Prijava

Znači riječ je o organizaciji pomoću koje odeš kod nekog domaćina u neku državu i živiš kod njega i pomažeš mu na farmi.
http://www.wwoof.net/

Da li iko od vas ima iskustva sa ovim?

Imao je jedan moj deda tokom drugog svetskog rata.

Ako te mrzi da čitaš možeš i da pogledaš 'zimovanje u jakobsfeldu'.

e bruce, i moj je, de je tvoj bio, mozda su bili docimeri ili tako nesta

Znači riječ je o organizaciji pomoću koje odeš kod nekog domaćina u neku državu i živiš kod njega i pomažeš mu na farmi.

a to bi radio zato sto...?

Nije mi to bio rođeni deda Srbine, tek jedan od plejade predaka.

Samo tako u mogućnosti
Zašto da ne avanturica malena :)

Jesi gledao Hostel?

Ili možda onu epizodu simpsonovih gde Bart ide na razmenu učenika u francusku?

Gledao sam Bn koktel samo

jebote ovaj došo bijelo roblje vatati

Nije bitno, poenta je da tamo na toj farmi gazda može mesec dana natenane da te guzi na smenu sa svojim magarcem, a kad obojica posustanu pređe na isprobavanje seksualnih pomagala što ih je poručio iz japana, i nema niko da te čuje kako vrištiš u sred neke vukojebine. A onda može da te proda u belo roblje i tvrdi kako ti se gubi svaki trag otkako si jedne večeri krenuo s njegovog salaša u šetnju pustarom, mož biti da si upao u kakvu vrtaču, udavio se u potoku, polomio nogu pa umro od gladi, a najpre će biti da su te zaklali pa bratski podelili čupakabra i bigfut.

Nije bitno, poenta je da tamo na toj farmi gazda može mesec dana natenane da te guzi na smenu sa svojim magarcem, a kad obojica posustanu pređe na isprobavanje seksualnih pomagala što ih je poručio iz japana, i nema niko da te čuje kako vrištiš u sred neke vukojebine. A onda može da te proda u belo roblje i tvrdi kako ti se gubi svaki trag otkako si jedne večeri krenuo s njegovog salaša u šetnju pustarom, mož biti da si upao u kakvu vrtaču, udavio se u potoku, polomio nogu pa umro od gladi, a najpre će biti da su te zaklali pa bratski podelili čupakabra i bigfut.

CCC, a đavole jebo ti svoju majku

Jebi ga, ako bi mi to bila sudbina onda neka ide život

Kako završiti život na nekoj njivi u Čečeniji s motikom, bukagijama oko noge i kalašnjikovom uperenim u glavu, ili u javnoj kući negde u jugoistočnoj Aziji ili Somaliji, na dokovima, za mornare... A čitao sam da se u nekim krajevima Afrike još uvek belo meso veoma ceni.

Zašto bi išao preko pola svijeta da čuvaš stoku kad to moš u Crnu Goru za fine pare. Ako su ti pare u prvom planu. Znam da u Luksemburg moš nać to što tražiš, al moraš da znaš posao, jezik(e) (francuski koji je službeni i njemački koji je drugi službeni), a gazda ti da stan, hranu i sredi ti papire za rad i ostanak ako se dobro pokažeš.

Povlačim sve što sam napisao, upravo sam dobio ukor od jednog LGBT-ovca koji mi je rekao da ne pišem o nečemu o čemu nemam iskustva. Gej i pošteno.

Jebi ga, ako bi mi to bila sudbina onda neka ide život

Pa i to što kažeš, nek ide život sve dok si ti okopao bar dva reda ku'ruza pre nego što umreš, onda je vredelo.