Prijava

имам мачка, до јаја је, леп, јак, мешавина maine coon расе и неког крајског обичног мачка. много ми је смор да га кастрирам па покушавам да нађем било коју могућу алтернативу.

проблем је што ко за курац живим на 3. спрату ал и то је можда неким лудилом, ако би га преко светларника усмерио на неки нижи кров па на улицу, премостиво. међутим зент ми је да ми се не врати итд. јел имао неко слично искуство, дал је ико купово ове кет трекинг џи пи ес уређаје или чуо нешто о њима http://www.trackmycat.com/? јел има неко можда мачку да оће да је да на оплодњу? у идеалном решењу сам истрипово да му обезбедим спуст са улице, а да га претходно навикнем на блеју напољу, па онда да и кад га пустим имам тај гпс да га нађем ако треба. ко има мачке нек да неки савет ако има.

ко оће да се прави духовит и спемује јебем му мајку да му јебем сто пута.

Ortak ima domaceg macka (pokupio pored kafica kad se macka omacila), isto zivi na trecem spratu..
Pusta macka napolje kroz vrata zgrade (ovaj kmeci ispred vrata, onda bleji u zgradi dok neko ne otvori vrata od ulaza pa izadje, trci , vata zjale) i onda bleji tu ispred ulaza dok neko od komsija ne udje pa sam ode peske do treceg i bleji ispred vrata ili kmeci dok ga ne pusti.
Preskakao je par puta kod komsije u stan pored (macka jbg ne mozes ga spreciti) na terasu, par puta mu ulazio noc u krevet ovaj samo sto se nije slogirao.

Jednom ga nije bilo duze vremena, pa se vratio malo izgreban (ovaj skontao da su ga kerovi jurili pa je verovatno par dana bio u steku nekom).

Moje misljenje je da ti ne treba taj gps, posto ce se ako ima sve gajbi (macke se vezuju za prostor i uslove, ne za gazdu) vratiti kuci. Mozda prvih par puta da blejis ispred zgrade cesce dok se ovaj ne vrati pa da nauci da dodje do kuce. Ovaj ortak ima jebiga onaj video nadzor na TV pa upali da vidi da li je ovaj ispred zgrade.

Sto se tice tog spusta preko prozora/terase paz da ne naucis ti macku kuda ce, ako zeli anci ce put i gore i dole. Mada, ne skodi da joj olaksas nekako..

jbg, ne znam ni sta sam ti konkretno rekao,al ono, valjda ce ti nesto pomoci

što da ga kastriraš jebemumtaer, mene bi bilo žao da tako nešto uradim? pusti ga kad ga uvati teranje van, će se vrati valjda za nedelju dve kad se iskeca

E da, sto se tice tog teranja ,ortak ovog kastirao. Jbg, i dalje je malo divalj al ni blizu kao pre kastriranja.. Ovom je bas jebao kevu sa zapisavanjem stana i kmecanjem. To pitaj veterinara nekog, ili na nekom zivotinjskom forumu da ti objasne prednosti i mane, ne razumem se toliko.

Meni ono to greota, zamisli tebe jednog dana uvate i odseku ti jaja, kazu brate mnogo oces picke. Doduse, ko mu jebe mater kad je macka

Brate, uzmi izdrkaj mačku. I tako s vremena na vreme. Znam da mnogi tako rešavaju problem sa kerovima u stanu. Ako pali kod kerova ne znam što ne bi kod mačaka realno

Da nek mu i popusi usput jerbo isti je to kurac drkao ili pusio

najbolje da ga sterilišeš nema šanse da ga obuzdaš u februaru a ako ode neće se vratiti

Kakvo crno drkanje zivotinjama to je zoofilija jebena. Ili neka ga kastrira,il nek ga pusta da jebe napolju.
Jbt zamisli keva drka svom sinu koji ne izlazi iskuce jer igra wow, greota da mu se jebe a da ne svrsi..
Idukurac

Samo ga navikneš na dom, vraćaće se uvijek, zna on gdje mu je gotiva i gdje će svaki dan imati dva pozamašna obroka.
Moj ker Veselko je pušten stalno, od malena. Par puta sam ga vezao iz razloga što je komšija Braco hodao kroz hud noseći pušku i okrivljujući mog psa kako mu jebe kuju. Kasnije se ispostavilo da je ne jebe ovaj moj nego neki žgoljavi retard skitnica. Kad dođe do tjeranja, nestane na par dana, niko ga ne viđa i onda se vrati sav izrazbijan i krvav i mršav i dobije par kobaja kao nagradu za dobru jebačinu.

хвала јбг шта да вам кажем, нешто ће помоћи.

трипујем да је доста тога и релативно, рецимо не мора да значи да се неће вратити а не мора ни да оће. а за тај спуст, овако је скоро немогуће њему да сиђе ал кад модификујем моћи ће. сад сам и ја добио тај курчеви видео надзор па можда помогне. а имам и један излаз из зграде кроз двориште.

баш не бих да га кастрирам то је онако неготивно у најмању руку, чак бих га пре што кажеш пустио па нека се и не врати.

brate na selu de ima tri mačka fazon pobiju se na smrt a zamisli tek u beogradu + kerovi, neiskusan (većinu vremena provodi u zatvorenom) mačak je gotov u roku od odma

баш не бих да га кастрирам то је онако неготивно у најмању руку,

predrasuda, to je životinja brate neće ništa da mu fali, ako nije jebo neće ni znati da treba da jebe
si video Macolu Kaćinu? šta njemu fali, genijalan mačak

јесам видео каћиног мачка, јесте ал опет...

и јес да је у граду зајебано ал сам у фазону што је велики са великим шапама и дугачким канџама, сигурно јачи од многих мачака пошто је по кеви ова раса - амерички дугодлаки, или ракун из мејна:
https://www.google.rs/search?q=MAINE+COON&newwindow=1&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=Ocu6U6O0PMSb0QXf7oHACA&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1366&bih=643
а и храбри то што ипак му је боље гајби па ће се вратити ако зна. па нек дође макар и без ува, изгребан и из туче јебига.

још нешто, капирам да на селу мачке иду даље у тим својим јебачким походима и то, капирам да у сред града неће ићи толико далеко, типа више од километар?

и то деки за кастрирање, јес тако, већина људи и каже да није сад бог зна колко страшно да га кастрираш ал опет бих гледао да ако је могуће се то избегне.

Brate, nije fora u tome sto on nece da se vrati, nego sto ce neko da ga uzme. Mislim, ja da vidim mejn kuna, ja bi ga navatao i odno kucxi, razumesx.
postavi sliku, da vidim kako izgleda taj ulicarski hibrid? nisam zoofil, neg me interesuje koliko je karakteristika zadrzo...

Gazi mačka, ne čovek sam si to rekao. Ne znam dal znaš ali dreseri pasa koriste drkanje da bi im psi koje dresiraju bili verniji i da bi ih još bolje slušali.

ovo za drkanje sam i ja cuo, koliko god mi to bolesno zvucalo, al kapiram da nije slucajno...

делфинима њихови тренери дркају курчеве, тако их боље слушају

Brate ako ti je mačak ovoliki ko na slikama sam će da te natera da ga pustiš napolje. Na silu. Ako budeš hteo da ga štrojiš ima da vas podavi. Izdrkaj mu i gotiviće te više.