Prijava

Imaš li majicu I <3 Shanghai?

Pa sada lakše nego pre. Pušio sam 10 godina, došao do dve pakle dnevno,pa mi je bilo baš pakleno. Sada ne pušim pa mi je banja kada uporedim sa tim vremenima.
A nije teško ubiti vreme. Tih 9-10 sati uvek odkuntaš bar 3, pogledaš 2-3 filma (uvek imaš nove i dobre filmove u ponudi), nešto pročitaš i sleteo si.
Nije let toliko jeben koliko džetleg od kog se oporavljaš danima

Imam Duksone, dao ćaletu da mu ne bude ladno u podrumu dok ga ne zazidam. Kad ga zazidam biće mu GALA

Ma pogrešan utisak Pezose. Šangaj je najbolji grad u Aziji. Mislim da sam obišao 90 posto tih žutih metropola i ne može da mu prismrdi ni jedna. Tokio je ništa spec... Bankok objašnjava i voleo bih da neko vreme živim tamo.

bushido jesi bio ovde http://en.wikipedia.org/wiki/Macau?

Па мајку вам јебем, зашто Србија већ није празна ако сви оћете дидете?

E, nisu to svi. U principu iz Srbije bi htelo da se odseli oko milion ljudi (taman onaj višak koje je nezaposlen ili radi za 200 eura). Ima u Srbiji jako puno ljudi koji jako lepo žive. Evo ja sam za nedelju dana u Srbiji video više q7, x6, kajena i tih kuraca, nego po evropskim autoputevima. A da ne pominjem Švedsku, npr. u mom okruženju su manje više sva kola starija od 10 godina.

ГАСТОСИ МРШТЕ У ГЕЛНХАУЗЕН!

http://s5.splcdn.net/images/hotels/45521/shanghai-the-langham-xintiandi-312235_1000_560.jpg

sta je ovo bush, deluje kao skupo mesto za zivot, ajde priznaj sad lepo da ti se devojka bavi prostitucijom i da tako placate stan

ja bi u kinu voleo da idem jer sam za evropljane nizak, a kontam da bi medju kinezima bio kabadahija pravi

Сир Тенор је тренутно у Естонији, радим на неком пројекту и данас сам закључио да ћу највјероватније заледити свој факс, уписати режију и гурати овај пројекат докле могнем. Зашто ово говорим? Ево зашто: зајебано је, Босна је у много већем курцу него Србија, а мени се баш нешто не бори са тим ђулетом завезаним за моје ноге усред океана велике курчине каква је Босна. Ево на примјер, овдје сам саопштио једној од дјевојака да ми је једноставно ово са режијом жеља и план, и она ми је одмах дала три контакта неких својих Естонаца који се тиме баве и који имају своје пројекте, семинаре и остале фазоне везане за камеру и филм уопште. У Босни бих могао тражити људе, можда би их и нашао, али би био послан у пичку лијепу материну са тим својим плановима везаним за режију.
Овдје ти, колико сам примјетио, не треба нека опасна лова. Естонија није посебно скупа земља, једноставно, све што је у Босни у маркама то је овдје у еврима, што није нарочито велика цифра, а живи се боговски. Ово је градић, има четрдесет хиљада људи а има два музеја савремене и још два неке друге умјетности. То, јебига, много говори о томе у каквом се курцу налази моја држава.
Не видим потребу за борбом са посртањем које је тамо очигледно, јер ја ту не могу ништа направити. Ни ја, ни неко маснији.

едит: не желим да размишљам о Бушидовом Шангају уопште рецимо. Не могу замислити, нема, не могу. Много је другачије живјети негдје гдје себи можеш организовати дан на седамсто различитих начина и негдје гдје имаш пет начина у понуди и које непрестано вртиш.

ma daj ajde, od tih koji voze x6, q7 itd koliko je njih to zaradilo na posten nacin....
ja poznajem samo jednu porodicu koja dobro zivi, a da nikad nisu nista ukrali ili nekog zajebali, a poprilicno su imucni....a ostali porodicni prijatelji koji su dubokog dzepa su svi sumnjivi....il su za vreme rata profitirali dobro pa i dan danas zive od tih para ili ovako ili onako, al svakako nisu zaradili te pare od postenog posla

režija u bosni, pa to kao da studiraš ekonomiju u severnoj koreji lolek

edit: pa to kao da studiraš u severnoj koreji

Ja bi voleo da idem u Kinu ili Japan jer bi tamo imao najveci kurac.

režija u bosni, pa to kao da studiraš ekonomiju u severnoj koreji lolek

Spoljna politika u Severnoj Koreji

Ja bi voleo da idem u Kinu ili Japan jer bi tamo imao najveci kurac.

