Prijava

Prisustvovao sam identičnoj sceni sa ponikom.
Doduše, ovo je bilo kod babe i dede na selu.

Klinja se prelomio preko kormana

jednom se ja kao nesto naljutio,stao pored grejalice ljute i nisam oseitio da mi gori noga dok mi cale nije rekao,kasnije sam gasio i dok sam gasio cale me udarao lolo

posle mi bilo krivo, zbog bicikle a i zbog burazera, nisam ni mislio da će da poleti preko, samo sam hteo da sidje...a vidiš taj greh nisam ispovedio...moraću ovih dana...

možeš odma, na onom posteru sa naslovne o religiji :)

хахаха неки богдан из средње, звали га лија, возио као клинац бајс и падне и поломи руку, вирила кост

ћале га увати, убија бога у њему па онда одвезе у болницу

znas kad je onaj broz pao i rasekao jaja na bajsu o onaj lanac,dolazi do nas,kad nam je pokazao,preuzasan prizor,uf doslo mi da okujem jaja u neki metal da su bezbedna

bacili smo ortaka u bazen. ali ne baš u bazen nego na ivicu, znate ono kad ga jedan uhvati za noge a drugi za ruke. nismo ga pustili u isto vreme i ogulili mu kožu od butine do grudi ispod leve ruke. ali skroz. bazen odjednom krvav, izvučemo ga i odmah ga odvedu u bolnicu. presadjivali mu kožu sa dupeta. nije se naljutio.

Ево и мене са овог налога, пошто не бих баш са оригинала за који знају неки људи да је мој. Има пар ситуација на које нисам поносан нимало. Кад смо дошли из Кистања у Србију, у избегличком кампу сам имао друштво које је доста тога гадног видело за време рата, у том смислу сам ја још добро прошао. Није да је то неко оправдање, кајем се наравно, али ето... Утичу неке ствари и на одрасле људе, а не на клинце. Овако:

- када сам имао 11 година, наговорили смо двојицу 6-огодишњака да ставе три тек рођена мачета у врећу и играју са њима фудбал (и данас ми у глави одзвања њихов очајнички мјаук)
- у отприлике истом периоду смо наговорили једног седмогодишњака да баци мачку са врха зграде, она се залепила за асфалт, а малом смо рекли да ће мајка због тога да му умре. касније су га родитељи водили код психолога.
- натерали смо једног момка да издрка у шприц и онда смо тај шприц убризгали некој куји. рекли смо му да ће она зато родити кучиће који ће личити на њега, отрчао је кући плачући. немам појма где је сад тај лик.
- једној ментално поремећеној девојчици су двојица из мог друштва онај шиљак на врху кишобрана гурали у вагину док нас није открила њена баба, а ја сам са осталима посматрао то и нисам ништа чинио да спречим, било нам је забавно...
- једном локалном алкосу (сада је мртав, Бог да му душу прости), који је стално лежао по улици са флашом ракије, смо се испишали у ту флашу. све је попио.
- двоје малих циганчића смо боли неким иглама од инјекција које смо нашли на смећу, да видимо хоће ли им се шта десити. ништа им није било.

- једној ментално поремећеној девојчици су двојица из мог друштва онај шиљак на врху кишобрана гурали у вагину док нас није открила њена баба, а ја сам са осталима посматрао то и нисам ништа чинио да спречим, било нам је забавно...

jesi se druzio sa yeahbatchomk mozda?xd

Иди Ибро у курац.

Цигани отпорни, да их бациш у Фукушиму ништа им не би било, ко бубашвабе.

- двоје малих циганчића смо боли неким иглама од инјекција које смо нашли на смећу, да видимо хоће ли им се шта десити. ништа им није било.

sida ne moze odma da se dijagnozira lolo

Prowaljeno, Ibro je dzankee

nije,caro,ibro je onaj sto mater svoju bije

Dobro, naravno da znam da nije dzankee, al nisam mislio ni da je džerar

neklasichan, do kraja neprepoznatljiw uspeo troll

баш сам пошо да тражим елеке

Како не знаш да се стрпиш, да уживаш мало у представи, говедо једно банијско :D