Prijava

ЈЕдан паб у Зрењанину се зове Библиотека, Месара се зове Посрнули Сточар

Ili bar "Majčina".

не знам да ли је било ал мени је највећа победа мењачница транге-франге :)

Mici zalazis li ti jos negde sem kafana?:)

ХАхаххахахахахаха залазиим :Р али нисам ја крива кад кафане имају најлуђе називе...

ЈЕдан паб у Зрењанину се зове Библиотека

Хм..ми у Крагујевцу имамо кафану која се зове ''Библиотека код Милутина'' врло је интересантна..:)

Један ФОРНЕТИ киоск близу моје школе се зове ЧИТАОНИЦА..

Mici, đe živiš ti časti ti?

U Kragujevcu Meśo :))
To ti je lud grad totalno...

Kragujevac a? "Znam" jednu ludu budalu otamo, pa ti vjerujem na riječ. :)

U Banja Luci, u naselju Nova Varoš postoji turbo-folk mehančuga sa imenom ,,Biblioteka".

U istom naselju: ,,Studio ljepote by Milijana".

A kod stanice kineski šop imena: ,,Veliki razvoj".

DAAA!

U Banja Luci u naselju Lauš postoji pekara koja se zove ,,Robin FOOD"!!!!

Kafana "Kod Isusa".

"Čudesa od mesa" - mesara u Crnoj Gori.
"Pileći raj" - mesara u Kragujevcu, interesantno je da ne prodaju ništa sem pilećeg mesa.
Ah, da, zaboravio sam pobednika!
"Primamo dinare" - ime prodavnice u Crnoj Gori.

Crni gruja i kamen mudrosti,kafana u BG

inace,primamo dinare pobednik

Ja mislim da ovo "Primamo dinare" nije prodavnica, nego natpis na jednu tezgu u Sutomore, a pošto na more dolazi puno turista iz Srbije, to je urađeno u cilju privukivanja srpskih mušterija. Promućurno, nema što.

"Ona a ne neka druga", prva ženska kafana u Podgoricu.

U Indjiji ima knjizara koja se zove Nikola Tesla,da je Dositej,Vuk pa ajde de ali Nikola Tesla knjizara nikako za knjizaru

Kafić "Đesi đesi", bivši kafić "Fuka đusla", butici "Kara" i "Mura", kafana "Romski raj", hamburgerdžinica "Džedonald", frizerski salon "Ko vas šiša???", fotokopirnica "Prka", kafana "Gusinjska ambasada", marka igračaka "Dekra".

Meśa Čanj je u pitanju. :)
Takođe nikad nisam kapirao ni "Mocart" kladionice...

У Крагујевцу продавница ''Ленор'' што су одлучили да дају продавници име ко омекшивачу мени ће бити вечита мистерија...

Možda se prezivaju Lenorović, šta mi znamo :D

HAhahahah Crc, mozda, da ispod naziva nije stampanim slovima ispisano ime vlasnice kojka se preziva Dudic ili tako nesto..znam da je na d...