Prijava

Nista ozbiljno lemaja
stisla si.. ctrl + u

e vidi stvarno, to je.

tebi se chat bas pregrdno iskrivijo

Stalno je najmanje jedan mod na četu. Molim da se to reši.

Zbog Radjarda sad ceo sajt ispašta, najmanje što može da uradi je da nam svima pokloni po drvo života.

Za brata eleka stiže difenbahija, cena ide 20% niže, praktično ti je poklanjam za četres soma. Ili babu ako oćeš da nagnavaš.

Kazane sad baguje i čet i komentari. Guta ko prostitutka da prostiš.

sređeno

e sad meni promeni nik u djura ili djuro ili djuro mornar ili djura mornar ili ludi djoka

stalno mi se ovo pojavljuje

električar Icon_dzela_kuva_spermu_jako 00:06 električar Icon_dzela_kuva_spermu_jako 00:05 ollanik Icon_iig1rpe ВеликиСрбин Icon_hodi_mali_kod_djure_._hodi_._neplasi_se_._tako_._sedni_mi_u_krilo_._tako 00:05 ollanik Icon_iig1rpe pseto88 Icon_dennis_rodman 00:04 ollanik Icon_iig1rpe pseto88 Icon_dennis_rodman 00:04 ollanik Icon_iig1rpe Icon_hodi_mali_kod_djure_._hodi_._neplasi_se_._tako_._sedni_m električar Icon_dzela_kuva_spermu_jako 00:05 ollanik Icon_iig1rpe ВеликиСрбин Icon_hodi_mali_kod_djure_._hodi_._neplasi_se_._tako_._sedni_mi_u_krilo_._tako 00:05 ollanik Icon_iig1rpe pseto88 Icon_dennis_rodman 00:04 ollanik Icon_iig1rpe pseto88 Icon_dennis_rodman 00:04 ollanik Icon_iig1rpe Icon_hodi_mali_kod_djure_._hodi_._neplasi_se_._tako_._sedni_m električar Icon_dzela_kuva_spermu_jako 00:05 ollanik Icon_iig1rpe ВеликиСрбин Icon_hodi_mali_kod_djure_._hodi_._neplasi_se_._tako_._sedni_mi_u_krilo_._tako 00:05 ollanik Icon_iig1rpe pseto88 Icon_dennis_rodman 00:04 ollanik Icon_iig1rpe pseto88 Icon_dennis_rodman 00:04 ollanik Icon_iig1rpe Icon_hodi_mali_kod_djure_._hodi_._neplasi_se_._tako_._sedni_m električar Icon_dzela_kuva_spermu_jako 00:05 ollanik Icon_iig1rpe ВеликиСрбин Icon_hodi_mali_kod_djure_._hodi_._neplasi_se_._tako_._sedni_mi_u_krilo_._tako 00:05 ollanik Icon_iig1rpe pseto88 Icon_dennis_rodman 00:04 ollanik Icon_iig1rpe pseto88 Icon_dennis_rodman 00:04 ollanik Icon_iig1rpe Icon_hodi_mali_kod_djure_._hodi_._neplasi_se_._tako_._sedni_m električar Icon_dzela_kuva_spermu_jako 00:05 ollanik Icon_iig1rpe ВеликиСрбин Icon_hodi_mali_kod_djure_._hodi_._neplasi_se_._tako_._sedni_mi_u_krilo_._tako 00:05 ollanik Icon_iig1rpe pseto88 Icon_dennis_rodman 00:04 ollanik Icon_iig1rpe pseto88 Icon_dennis_rodman 00:04 ollanik Icon_iig1rpe Icon_hodi_mali_kod_djure_._hodi_._neplasi_se_._tako_._sedni_m električar Icon_dzela_kuva_spermu_jako 00:05 ollanik Icon_iig1rpe ВеликиСрбин Icon_hodi_mali_kod_djure_._hodi_._neplasi_se_._tako_._sedni_mi_u_krilo_._tako 00:05 ollanik Icon_iig1rpe pseto88 Icon_dennis_rodman 00:04 ollanik Icon_iig1rpe pseto88 Icon_dennis_rodman 00:04 ollanik Icon_iig1rpe Icon_hodi_mali_kod_djure_._hodi_._neplasi_se_._tako_._sedni_m električar Icon_dzela_kuva_spermu_jako 00:05 ollanik Icon_iig1rpe ВеликиСрбин Icon_hodi_mali_kod_djure_._hodi_._neplasi_se_._tako_._sedni_mi_u_krilo_._tako 00:05 ollanik Icon_iig1rpe pseto88 Icon_dennis_rodman 00:04 ollanik Icon_iig1rpe pseto88 Icon_dennis_rodman 00:04 ollanik Icon_iig1rpe Icon_hodi_mali_kod_djure_._hodi_._neplasi_se_._tako_._sedni_m

KAJZENE, BAGUJE TI ČEKAONICA, I DALJE NEMA RADIJA

Radjradra idalje jebe cet. Molimte promenjaj mi nik

Много се понавају присутни.

Имам милион дионисија тамо на картици присутних

iskace mi reklama za niveu preko celog ekrana i x se pojavljuje tak posle nekih 11 minuta

Meni piše da imam privatne poruke a nemam. Bilo prvo jedna, pa dve a sada tri...

edit: ipak je i dalje 2, imao sam sada jednu nepročitanu hehe Bohor me cimao da mu plusiram defku

Naprimer ja napisem ''cao'', a ollanik ''zdravo'' i tamo pise da sam ja napisao ''zdravo'' a on ''cao''.

s moba guta postove, svaki drugi bar i mora da se rifresuje stalno, aj popravi to smara

i meni se mesa sada sa stevanom, ili bohorom, ne znam ko je na nalogu, menjaju se stalno

Mislim, Стеван je nalog sa kojim mi se mesaju postovi na cetu