Prijava

Mogu oni lako da izbace Argentinu koja ništa posebno nije pokazala, tanki su jako nazad i u sredini. Nema veze i da prime 5, Ramos je doneo oko 8-9 bodova kad su primili 5 komada od Holandije, bitan je učinak igrača jer se sve boduje, 8 je doneo Evra sad kad je bilo 2-0 protiv Nigerije

Ja stavljam samo 1 gošu, koj' će mi više.
Napadači i ofanzivni vezni koji su skupi k'o bog ako ne urade nešto konkretno doneće ti crkavicu i zato ni njih ne forsiram, a i da urade opet ništa više poena nego jak defanzivac ili vezni.
Što bi reklo meni 2 preostale linije donose većinu bodova i tu ih skoro sve popunim, princip verovatnoće, naučili me likovi kao Bentaleb i Lacen iz Alžira kad sam ih uzeo jer vrede milion a donosili po 10 poena.

Eo ga moj tim,
Ospina
Luiz-Zabaleta-Zapata-Humels
Kros-Valbuena-Di Maria-Rodrigez
Benzema-Martinez

Klupa:
Silesen
Van Bujten
Kvadrado
Depaj
Ostali su nebitni
Čini mi se da imam previše Kolumbijaca, moram da izbacim nekog, ne znam koga
I šta mislite, koga da stavim za kapitena?

Ја баталио ово, био на путешествију, нисам им'о нета... Како стојим на табели? Је л' може да се види ил' још увек нема табеле? лоло

Pa za kapitena staviš onoga ko prvi igra, dakle Benzemu, pa ako donese manje od 13-14 bodova staviš dalje i tako dok ti kapiten ne donese najmanje 26, to ti je moj savet, nebitno ko će biti skroz, može i Ospina da donese dosta

Није ни чудо што си први, много добро размишљаш.

ЈЕ Л ВИДИШ СА КАКИМ ПРЕДЗНАЊЕМ СЕ ИДЕ У ФАНТАЗИ.

ja na početku uzeo onog Alžirca, 2 mu cena bila hah al' me usralo

Pa iskreno, ceo jedan dan pred svetsko sam analizirao sa Banosom timove i igrače, preko 6-7 sati :)
Imam neki osećaj da će Belgija izbaciti Argentinu, mogao bih neke pare da stavim, šta mislite? Mada su neiskusni, na 0-0 u 85. minutu su napadali SAD sa 7-8 igrača, umesto da su igrali oprezno još 5 minuta, pa onda opet u produžecima, mogli su da budu kažnjeni u 92. ako ste gledali opasnu šansu je Amer jedan promašio. Ali mislim da su tanki Argentinci u sredini i nazad, da su naleteli konačno na ekipu koja to može da kazni. Voleo bih da ih gledam u finalu sa Kolumbijom, ali mislim da će Kolumbija da ispadne. Ali Belgija do finala navijački!!! :D

omašio tu šansu Poljak namerno, prod'o ih

Hahahh da, Vondolovski majstor

Ipak sam pravio izmene :)
http://prntscr.com/3za18i
Ubacio sam destruktivce, jer verujem da će to biti tvrde utakmice, veliki broj odbrambenih igrača, pa koji donese više. E sad razliku prave napadači, imam ih četvoricu, neka 2 ubodem i dosta :) Ajde srećno svima

Humels kapiten četres dva :D .

OPA BUKAJLIJA CILJA NA PRVO MISTO

Prodam humelsa, jer je jebeno povređen. On igra i da gol. Kupim mesto njega mertezakera. On ne igra. On ne igra. Ne igra ne igra igra igra gra gra gra ra ra a a a a a

Bukajlijo, taman sam se nadao da ću da te sjebem na Humelsa, kad on i meni i tebi kapiten, jebemu leba lolo
Doduše, smanjio sam razliku, sad je 20 poena
Pošto teško mogu da stignem KopCopa, sad svim silama jurišam na 2. mesto
EDIT: Nadam se da će braća Kolumbijci da ispoštuju večeras

Kad bih ja ovoliko raymišljo ko ovaj KopCop, znaš kolka bi mi glava bila!

Pu dan ti jebem nikad neću ubosti pravog kapitena, do sad bio Nojer, u osmini finala završim sa Milerom i računam da će sad Miler da ojebe kad ono samo 4 poena... Zato su Humels, Nojer i Huvedes ojebali... Možda budem u prvih 20 na kraju