Prijava

Postovani!
Danas sam htio popiti kavu u Caffe bar Emana u sklopu Kaufland trgovackog centra u ulici kneza Branimira broj 119.
Trazio sam duzu kavu. Konobar je doniuo 'crnu vodu', dakle totalno rijetku kavu i naplatio to 8 kunma. Zatrazio sam dugacku kavu kakve sam naucen piti vec 50 godina, dakle gustu s pjenom, bez da se nazire crna voda ispo rijetke pjene. Konobar me uvjeravao da dugacka kava mora biti rjetka ( kao da ne pijem takve kave svaki dan ).
Izracunao sam da ako proda svaki dan samo 100 takvih kava to je 800 kuna cistog novca u vlastiti dzep, odnosno nesto manje jer ipak nesto kave potrosi za takvu osiromasenu kavu. To je godisnje oko 300.000 kuna!!! Koji je to novac, a on je jos i bezobrazan. Siguran sam da se proda i oko 200 kava svaki dan. Bilo je normalno radno vrijeme a kafic je bio pun.
Kako se moze zastititi od takvih prevara.
Hvala na odgovoru.
Mozete mi odgovoriti na zlatko10000@yahoo.com

Jako mi deca danasnjih generacija ne znaju ni za ovu grupu,a kamoli za ovu divnu pesmu.Cast izuzecima! Ja sam 2002. godiste ali lista mojih omiljenih pesama su sve ex yu,ali SVE. Tu se nalaze Babe,Ekv,Azra,Elektricni orgazam,pa cak i Sarlo Akrobata,jedna od omiljenih grupa,za koju niko od mojih vrsnjaka nije cuo..ali eto,nalazimo se u takvom vremenu gde je muzika beznacajna i bez ikakvog smisla,sto je jako tuzno,jer,nasa shvatanja dopiru iz muzike koju slusamo,a nasa muzika je UZAS!!! Sve imaju istu poentu:novac,prostitucija,neka ,,bezuslovna ljubav'' koja je samo avet....meni je najiskrenije zao sto svoju ljubav prema muzici ne mogu da izrazim kroz pevanje jer onda tu muziku niko ne bi postovao,mogu da izrazim samo kroz slusanje.Gde smo mi otisli.....

meni je najiskrenije zao sto svoju ljubav prema muzici ne mogu da izrazim kroz pevanje jer onda tu muziku niko ne bi postovao

hahaha, zbog ovoga je vredelo pročitati

dobro i zbog ovog: pa cak i Sarlo Akrobata

Ako mislis da godine nisu vazne zapitaj se zasto starimo?Zasto picka neke gospodje se opusti tokom godina?godine su itekako vazne.

Postoji teorija koja kaže da ništa ne stari već se stalno menja i prelazi u novo stanje, tj. ništa ne stari već, naprotiv, postaje sve novije i čudnije

u pravu si...evo sam u grckoj to kuvaju pasulj po ceo dan a platili smestaj 500 eur doneli 10 kila brasna 3 kila secera i szo je najbolje 2 velika pakovanja tolaet papira a imaju u apartmanu,pa jedbo 2 sata su iznosili sta su poneli,samo jos neku svinjubda iscerece u dvoristu i to je to....briju se na terasi pa tresu iz masinicebu dvoriste,deca luduju do 1 nocu lupaju ljudima na vrata,jel im roditelji brane da izadju van kompleksa da ih valjda neko ne ukrade.....a roditelji uvijaju sarme za sutra.....

Куда иде овај свјет,,, ја ћу вам рећи !!! Потоп . Катаклизма и треба рако да буде жао ми је дјеце и свију људи није битно које вјере али овако не може више ... бједник ринта од јутра и мрака нико га не Ј ни пет посто а ови сви се држе као мало воде на длану ,,,, сједим на балкону док ово пишем сутра идем на посао и опет по старом ,,, и склапам мјесец са мјесецом никако ,,,, добро размислимо људи ми смо за то криви миииии!!! Сиротињо мииииииииии

zato sto te mrze jer su gledali celo detinjstvo kako pred njima tuces mamu

A djeca masne metalike su otišla na Egzit i neće se jave na telefon

А зато што су масне металике, продали су телефоне да би купили дрогу, нормално.

a sta je sa onim siromasnim [penzionerom sto nikako da izadje tiket pa mu radnik u kladionici da 5k i kaze mu da je izasao a cica mu u znak zahvalsnoti kupi burek i sok.sve prsti od dobrote.ima dobrih ljudi.kazu da ima vise losih.ja ne verujem u to.volim da verujem da su svi dobri i da ce nasa deca da zive u slozi.sad je prelomni trenutak zlo i dobro vode borbu mislim da su za sve to krivi rijaliti i americki filmovi

e jbt mala udavi..ovo nema sanse da da se odgleda iz prvog puta.mora da se prave pauze.iako traje samo 12 min

jao kako mi ide na kurac koliko je providno da hoce da ima obrve kao emilija klark