Prijava

хахаха брао трулехе и царо

Cara™

Neko uvek mora da ispašta ceh, a po običaju popuši najgluplji odsno najneinformisaniji. U ovom slučaju Mićkova dalja rodbina

pozzz

hahaha

L O L
O L O
L O L

Meni je to fascinantno,.jebote, ja sam u prethodne tri godibe max pet karata kupio, a masa ljudi dodje jednom u sto godina u bg i odmah ih uhvate

Нисам Вејве, него већина људи или буде безобразна према контролорима па ови попизде, или једноставно иду линијом мањег отпора, типа "напиши казну, ко га јебе". Кажеш људима да ћеш сићи на следећој и они у 95% случајева морају да сиђу на следећој, типа мислим да у једном возилу могу максимум три станице да се возе или тако неки курац.

Kad vas uhvate kontrolori recite da ste rom, i da vas ne diraju na rasnoj osnovi.

truleks i cara kobjasnili

iste stvari mogu da se upotrebe i na ove beogradjanimamicuvamjebem postove

sprdam se, Reme :-)
Al sve manje pali finoća. U zadnje vreme se izdrkavaju na finim devojkama jer im grubijani očitaju svoja prava.
Ja zonfa, od kako sam ovde, uplatio sam samo u oktobru mesečnu, a posle ništa.

Retko kad mi i prilaze i traže jer misle da idem u osnovnu školu. A možda malo ličim i na ganci, pa ovo što rasni kaže :-D

ne ne, ne treba biti preterano fin, nego ne treba biti neljubazan. Dakle, ono, držiš distancu, ne daš mu da te smara, ali ne ponašaš se kao majmun, i to je to. Jebiga, ako ti kaže da izađeš iz vozila, ne vidim što bi ti njega napadao, to je kao da odeš na koncert i napušavaš redara jer je loše ozvučenje.

Pravis se da pricas na telefon.

Ма питали су ови да изађу, није им кучка дала. Откуд знају људи, кад се они возе у превозу...
Дођоши мрште, живео краљ, живео Београд!
Арчибалд Рајс, малишиптаретничкишвајцарац.

Brate kako su mogli nasesti na kontrolora?

Добро питање, контрираћу. Што си ставио пластично говно на стрип и фотографисао га?

Sto su ti rodjaci glupi?

OPET MIĆKO ŠIRI NEISTINE DA GOVNO NIJE AUTENTIČNO
RASNI REAGUJ POSERI SE NA NEKI DRUGI STRIP