Prijava

Dakle, sve gluposti koje ste radili u najmlađim godinama života...

Mogu reći da sam lično bio veoma debilan klinac, inteligincija mi se doduše i nije drastično poboljšala do danas, te sam jednom prilikom zaglavio jebenu kuku od kišobrana u ustima. Da ne pominjem kako sam godinu dana lupao glavom u fasadu, beše mi pet leta tada, verujući da ako idem žmureći prema kući, mogu se zaustaviti na nekoliko milimetara razdaljine. Nikad mi nije uspelo.

набио мигавац од аутића у ноздрву до мозга

Nisi više klinac. Sve ostalo je isto

Vezao druga kanapom za bajs i vozio po dvorištu dok nije počeo da se davi.

Stavio u zakljicanu kasicu kljuc od kasice.

Pa sam neki kurac za ispitivanje u kolima, na jednoj strani kao olovcica sa iglom na vrhu, povezana je zicom za stipaljku malu.
I ja sam stipaljku zakacio za uzemljenje a ovu iglu nabio u uticnicu heheheh

зајебаво ме нешто комшија и ја уватим цепаницу, а он побеже на врата и ја бацим оно дрво и разбијем стакло на вратима, а стакло мени у очи

крв ти јебем који болови, нису били ни ћале ни кева кући, не сећам се ни како ме је деда одвезо лекару да ми ваде та говна из очију

погодио брата стрелом на пола милиметра испод ока

не знам још увек што сам уопште уперио то према њему

траума јеботе, сањао сам неколико пута како га погађам у око и почнем вриштим у сну

Uzeo drveni krst, napravio krst, ubio komsiju i bacio u septicku jamu.
Jako sam bio nestasan.

Uzeo drveni krst, napravio krst, ubio komsiju i bacio u septicku jamu.
Jako sam bio nestasan.

Boško Bubamara

зајебаво ме нешто комшија и ја уватим цепаницу, а он побеже на врата и ја бацим оно дрво и разбијем стакло на вратима, а стакло мени у очи

крв ти јебем који болови, нису били ни ћале ни кева кући, не сећам се ни како ме је деда одвезо лекару да ми ваде та говна из очију

:( šteta.. moga si da budeš pjevač

Pucao u sebe iz engejca, prvi put sjebem džemper, drugi put pravo u oko. Bio sam pirgav jedno mesec dana posle toga.

Šta je engejc elektro? pojma nemam.

To mi je uzeo stari kao klincu, pojma nisam imao da se tako zove. Nije se s tim zajebavati.

Ja sam izgubio šaržer, sad mi pištolj bleji u fioci.

Ja kada sam izgubio kuću, ostala mi ujakova vazdušara i zavidan arsenal od ćala. Hrvati šćervamjebem.

rascopao komšiji arkadu ciglom jer me gađao jabukom, omaklo se jbg

imo sam tih tripova...gurno sam jednoč prst u oblaricu i umalo odseko prst, nekako se primilo, ne znam što sam gurno, onda bio sam mutav poprilično što se tiče škole,išo prvi razrediimo dvaiz likovnog jeboteljeb,dva sedobija ako znaš šta je olovka

bio na cantim da pojebem neku dalju sestru. Nisam znao da mi sestra.

Živeo u zabludi do neke 17-e kako bi je jebo posle sam se smorio kad sam skonto.

nabo burazu letvu u prednji točak od ponike. pička nije štela da da krug, samo što nam matori kupio poniku, on jurcao pored mene u krug, nije hteo da sidje, ja dograbim letvu, zidali smo kuću, i zabodem mu u prednji od ponike. bajo, kako je poleteo, ja to nikad neću da zaboravim. polomio ruku a ćale mene izlomio za sve pare i zabranio nam poniku narednih godinu dana. imao sam 5, 6 godina.