Prijava

Šime Vukoša...
Takav prijatelj ko sta je on se nece vise nigdje nikad nac.I vise nego brat mi je. sta god mi treba savjet pomoc ili bilo sta uvijek je tu za mene u bilo koje doba dana i noci. jest da ga znam 2 i nesto mjeseca al ovi koje znam 10+ godina mu nisi ni do koljena. ima karakter na kojem mu zavidim. najbolji mi je i niko ga nikad nece moc zamjenit .
cura s kojom on bude ce bit najveca sretnica, naravno ako bude znala to postivat. u biti obozavam svog brata simeta <3<3

DJEVOJKA: "Nemoj tako brzo voziti, smanji..."
MOMAK: "Ne, baš nam je dobro."
DJEVOJKA: "Nije mi dobro, molim te..."
MOMAK: "Kaži mi da me voliš..."
DJEVOJKA: "Volim te i ti to znaš."
MOMAK: "Zagrli me..." (djevojka zagrli momka)
MOMAK: "Skini mi kacigu sa moje glave i stavi sebi na glavu, molim te..." (i djevojka to ucini)
SLIJEDECE JUTRO U NOVINAMA:
"Motor je imao saobracajnu nesrecu, jer su otkazale kocnice. Na motoru su bile dvije osobe. Jedna je poginula, a jedna je preživjela..."
A PRAVA ISTINA JE: Momak je na pola puta shvatio da su kocnice otkazale, ali nije želio da kaže djevojci. Želio je posljednji put od nje čuti riječi VOLIM TE, i posljednji put osjetiti njen zagrljaj. Zatim joj je rekao da stavi njegovu kacigu, jer je znao da će onda ona preživjeti... iako je to znacilo da će on poginuti...
VOLIO JU JE VIŠE OD SVOG ŽIVOTA...
Sutradan je djevojka presjekla vene...
VOLJELA GA JE VIŠE OD SVOG ŽIVOTA!!

NE BRŽE OD ŽIVOTA!

Podijeli ovo ako želiš da Makaronac kupi auto!!!!

Sve sam pokušala ali na kraju sam shvatila da nije vrijedno ni zere moje patnje. Ostaćeš draga uspomena, zbogom :(

Sta si kupio ocu za rodjendan?
Cvece
hahaha, tvoj otac je peder!!
Ne, moj otac je umro......

Ja sam Tamara, ali to i nije neka tajna...
Volim epsku fantastiku, Nightwish (Fan for life!) i Legacy of Kain serijal video igrica.Totalni sam Narutard i obožavam mangu!
Inace podržavam Greenpeace, Jazas, sigurne kuće i azile za životinje.
Studiram medicinu.
Ne odgovaram za svoje postupke kada vidim nekoga ko zlostavlja životinju.
Na ljubavnom planu sam lepak za ludake.
Takav mi horoskop... (blizanci/lav).
Kiss!

Ja sam Nevena(paz` da vam ne kazem prezime):).Zivim u Kragujevcu,sto mi je jako krivo,jer nemamo Mc Donald`s.:-(...Obozavam zivotinje,a rado ih i imitiram:)(sto zgrazava sve oko mene:)),A da!Narocito macke,zbog kojih umal` da zavrsim tamo gde treba(na psihijatriji):).Lenstina sam i zgubidan.Na Vukajliji sam,jer nemam pametnija posla.Verujem u horoskop i ostale karababavjestice...:)U skoli sam alfa muzjak,jer mogu svima da oborim ruku.:)Toliko od mene,za ostale informacije,moz` da pitate,ako me nadjete na forumu...

http://vukajlija.com/recnik/autori/8994

Saljivdzija u ranim 20-ima in NS-a,po struci automehanicar a po zanimanju Body Piercer.Zainteresovan za Body Art,biciklizam,fotografiju,psihologiju,filozofiju,medicinu,motore,rocn ' roll,svirke,kulinarstvo i zene.
Stosmislen,ponekad ironican,nekad zagonetan.Ponekad hedonista i optimista,ponekad depresivan i suicidan.Izneveren u ljubav,koja pobedjuje sve.Ljubitelj istocne kulture,hobiji su mi skupljanje nozeva i postanskih markica,slobodno maketarstvo,fotografisanje u makro modu,edukacija,crtanje.Krasi me tolerancija,razum,inteligencija,logicko razmisljanje,volja da pomognem.

mislim da se ovdje malo skrenulo sa teme...
Anws, ja ću da vratim temu na noge, zovem se Jelisaveta, čitam definicije na vuki odavno(nekih godinu dana), tek skoro odlučih da se registrujem. '94 sam godište, idem u srednju školu Tehnoart u Bgu, imam psa Dolores i volim da koristim ijekavicu iz zajebancije iako sam iz Beograda. =)
I mislim da sam za kratko vreme uspela da smorim svakoga na ovom sajtu. =P

Na selo, kod dede, dosao je unuk.
- Deda, meni se ovde mnogo dopada, ali toliko devojaka u dugim suknjama i maramama - deluje nezanimljivo.
Deda izvadi iz dzepa dve bombone. Jedna je bila umotana u papiric, druga ne.
- Koju zelis, unuce?
- U papiricu, naravno.
- A zbog cega?
- Cistija je.
- E tako je i sa devojkama.

Sedmi razred drugo polugodište je sada sedmi razred raspust.

Feel old yet pedofilčine prljave?

KOLIKO JADNO!

Devojka je od dečka tražila prsten,
al' on joj je poklonio plišanog
medvedića... Ona ga je u ljutnji
bacila na put, dečko je naravno
potrčao na cestu da ga uzme,
udario ga je auto... Dečko je
na licu mesta preminuo... Devojka je
na sahrani sva u suzama, čvrsto
zagrlila medvedića, a uređaj u
njemu je progovorio: "HOĆEŠ LI SE
UDATI ZA MENE BEBO? PRSTEN JE U
DŽEPU!

e ne preduvavaj post mokim te