Prijava

ja sam kao klinac odrastao u Svajcarskoj, nemam drzavljanstvo, ocu nudili on rekao koji ce mu to kurac, sta da mu radim sad

Ау брате, ја бих буљу прод'о за Швајцарско држављанство.

Sedam jebenih godina, samo sto sam rodjen ovde, nudili drzavljanstvo na donet izvod iz maticne knjige rodjenih, on kao koji ce to kurac sta ce nam.. sunce ti jebem, ja ne odbijam ni govno ako je dzaba, uzeo sam dozvolu za gradjevinske masine u vojsci jer sam bio tenkista, a u zivotu nisam seo u buldozer

Ау човјече, па он је сам себи ударио шах мат. Данас не могу ови из ЕУ да изгањају швајцарско држављанство, а камоли ми сиротиња.

jeste boli ga kurac, 62 godine, ceka ga penzija svajcarska, pusti tv gleda sve postojece utakmice, a ja gledam sta i kako jebem se sa srpskim drzavljanstvom i potucam, gubim poslove jebacke zbog eu pasosa i slicno

Добро јеби га, ако ништа макар је теби ударио шах мат. И ја имам проблем зато што немам ЕУ папире. Да имам, сад бих ладно могао да добијем посао, а овако морам да сачекам уговор, да га копирам, па да га прослиједим амбасади, па да провјере плату, па да провјере њемачко тржиште рада, па онда европско, па онда да молим Бога да ме не одбију. Све у свему једна велика јебада.

Космајац
Mesto gde mozes da cujes razne kvalitetne teme, ozbiljne teme, ali isto tako i sprdnju i zajebanciju nekih autora...posebno bi napomenuo Paninara, vladara cekaonice, on je ruka pravde i realno on se pita manje vise za sve u cekaonici...tu je i Dilan Dog, njegov komadant i desna ruka...zatim legendarni cekaonicar Dejance, nekrunisani kralj cekaonice Krajsler, prelepa Mixmix93, ludi Rus, cika bolja koji u svakom trenutku odvali nesto smesno da svi popadamo sa stolica u cekaonici.

Bob★Rock★Superstar
Космајац
Mesto gde mozes da cujes razne kvalitetne teme, ozbiljne teme, ali isto tako i sprdnju i zajebanciju nekih autora...posebno bi napomenuo Paninara, vladara cekaonice, on je ruka pravde i realno on se pita manje vise za sve u cekaonici...tu je i Dilan Dog, njegov komadant i desna ruka...zatim legendarni cekaonicar Dejance, nekrunisani kralj cekaonice Krajsler, prelepa Mixmix93, ludi Rus, cika bolja koji u svakom trenutku odvali nesto smesno da svi popadamo sa stolica u cekaonici.

Dečko: Ćao! Cura: Ćao! Moram ti nešto reći. Dečko: Kaži. Cura: Volim te! Dečko: I ja tebe,ali ja imam 16 godina,a ti 13 :$ Cura: log off Dečko je tog dana čuo na vestima kako je jedna mlada cura presekla vene i krvlju na zid napisala "GODINE NISU VAŽNE". Dečko ju je volio i on je takođe svojom krvlju na zid napisao "BILA SI U PRAVU,GODINE NISU VAŽNE"! POSTAVI OVO AKO TI GODINE NISU VAŽNE !!!

badvajzer
Bob★Rock★Superstar
Космајац
Mesto gde mozes da cujes razne kvalitetne teme, ozbiljne teme, ali isto tako i sprdnju i zajebanciju nekih autora...posebno bi napomenuo Paninara, vladara cekaonice, on je ruka pravde i realno on se pita manje vise za sve u cekaonici...tu je i Dilan Dog, njegov komadant i desna ruka...zatim legendarni cekaonicar Dejance, nekrunisani kralj cekaonice Krajsler, prelepa Mixmix93, ludi Rus, cika bolja koji u svakom trenutku odvali nesto smesno da svi popadamo sa stolica u cekaonici.

Dečko: Ćao! Cura: Ćao! Moram ti nešto reći. Dečko: Kaži. Cura: Volim te! Dečko: I ja tebe,ali ja imam 16 godina,a ti 13 :$ Cura: log off Dečko je tog dana čuo na vestima kako je jedna mlada cura presekla vene i krvlju na zid napisala "GODINE NISU VAŽNE". Dečko ju je volio i on je takođe svojom krvlju na zid napisao "BILA SI U PRAVU,GODINE NISU VAŽNE"! POSTAVI OVO AKO TI GODINE NISU VAŽNE !!!

