Prijava

Глупандеру , кева ти је проваљена , то ако си ти реко нешто за мене то је једна ствар а друга ствар је истина . Шта си ти ? Бог , па кад ти кажеш речено је јели ? Ти си најобичнија пичкица од метар и 20 кила коме бих поломио зубе као што сам до сад урадио многим таквима попут тебе . Курчиш се човеку кога зову бицепс , то да знаш . А то за Шешеља молим те немој да једеш говна као ни за Деретића јебали те Тадић и Чеда да те јебали пчко масонска продана .
Шунто , што се тебе тиче , често се питам како то да увек долетиш после овог идиота да га одбраниш пошто у расправи не може сам да изгарара . То што си реко да сам педер можеш само преко интернета јер би уживо бројао поиспадале зубе поломљеним прстима . ТИ ЋЕШ ДА МИ ЛАЖЕШ ДА ЛИ САМ ЈА ПАТРИОТА СИСО МАЛА ПОРЕМЕЋЕНА ? Па за тебе сам Бог бубашвабо једна распала и ружна . Дај ако си храбар кажи где си па да се нађемо да ти објасним неке ствари ???

åh, du må elske dansk dreng

Još se sećam Prljavog Kazališta u kom sam upoznao Azru kad sam išao da gledam neki Film o čarobnjaku Merlinu.
Pošto je unutra bilo Zabranjeno Pušenje, izašli smo u Haustor da zapalimo i porazgovaramo.
Imala je torbu sa Bijelim Dugmetom, a u njoj Crvena Jabuka i neki Indexi.
Bili smo ista Generacija 5 i navijali za isti klub - Parni Valjak (Partizan).
Govorila je da su joj Piloti Idoli, a ja njoj da mi je od svih YU Grupa omiljena Galija.
Predložih joj da odemo nešto da pojedemo. Pekinšku Patku nije htela, iako Neki To Vole Vruće,
a pošto ja nisam hteo da budem Partibrejker, otišli smo na Hladno Pivo i Riblju Čorbu, da ne bude baš samo Leb i Sol.
Tad mi je rekla da je u njenoj Familiji bilo i Vampira, rođenih još u Oktobru 1864, barem su joj Babe tako pričale,
mada sam ja bio u fazonu Nevernih Beba, ništa joj nisam poverovao.
Na putu do kuće sam joj ubrao i par Divljih Jagoda. A za Sv. Valentina sam joj čak poklonio i Kristale.
Poslednji put sam je video za vreme bombardovanja u nekom Atomskom Skloništu, ali opet, nije Smak sveta,
jer ja verujem da to nije bila naša Poslednja Igra Leptira.

Претпостављам да се ово, између осталог односи на мене и узевши то у обзир могу да наставим да пикселизовано диваним. Поручи том летаргичном малом усранку да је набијем на курац. Ах да, то сам већ урадио и не желим опет. Поручи јој онда да јој испркам крајнике ејакулатом! Ах, али се и то дешавало, па не желим опет. Ништа, поручи јој да ми посиса скротум, све с балама које јој се протежу из уста.

Ономад си ме питала да ли могу да будем јаднији, и наравно да могу јер сам бестидник. Не глумим мудо на сајтоу, попут тебе, па кад се излогујеш, исплачеш се дечку у стану јер му идеш на курац својим беживотним, бесциљним и безвољним бивстовањем. Мада, разумијем, празноглава,тако рећи, тупа особа попут тебе, лако акумулира и репродукује бивствовања других људи ткз. вукајлија/фејсбук пријатељчића.

Знаш зашто си најкрш особа с којом сам био до сада, односно особа коју знам тренутно? Чоек те чува као мало воде на длану усред атакаме, двије године сам се цимао око тебе, смраде усрани, помагао ти у сваком могућем смислу и схватао те, најузвишенији облик емпатије осјећао према теби, да би ми на крају рекла да ти се ГАДИМ и да сам ЈЕЗИВ. АХАХАХ, врати ми двије године живота, беживотна сплачино.

Даун? Тешко да неко ко не зна да обрише сопствену гузицу, може да оцјењује ко је и ко није даун. Надам се да си откад нисмо заједно барем научила да обришеш чмарни колут, баш би било безвезно, да, рецимо, неко ко те буде трсио отпозади види онај прстен од гована што ти се образује око чмара, или скрорјела говна која ти висе о гузне длаке, то је тек прича за себе. Надам се да си о томе почела да водиш рачуна, мора да сам ја много лоше утицао на тебе. А и могла би да одеш код гинеколога, на папа тесту ти ништа не прикаже, чим те је питао "Госпоџо дали чули за куртоне сте, брт", онај сиратски секрет што лучиш не мирише на добро, надам се да ми ниси пренијела неку болешчину, и сљедећи пут када некоме будеш онанисала, опери руке, није љепо да чоек нађе твоју слину на сопственом курцу, драга моја Пуслице, љубави моја једина, волим те 4евер.

Вокабулар и фразе томе смора: ИЗВИНИТЕ НА СПОЈЛЕРИМА
Аутистичан
Edgy
Cringe
Triggered
PapaFranku najbolji tjuber
Ти би само да се јебеш
Мази ми се
Плаче ми се
Могли би у шетњу
Наредни пут, када некога одлучиш да прокламујеш за Дауна, добро размисли, бескичмењаку летаргични. ПОЗЗ
ПС - Заборавио сам једну ствар, с обзиром да си конзервисана конзерва туне (конташ, јер ти се пичка нон-стоп осјети на исту) и да си велики хомофоб, знам неке ултрасе па мош с њима кад буде парада заједно да ишакетате припаднике ЛГБТ популације, јер си ти једна од оних што се убаци у руљу па као инкогнито зада ударац у леђа. Ух, много се боље осјећам, напокон сам те избацио из ректума.

