Prijava

predlazem da se skupi tim iskusnih dokonih trolova sa sajta, da na fejsu organizovano deluju gde je potrebno, ovakve stvari su se vec dogadjale ali uvek spontano organizovano...ima mnogo talentovanih individualaca, ali uz profesionalniju organizaciju mozemo napraviti bas bas zajebanu armiju

mogu i da se davaju cinovi, general kizo, kapetan ja sam rasan itd. ko je talentovan za strategiju nek koordinira sa ljudima, a ko je talentovan za rovovsku bitku nek ide tamo, potrebni su nam i diplomate trolovi za fine radove itd.

moze da se i organizuje takmicenje, npr. dva tima sa po 3 coveka dobiju razlicite ciljeve, smislimo neki sistem bodovanja npr
-1 obican koemntar zrtve 1 poen
-1 komenatr zrtve gde se zrtva nervira 3 poena
-1 komentar zrtve gde psuje i i vidno ispada iz takta 5 poena
-X vezanih komentara zrtve gde ispada iz taksta 5*(X^2)
itd.
moze da se napravi turnir timova, naravno sve se printskrinuje i kaci na neku temu na forumu, posle mozemo da zrtvama cenzurisemo imena i napravimo zbir najboljih trolova sa nasim zigom Vukajlija Troll Team ko sto postoje sajtovi zbirke trolova
http://www.photoshoptroll.com/

dalje, cinovi se mogu recimo dobijati tim takmicenjem, ili nakon dovoljno skupljenih poena ili dovoljno uspesnih trolova recimo general 10 bitaka prosao itd

kad je potrebno na toj nekoj temi za koordinaciju nek neko okaci link i misiju da se jave dobrovoljci...da nebi bio haos i spemovanje, u boj mogu zvati samo generali

sta mislite?

edit: moze i da se napravi desetak laznih fejzbuk profila koje ce svi po potrebi da koriste, sifre i informacije u PVT se dobijaju kad neko zasluzi da bude deo specijalnih jedinica lol

sose glupa ti tema, bolje idi zavrsavaj fakultet

ko te jebe posle da nas iskoristis ko SNS botove

sose, mala ti kita sose

ти си капетан

Thilmo

ти си капетан

stvarno tako mislis? :)

a bio bih ja, dobar kaptean...
https://www.youtube.com/watch?v=4EbBr_p9qic

organizujte se, što da ne
ja sam za uvijek

Oslično je ovo Sose. Baš dobra ideja. Zajedno smo nekako jači, imam sve što je potrebno, lažne profile i to. Ako bude neko takmičenje spema vidi da me ubaciš u ekipu gde su Reme i Smarko, svi hoćemo da pobedimo. Upisao sam se na temu pa ću pratiti dalji razvoj događaja. Nemoj samo da nas iskoristiš za neku političku stranku, nisam član ni jedne partije jbg. Svako dobro tebi i tvojima.

Imaju spemeri svoju grupu na Fejsbuk, čini mi se da su svi s Vukajlije, ne znam jesu li aktivni ni seksualno ni djelovanjem.

Ја сам за ако у овоме учествују Ћирило и Методије Вукајлије, двојица младих момака који су потроловљавали све нас, Реме и Смарко.

Dasupišem. Samo da Kaizen opet ne krene sa brisanjem teme...

Koji su Trol inače doneli iz ŠveCke na ove prostore.

Ja ponekad nesto pokusam i pitam me drug na cetu (izadje mu moj komentar na pocetnoj) ne konta kao ni vecina sto je ono idiote i ja il se pravdam il obrisem tako da me mrzi najvise zbog toga

Oću i ja, ima već lažan profil za to, a i dosadan mi život.

prilika za ponovno ujedinjavanje smareta i remeta,veterana i predvodnika stare i legendarne spemerske ekipe

Oću i ja, ima već lažan profil za to, a i dosadan mi život.

Jebomater, sace i ja sjetih dimam profil specijalno pravljen za ovakve prilike... Ah, otkad ga ne koristih...

Smare, Reme i ostatak spemera?

Вау тролови, ви сте откачени ви сте млади, луда зезања, луда троловања! То нису више хиљаде и хиљаде туђих нервирања због вас, сад прелазите у милионе и милијарде истролованих фанова Елитних Одреда, Карлеуше и сл. Је л сте почели стојећки да пишките?

Ko je osmislio ovo, ovi s Tarzanije vele da je neko s Vukajlije.

http://s27.postimg.org/w3k4e2n6a/sns2.jpg

Шоми
Вау тролови, ви сте откачени ви сте млади, луда зезања, луда троловања! То нису више хиљаде и хиљаде туђих нервирања због вас, сад прелазите у милионе и милијарде истролованих фанова Елитних Одреда, Карлеуше и сл. Је л сте почели стојећки да пишките?

Sram nas bilo i stid. Evo odoh u ćošak da se samobičujem.

Ne slušajte Sosa, on je Naprednjak. Pre nego što ukapirate šta radite, bićete regrutovani za armiju sns botova.