Moj drugar dosao u sk,i lik pojeo neku kiflu sa belim lukom,znaci cela sk smrdela zbog njega,i lika pustili da ode kuci i opravdali mu ceo dan..

znam lika koji zna lika koga je mortus pjanog voz odalamio po fići on preživeo ljudi mislili da je mrtav koliko se odvalio od pića završio u mrtvačnici istreznio se go ispod pokrivača kae ono ladno a ja go jebote imam neku brojku na palcu izašo iz mrtvačnice došo kući ženi najebo kad je popizdela istresla ga komplet obučenog onako uroljanog u kadu i izmlatila oklagijom. posle ne znam šta je bilo
ne rojken samo mi nije jasna jedna situacija, zasto pratiti na instagramu nekog ko ti je odbojan ja to u zivotu ne bih radila ako mi se neko ne svidi kao licnost u zivotu necu da ga pratim na instagramu. Mmm nisam ti dala ni jedan jedini povod da ti mene hejtujes, i iskreno boli me uvo samo sto mnogo glupa situacija i uopste ne razumem svrhu iste ali nema veze, sta sad reci

Mesecima vec ne gledam TV i bas mi je lepo zbog toga. Veceras sam medjutim resio da ga i ja ukljucim, k'o sav normalan svet, sto se kaze. O, kako sam se samo zajeb'o, rosno. Ni manje ni vise na ekran mi izlazi Ljupka (fucking!) Stevic koja zaboga (!!!) strahuje za svoj zivot, jer dobija pretece sms-ove. E, ali veci sam, ipak mazohista no sto misljah da jesam, naravno da sam odgedao do kraja EXCLIZUV

