Prijava

E ljudi biće naravno da će biti.

danas sam saznao tačan termin otvaranja.

25. januara u 20casova radimo otvaranje, postavka ce trajati nedelju dana.

Sad cu malo nesto da piskaram na mod forumu o tome pa danas ili ovih dana javljam detalje...

Очекујем доста чланова на изложби. Убеђен са да ће атмосфера бити на завидном нивоу, јер сама изложба неће личити ни на било коју класичну изложбу, неће бити утегнуте, званичне атмосфере. Изволите момци (Вукајлијашице су добре рибе), изволите девојке биће јуначина на тоне.:)))

Koje definicije ce biti izlozene?

Nisam ušao u KST ne pamtim od kad... Koja je procedura? 'Oću i ja.

Мислим да би то требало да буде изненађење. Још увек су договори међу модовима.:)))

Мр.Моон - Шива и Сурови ће све објаснити до детаља.

Jooooooj, jedva čekam da se upoznaaaamo i bratski iŽljubimo :)))

Mislim da bi mogao i neki poster da se nađe na panoima...
I oni već lagano postaju sastavni deo Vukajlije...
Šta velite, a?

Ja sam uvek za :) Samo se ništa ne pitam :(

za sada će biti samo definicije, iz finansijskih razloga (crno bela štampa).

sada 25. će biti samo moderatorska selekcija, a ako bude dovolno ljudi na otvaranju, i ako padne dogovor da se ovo radi na mesečnom ili kom god nivou, kapiram da bi trebalo aktivno uključiti čitav sajt u odabiru def. koje bi išle na panoe.

ne postoji procedura, 25.1. od 20h, ulaz za džabe, ulazi se na glavni ulaz tehničkih fakulteta, šank će raditi ukoliko neko želi da se okrepi - popularne kstove cene pića. sve treba da se završi do 10 sati.

AKO MISLITE DA TERBA RANIJE DA POČNE OTVARANJE, HAJDE NA VREME DA SE DOGOVORIMO, POŠTO JE U 22H SIGURNO KRAJ, PA AKO ŽELITE OD 19H, HAJDE DA VIDIMO DA LI IMA DOVOLJNO LJUDI KOJI BI DOŠLI PA DA GURAMO TAKO.

Sve bi to bilo lepo, kad Beograd ne bi bio udaljen 100 kilometara...

Šta ja da kažem, u mom slučaju 200. Ajde da ga približimo nekako. :)
@Korleone: " Изволите момци (Вукајлијашице су добре рибе), изволите девојке биће јуначина на тоне.:)))" Šta ti bi to da napišeš, bolje da si nas(koji smo daleko) među noge šutnuo. :D

Лестат, па нисам најављивао оргије, већ окупљање поводом ентертејмента наших креација:)

E jbg....ja hteo zbog Milke Canić, ništa onda. :)

Ko zna šta tu mož' d' ispadne kad se loadujemo alkoholom :)

Mune, pazi se, ja sam anprediktbl kad popijem :).

Mogu li ja da dodjem?
:)

КСТ је отворен за све. :)

Hahahahahaha, 'oćeš da me banuješ uživo :))))))

Mislim da 'oće da te bananuje.