Prijava

to ti čet poručuje da si gei

Kaizene, aj naprav' da kad u opisu profila turis link, da bude ono da mos da kliknes na njega, da otvoris.

Na verziji za telefon nepise ko je prisutan, samo ispod ceta pise prisutni i nista vise, neki put se stidljivo pojavi neko ime ali se brzo sakrije. Koristim chrom za android.

Скини Dolphin Browser, на њему шљака ехтра.

Shomi da mu se post pojavljuje toliko puta kolko ima njega među prisutnima, to bi tek bilo do jaja.

e, kaizene, meni ne radi lepo cet. ne prikazuje me u prisutnima i ne izbacuje nove postove pa moram da rifresujem da vidim sta je ko pisao.
u domu sam pa imam akademsku mrezu neku, ali mi je do relativno skoro normalno radio

ajoj majko kuku meni šta ću zdjecom samaaaa

Noćas će biti radova na četu. Čisto da znate ako zajebava.

Posle promena će svima raditi čet i ne bi trebalo da bude problema sa dupliranjem.

Napisaću kada radovi budu završeni.

Е само да поменем да на телефону чет не ради уопште, тј. мора да се рифрешује константно. Ако може да се реши и то.

kaizene popravi jaci12 sanduche citav dan joj saljem pvtove al izgleda da ih ne vidi

popravi chekaonicu, kad odem tamo umesto normalnih postowa, ispisuju mi se rechi iz refrena owe pesme
https://www.youtube.com/watch?v=dCe6e23yIT8

...neko vreme nece da radi lista prisutnih.

Е само да поменем да на телефону чет не ради уопште, тј. мора да се рифрешује константно. Ако може да се реши и то.

Trebalo bi da je rešeno od sada da radi svim, svuda. Sad samo još da namestim listu prisutnih kako treba.

Sve je sada sređeno! Javite ako imate problema.

Фала срећу имао :*

Кафана ради добро. Још само да ставиш неки људски скин за радио...

Bog ti dao zdravlja, radi čet kao švajcarski sir.

kaizene moram da osvežavam čet za svaki post i nemam listu prisutnih