Tamo je kurac prevaziđen. Džaba ti ako nisi digimon.

E, nisu to svi. U principu iz Srbije bi htelo da se odseli oko milion ljudi (taman onaj višak koje je nezaposlen ili radi za 200 eura). Ima u Srbiji jako puno ljudi koji jako lepo žive. Evo ja sam za nedelju dana u Srbiji video više q7, x6, kajena i tih kuraca, nego po evropskim autoputevima. A da ne pominjem Švedsku, npr. u mom okruženju su manje više sva kola starija od 10 godina.

Meni se čini da je to sličan sindrom kao po Grčkoj, tačnije grčkim ostrvima punim brda i sranja. Svi imaju po dva automobila. Jedan 10+ godina star koji im nije žao da akaju po čukama, planinama, i ne paze ga uopšte, tačnije, boli ih kurac za isti, a drugi koji koriste za kurčenje, duža putovanja i ono kada im je potrebna udobnost i slično. To je jedini način na koji mogu da opišem transformaciju strukture automobila na ulicama preko dana i uveče.

:D glupa ti je fora, mislim, nisi ti nešto posebno glup momak pa da si previdio ovo sa Estoncima. Tamo bih upisao i ganjob da se prebacim negdje.

ma daj ajde, od tih koji voze x6, q7 itd koliko je njih to zaradilo na posten nacin....
ja poznajem samo jednu porodicu koja dobro zivi, a da nikad nisu nista ukrali ili nekog zajebali, a poprilicno su imucni....a ostali porodicni prijatelji koji su dubokog dzepa su svi sumnjivi....il su za vreme rata profitirali dobro pa i dan danas zive od tih para ili ovako ili onako, al svakako nisu zaradili te pare od postenog posla

Pa zbog toga me i nervira sve to. Ja trebam da se zlopatim i da radim kao konj dok neko krade i boli ga kurac. Evo moju platu u Swe, ima većina službenika u Srbiji po tim kojekakvim agencijama i kurcima palcima (bar od tih što sam ih upoznao, fazon, agencija za državnu samoupravu, lik sa višom poslovnom ladi jaja i ima 200 000 dinara platu, neto, a moja je 2 000 eura, bruto, dakle 1/3 u startu ode na porez, stan nije skup za rentu u srbiji kao ovde, pa što da ne vozi x6). Ja ovde radim 10-11 sati (dobro imam dve pauze po 20-ak minuta), oni se tamo zezaju po tim firmama. U Srbiji bez neke veze nemožeš naći normalan posao. Npr. znam ljude moje struke koji rade u nekom ministarstvu, kao na održavanju računara i imaju platu 80-90 000 dinara. A ceo posao im buvalno bude da nazovu servis i da im pc popravi lik koji radi za 20 000 dinara.

И птице на грани знају да су у министарствима преплаћени, али не знам што се поредиш с њима, пошто ти тамо не радиш за државу, колико ја контам...

Одржавање рачунара овде није уносно уопште, не бавим се тиме, али ми причају. Сем ако не радиш у министарству, или у државној филијали.

ma kontam ja šta kaeš, el to u sarajevu il u banjaluci? znam lika što je završio dramaturgiju u banjaluci i još pola njegove klase, fazon ljudi se slikaju s kursadžijama i s prljavim inspektorom blažom prave stend ap komedije. kontam da je sarajevo ozbiljnije

da, sarajevo, jer mi osamostaljenje ide zajedno sa tim prelaskom na drugi faks. banjalucka likovna akademija radja samo takve face, ostalo je, koliko ja znam, vise manje gola voda