Prijava

aj sacekacemo jos koji dan da se nakupi ljudi pa cemo probno neku misiju da vidimo kako ide

Evo ja sam voljan da počnem k'o gušter...

Spamovali smo organizovano ju tjub svojevremeno. Najjači atak koji je hrišćanska zajednica ikad dobila jeste kad smo išli na klip sa papom i izbili naš komentar, da se jebe sa crncima, da bude prvi post sa najviše lajkova.

pa šta si mislio, da spamujemo klipove sa barbi lutkama?

ionako je pantelina vojska ugasila, eto regruta.

Spamovali smo organizovano ju tjub svojevremeno.

https://www.youtube.com/watch?v=O258UBveuaE

secam se kad su ovog lika spemovali kad je bio aktuelan pantela

komentari tipa "Znaci Pantela, pratite riba tipa profesoriva na klaviru vrste yamaha kaci rasan" itd, bilo je bas dobrih odbala, jadnicak moro da zakljuca komentare na sve svoje jutub snimke

nemojte bez care, bogoti, trol par ekselans.

Dobro je bilo i organizovano uništenje Žargonauta.

Spemovanje Karleusinog klipa sto je organizovao Pjer88 je bilo neprejebivo.
Cak je kaizen morao da obrise temu.

Ја сам за, ионако је скоро свака озбиљна зајебанција у српским интерентима настала са Вуке.

сморило је брате

Daj da trolujemo koga oces. Ja nemam lazan profil ali moze i sa originala kapiram

pa šta si mislio, da spamujemo klipove sa barbi lutkama?

Pa da... :/

Ja moram lažni profil da pravim. Ne mogu sa ovog mog profila na fejsu da komentarišem. Dobio sam doživotno uklanjanje te funkscije

Ja nemam dupli ni ovde ni na fb. Će da napravimo jedan za Gejca

Ne mogu sa ovog mog profila na fejsu da komentarišem. Dobio sam doživotno uklanjanje te funkscije

хахахах па каки си ти то коментатор

хахахах па каки си ти то коментатор

Znam, znam. Duša me boli, ali Cukenberg je neumoljiv i bananu mi je lupio još pre 10 meseci. Ko zna koliko me je Hrvata prijavilo da sam ih zajebavao.