelju, ali kud svi turci... :)

  7. Izgleda da ćemo na eci peci pec :)
    I ja bih više volela da imamo Pseta u ekipi zato što znam kakav je kapacitet, ali mora većina da se složi za nedelju.
    Ja mogu, nije problem, rekla sam mu to :)

  8. Jbg, kad sam skapirao da smo se dogovorili za subotu, ja sam zakazao drugu seansu za nedelju... Tako da nedelju definitivno ne mogu, kasno je sad da pomeram...

  9. Videćemo još šta ostali imaju da kažu.

  10. Ja najverovatnije mogu i u nedelju.

  11. NEDELJA, NEDELJA, NEDELJA!

  12. NOVA AKCIJA, RADNA NEDELJA 15. JUN
    Ponesite rukavice, čizme, vlažne maramice, vodu, neki sendvič
    Prijavljeni:
    1. Natnat
    2. Džoni
    3. Mrs. Raven
    4. crnigrujan
    5. Pseto
    6. Луди Чак
    7. Blake Griffin

    Grujo?

  13. Ja sam se stvarno smorio majkemi :(

  14. Jesi, al' aj da završimo sa time. Ponesi onaj isti frižider i dovoljno piva :)

  15. Може и неђеља.

  16. To Cak. Donosim ofkors. Aj zovite Lavandu jbt

  17. E baš šteta što ne mogu u nedelju. Uživajte :)
    EDIT Jbg, pitu od pečuraka ću morati da pojedem sam...

  18. Upišite i mene, ako je u nedelju.

  19. Aj zovite Lavandu jbt

    Zvala sam je. Taman je bila zamenila smenu da radi u nedelju jer joj je bila subota po redu da radi, sad mora opet da menja da radi u subotu. Danas bi trebalo da reši to.

  20. Hehe nisam teo jbg

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.