Prijava

ljudi, hvala svima puno. naravno, biće i verzija za android, obezbedili smo exportere tako da je sad samo pitanje uspeha na KS-u.

ako hoćete da podržite, lajkujte, šerujte, ako se krećete na stranim gaming sajtovima neki post ili link bi nam značio ko ozeblom sunce. enivej, ovo smo mi na tviteru

https://twitter.com/goldenhourgame

Амантино, каће се ово моћи скинути и играти?
и хоће ли бити за линџу верзија?

No viđite ovo kad smo već kod igrica. Može li da se napravi neki trading card game, sa slavnim istorijskim ličnostima, a prvenstveno ratnicima regiona.
Npr ima Miloš Obilić kartica koja ima onaj tekst ispod "ubi jednog protivnika, na kraj svog poteza ubi samog sebe" ili Filip Višnjić "kada je ova karta na polju sve druge karte imaju +X damage" ili Bajazit "žrtvuj jednu svoju kartu dobij X damage i helta na ovu" ili npr. Moji su drugovi žestoki momci velikog srca "magijska karta koju kad aktiviraš niko ne može da se bije jer su se sve karte uvatile u vozić" i sl.

Prvo i prvo svaka čas momci na urađenom radu i svaka čas na entuzijazmu. Da ubijete pare i da pobjedite !!

Jeste li probali da progurate na Steam, tamo idu te indie igrice za fazon par dolara.

jeap, prošli smo već na steam, da se pohvalim :D

No viđite ovo kad smo već kod igrica. Može li da se napravi neki trading card game, sa slavnim istorijskim ličnostima, a prvenstveno ratnicima regiona.
Npr ima Miloš Obilić kartica koja ima onaj tekst ispod "ubi jednog protivnika, na kraj svog poteza ubi samog sebe" ili Filip Višnjić "kada je ova karta na polju sve druge karte imaju +X damage" ili Bajazit "žrtvuj jednu svoju kartu dobij X damage i helta na ovu" ili npr. Moji su drugovi žestoki momci velikog srca "magijska karta koju kad aktiviraš niko ne može da se bije jer su se sve karte uvatile u vozić" i sl.

naravno, može do ponedeljka?

@amantino,gde zivis adrsu u pvt posalji mi

jeap, prošli smo već na steam, da se pohvalim :D

Najsssss. Sad da organizujemo vukajlija hakerski tim da krekujemo i bačimo na torent lolololo. No brao, je l ti odlučuješ cijenu na steamu ili oni biraju pa ti dobijaš procenat?

naravno, može do ponedeljka?

To, to haha.
Ne, ozb. pitam. Kapiram da tu nema nešto mnogo oko ovih vizuelnih zajebancija da se jebe čoek, ako bih imao npr. sve kartice spremne kolko bi trebalo nekome da pretvori to u aplikaciju

Meni ovo deluje totalno kul. Je l oslobadjas neke princeze ko zelda picke materine, il sta?
Inace, okaci ovde kad bude, i ako bude neki download, ja bih ovo sigurno probao.

мени ово изгледа сјајно за нешто што су радила само два човека. Одиграћу у једном тренутку сигурно, поготово ако бачите на телефоне.

есе сећате кад су пазл и лол правили вукајлија игрицу?

нешто на фору фајнл фантазија ваљда

лоло колико мени ово недостаје. Имам је и даље инсталирану

e brate ajde brate ono da se dogovorimo nesto na pvt amantino

krivim se,brate hahahahah

brate ono ahahhahahaahahaah

AHHAHAHA

amantino,ozbiljno ti govorimo,nego ono,znas,pa mislim da zajebavamo ili sta vec...trebas nam za pravljenje animacije jedne

šta bi sa ovim, ima li nekog napretka i toga?

дај за андроид, премото сам енгри брц епик и сад не знам шта да играм