#батхрт#гентлеман#салти#xd#xDDdd#xdddd#štaradišMilena#MilenaTrola#MilenaDaun#ende

ko je ovo pisao i za koga?

Tihi samuraj za tomu smora

Ovo je staro godinu i po dana

ne znam za vas ali ja se znojim zbog samuraja a ne tome smora

"Danas je najtužniji moj dan u mom životu.
Kao doktor porodio sam puno trudnica i svaki put kada uđem u rađaonu molim Boga da nagradi sve majke.
Bol koji žene podnose u rađaoni je neopisiv i on ne uključuje devet mjeseci trudnoće. Prolaze kroz puno toga samo da bi na svijet donijele novi život.
Danas sam plakao jer sam izgubio jednu ženu, ne molimo se za ovakve stvari ali ponekad Bog ima drugačije planove.
Zašto je slučaj ove žene bio tako bolan? Ona nije mogla imati djece 14godina! Pokušali smo IVF i puno drugih metoda koje su poznate čovjeku, žena je prošla kroz puno toga.
Na kraju Bog je počastio, bilo je to iznad nauke i ljudskog znanja. Bila je trudna uprkos tome što je imala ciste na jajnicima i punu maternicu mioma.
Njeni miomi su počeli da nestaju i sve je bilo u redu, znao sam da će Bog uraditi ono što izgleda nama nevjerovatno iz svoje veličanstvenosti i milosti.
Nakon devet mjeseci došlo je vrijeme poroda, njen muž je doveo u bolnicu i brzo sam ostavio sve što sam radio kako bih je posjetio. Satima se porađala ,nakon sedam sati bilo je toliko bolno da sam odlučio da je otvorim. Izgubili smo je, ali beba je bila živa. Prije nego što je umrla, držala je bebu u rukama i nasmiješila se, rekla "Bog je najveći" i onda je umrla.
Bio sam potrešen i tužan, otišao sam do njenog muža da mu kažem šta se dogodilo, a nakon što je čuo onesvjestio se njegov sretni dan pretvorio se u tužni. Danas smo izgubili jedan život rađajući novi.
Molim vas poštujte žene, jer one prolaze kroz dolinu smrti samo da bi donijele novi život. Poštujte svoje žene! Nositi bebu devet mjeseci nije šala, a porađati se satima samo da bi rodila vaše dijete je velika žrtva.
Molim Boga da zaštiti svakoga ko čita ovo, a naročito trudnice, molim vas da budu u vašim molitvama.
Molim vas, ako imate problema sa svojom majkom i odbijate da je nazovete, molim vas sada je nazovite! Ona je prošla kroz puno toga da bi vas rodila!"

Đoto
01:32
ja nikad nisam imao sreće sa ljubimcima. Prvo sam imao šar peja kog smo morali da damo jer nije imao ko da vodi brigu o njoj, zatim sam imao kornjaču koja je uginula nakon 6 meseci, potom vestija kog smo morali da damo jer je imao ogromne probleme sa alergijama i nije mogao u centru grada da boravi, potom sam imao hrčka kog sam morao da dam kad smo nešto sređivali stan i zatim sam imao jorkširca koji je uginuo sa 4 ipo godine

Striko ja se porodila prosle godine 26 jula 18:55 na svet donela devojcicu jovanu rodila cerku Jovany ima 11 meseci sada ona ;) striki prenesite miloradu pozdrav od mene i muza jovan i jovane.Tata nema usta da ti javi striko udala sa 18 godina i trudna ostala tri puta dve bebe izgubili i jednu rodila 26 jula 2017 godine ;) beg je bio 26 decembra 2014 godine u pinosavu pobegla i udala se sada imam 21 godinu niko od rodbine nema usta da ti javi

Smešno mi je što je ovaj komentar sa stranice KK Crvena Zvezda, u kojem se čestita rodjendan Feldinu.

Sta bre, to uletis u kucu ko da je tvoja sa ubilackim pogledom kad te vide da znaju da nisi papučar odma a ne da si im ko druga ćerka rukujes se sa starim stisnes mu ruku da mu oci iskoce pa predas mu flašu nekog dobrog pića zahvalis mu na kako je uspeo da napravi prelepu ćerku zenu tvog zivota koju volis naj vise u svemiru onda se obratis majci poljubiš sa engleskom gracioznošću ruku daš buket cveća i bombonjeru naj manje 70 % kakao delova onda joj pohvališ frizuru i kažeš da se vidi od koga je ćerka naledila Afroditsku lepotu onda kazeš šta to stara majko predivno miriše ajmo jest i onda ako ima šta da se pojede jedeš za petoricu ali sa engleskom gracioznošću jer kakav na jelu takav na delu onda zatraziš običnu vodu sa dodatkom limuna alkohol ne piješ a i kazes da ga retko konzumiraš pušenje ni slučajno zdrav život ako oni puše zamoliš ih da ugase cigarete onda posle jela svojoj ljubavi narediš da sama pospremi u kuhinji dok ti porazgovarš sa njenim starim roditeljima mora stalno izgledati da dominiraš u razgovoru i da si pametniji i mudriji od njih čak i da nisi takav utisak treba da bude i nastavak sledeci put....

Ovo je pisao Reme ili?

Nije bas pohvalno ali vise sam tereta prebacio preko ruku i prevezao kilometara nego svi vi zajedno, plus sam medju najobrazovanijima medju vama, a kad se spoje ove tri stavke mogao bih reci top top topcina ja sam prava momcina

Hahahahaha legendo

Neki se dive skupim satovima na ruci, ja se divim brojanici