Prijava

А озбиљно Целте, у целој земљи проблема са плаћањем превоза има само у Бгу изгледа и само тамо кукају и превозници и путници. Код нас 100 година седи кондуктер поред врата на која се улази и курац ћеш без карте да прођеш.

Beograd se gradi u visinu, asfalt je u Čačku kvalitetniji nego kod nas, račnije, putevi su najsjebaniji u bgu. Al zato imamo most na adi crkbite bagro lolo

za vas su bre prasici pa da jasete, a ne autobusi. eventualno stocni vagon, sa novog beograda za centar, na 15 min.

govna buržoaska! takve kao vi ćemo prve obesiti vašim sopstvenim crevima kad se digne proletarijat!

ma jedu govna sljivorade.
jebi ga, voze se, a to se pokriva iz budzeta koji svi placamo.

Beograd centar sveta, ljubomorne dusxe mogu da nam pusxe

Код нас 100 година седи кондуктер поред врата на која се улази и курац ћеш без карте да прођеш

Možda u kragujevcu
Ja sam celu srednju išo sa dve markice pre nego što su uveli da mora da se plaća lolo
Onda sam jedno vreme na faks išo biciklom ili peške dok nisam uzo kola

meni je preskupa karta za bus jbg, 55 dinara....aj kad idem negde 5-6 stanica nije mi zao da platim al kad moram 1-2 boli me kurac, nek zovu 4 konduktera da probaju da me izbace he he...

najgore sto se svako malo poveca karta za 5 dinara...kao ne osetis razliku dal je 50 ili 55.....a naravno kvalitet usluge se nista ne povecava

a kondukteri su u 90% slucajeva neke kljusine debele i bahate, a izivljavaju se samo kad procene da nece dobiti preko nosa kad izadju iz busa

реално, београђани набијем вас на курац пичке паразитске

Previše smo halavi, svi ukupno, da bi imali jedno normalno javno preduzeće. Neko uvek mora da ispašta ceh, a po običaju popuši najgluplji odsno najneinformisaniji. U ovom slučaju Mićkova dalja rodbina

pozzz

NIŠTE NEJE OSTALO ZA POKLONI
http://www.balkanje.com/uploads/thumbs/aa2f76029-1.jpg
SVEJ PARE DADOSMO NA KONDUKTERI SVE IM PUSTO OSTALO DABOGDA!

EM NAM NAPLATIŠE PO ILJADO DINARA KARTE
https://i.ytimg.com/vi/E6R_SFdH3p0/hqdefault.jpg
EM NAS IZBACIŠE NAPOLJE KO KUČIKI

REKO SAM DA NIKO NE DAVA LIČNE KARTE
http://i.ytimg.com/vi/i8GiCs10wYU/hqdefault.jpg
AL NE 'TEDOŠE DA ME SLUŠAJU

Zakoni su rulz.

F=m*a

Daje se na znanje da je sila jednako masa puta ubrzanje.

Znači možeš lagano da se švercuješ? Ako dođe kontrola, ne može da te istera, ne može da ti piše kaznu, ne može da zaustavi bus, ni da te legitimiše. Nema kad ni da zove komunalce i ove regularne. Kad stigneš do svoje stanice, izađeš i to je to.
Jedino ako već s njim ide komunalac pa on nešto više uradi, a?
I još možeš da ih snimaš, jer je to neka tvoja dužnost.
Ja nisam iz BG-a i ne vozim se busom, al' eto da znam ovo kad odem tamo.

pa da to ti sve kao mozes, al dzabe kad oni zaustave bus....kako ces da ih nateras da krenu? jos onda ti se nakaci neko od putnika da te napusava kako zbog tebe stoji bus

Pa po zakonu ne smeju da zaustave bus. I onda ih ti kao snimiš i prijaviš.
E, to da će da te napušavaju, istina.

Nemaju prava da narede da zaustave bus.

a jebote vi sad ko neki papagaji....nemaju prava al ga zaustavljaju, i kako ces ti to da sprecis? i jos kad dodje murija nece njima da kenja jer su zaustavili bus nego ce na tebi da se izdrkavaju jer si bahat i ne placas kartu, plus ce drugi putnici da te napusavaju jer je bus zbog tebe stoijao