Dominiče... pretpostavljam da si visokoobrazovan, pa mi neće biti nikakav problem da te prisjetim na društvo antičke Grčke i Rima. U tim su društvima svi prakticirali homoseksualne odnose.. ne i analni sex jer je zbog toga pasivna ličnost proživljavala veliku stopu diskriminacije u vidu ismijavanja ukoliko je bila punoljetna (dok su maloljetni momci morali primiti da bi naučili kako se to radi sa ženama - dakle to je bila kulturna norma) ali svi su prakticirali takav tip odnosa. Iz toga proizlazi da homoseksualnost nedvojbeno mora barem u ogromnoj većini populacije biti društveno naučeno ponašanje, a ne nešto što kola u venama. No istom su ti ljudi morali biti u braku i imati djecu, a na takve se odnose nije baš gledalo kao na neku preveliku prevaru. E sad... evidentno je da vi ženu nećete, a isto tako je evidentno i da one neće vas... a ako je takvo ponašanje moguće naučiti, a je i povijest vrlo jasno govori o tome da je... kako planirate provoditi prokreaciju i opstanak naroda koje spominješ? Umjetnom oplodnjom ili kloniranjem? Jer mi jesmo narodi i nećemo postati "human beings who speak only English because that's how progress looks like" i vrlo vjerojatno će se upravo na tom polju i vidjeti da su komunisti zapravo nacrtali vrlo precizno granice dvaju različitih civilizacija na tlu Europe. (bez Istočne Njemačke naravno). Znači, da se malo (više) odmaknem od teme... za mene je Eurosong lajtmotiv onoga što bi Europa trebala postati u budućnosti... dakle svi govore engleski jezik i dijele se primarno prema anglo-saksonskim subkulturama i glazbenim žanrovima. Jer to sve je isključivo anglo-saksonsko bez obzira na genetsko podrijetlo autora... obzirom na činjenicu da se sve temelji upravo na konceptima moderne američke (kamaleonske, više nego eklektične) anglo-saksonske kulture, o jeziku da ne govorimo.. a u Slavena su jezik i baština u koju si rođen i odgojen ono što definira početne okvire čovjeka... pa su samim time iz slavenske logike svi oni Englezi - čak i Afro-Amerikanci (iako zbog upliva zapadne misli (rasizam) ta razina jednadžbe nije osviještena). E sad ako je to budućnost Europe, a je... da li ti zaista misliš da će ovaj dio svijeta ostati u okvirima bilo kakve zapadne tvorevine? Neće naravno, jer će i Srbi i Hrvati shvatit da je bolje da se poštuju takve kakvi jesu u granicama u kojima jesu nego da postanu dio tog novog Babilona iz kojeg dobivamo hranu u istom pakovanju, ali daleko lošije kvalitete, koji nam na vlasti postavlja marionete koje samo prodaju sve što je naše i trpaju nas u dugove. Jasno se vidi da mi služimo kao nadomjestak za izumiruće Nijemce. A što ti misliš zašto njima treba taj nadomjestak? Bit će da su unutra pustili malo preveliku količinu populacije koja se ni pod koju cijenu ne odriče sama sebe i množi se baš kao Germani u doba prije pada RC. Dakle bez istočne Europe koja se brzo asimilira... oni su do 2050 muslimansko društvo. I to društvo neće biti sekularno, niti će uopće biti moguće biti živ homoseksualac u njemu. Prouči kako je sjever Afrike prešao na islam i sve će ti biti jasno, ali nije u muslimanima problem. Problem je u sebičnosti Nijemca koja proizlazi iz hedonizma. Gubi se potreba za uopće pravljenjem djece. Svako takvo društvo koje poput jednog sata počinje imati kvarne kotačiće koji se okreću kako ih volja, a ne kako je neophodno da bi sat funkcionirao... propadne. Generalno se liberalne populacije uopće ne zamaraju tim temama dok već nije prekasno. E pa vidiš, za ovaj dio svijeta nije prekasno... jer naše su populacije i dalje dovoljno konzervativne da osvjeste tu realnost. Da osvijeste činjenicu da su nam preci crnčili od jutra do sutra sa desetoro djece, a da im je ljetovanje bio nezamisliv pojam i da smo upravo zbog toga i mi sad tu. Nema Raja na Zemlji, i svaki pokušaj da ga se stvori... kad tad propadne. Otvori povijest... zanemari ratove, pozabavi se životom ljudi i otvorit će ti se perspektive za koje nisi ni znao da postoje. Lako je biti hedonist... ali to ne znači da je ispravno, a upravo u pravcu te ideologije pokušavaš pogurati društvo u svom komentaru. Lijepo je suštinu vidjeti u parama... ali to je svaki put propalo.. propast će i ovaj put. Glad kad tad pokuca, kao i bolest, kao i rat. E sad... kad sve to pokuca hedonistu... on propadne, ali čovjek svjestan realnosti se izbori... otkrije da je Slavonija prazna... da su polja pusta. Da bi možda i mogo neku kravu dovuć i posadit štagod za svoje potrebe. Pa možda i neku obitelj zasnovat... neku djecu ne daj Bože porađat. Skromno... hladne glave... lako se napravi i veseli stroj za malo rakije. A društvo koje ti zamišljaš je utopija... evo pokušava se u SAD-u i EU nešto... naravno moraju napravit sranja svuda po svijetu jer su svoje resurse davnih dana iscrpili. Pa im je čak eto palo napamet i da je zemlja prenastanjena pa štošta čine da se izbore s tim. Zemlja naravno i je prenastanjena, ali onda opet imaš izbor lakog i ispravnog. Lako je pobiti, ispravno je sve sile uprti da nađeš način da svi požive i nastave se množiti. Jer velika rješenja se i javljaju samo kad postoje veliki problemi, a ubojstvo sigurno nije rješenje. S druge strane ni homoseksualnost nije rješenje jer te onda strane populacije prevale. I upravo zato vi zaista i jeste problem. Jer homoseksualnost nije genetska... ali ne kažem ja ni da je bolest ili poremećaj, a isto tako ne kažem ni da ju se može ukloniti iz pojedinca... ona je u ogromnoj većini slučajeva naučeno ponašanje. Kada se takvo naučeno ponašanje utabori u društvu hedonista. To je siguran kraj. A tu stoji i činjenica da mi jesmo kršćansko društvo i da se toga zasigurno nećemo odreći. Nije nas ubio ni komunizam, neće ni ovo. E sad moj prijedlog je... evo vam registrirano partnerstvo, evo vam zaštita od nasilja... zauzvrat se vratite u ormar kada je riječ o javnosti, a o djeci ni ne pomišljajte. (ja bi zapravo svaku seksualizaciju uklonio iz javnog života i vratio ju tamo gdje joj je u kršćanskom društvu mjesto. Ali vi nećete? Pa gle... ovo ti nije zapadna civilizacija i vidjet ćeš da će ovo društvo udariti kad mu prekipi pod svaku cijenu.... urođena crta u mentalitetu... šta ćeš. Zaista nema potrebe da dođe do kaosa. Sve je rješivo. Ruka ruku mije... vas više nitko neće vrijeđat... vi više nećete pokušavat steći pravo da se ljubite na ulici, da usvajate djecu i da dobijete status braka. Ekstremna desnica neće imati zadovoljene prohtjeve, ali nećete ni vi, a ova civilizacija će napokon dobiti svoj konačni odgovor po pitanju homoseksualnosti. I zbogom zapade. Dakle budi što god hoćeš... ali u svojoj kući, a ulicu ostavi na miru da bude formirana prema onome što je prihvatljivo ovoj populaciji. Napredak nije u oslobođenju, već u uređenju. Svako društvo u povijesti koje se okrenulo oslobođenju kao napretku zapravo je ušlo u fazu vikenda... ili recimo mirovine, pa radi šta hoće i čeka da umre. Zapad je evidentno došao do te razine... a mi još imamo u nogama bar neku tisućicu da odradimo, pa ćemo onda vidjet šta dalje. U svakom slučaju fino ste nam se prikrali dok se narod bavio ratovima i ostalim međuslavenskim idiotarijama. Skoro pa mi je promakla misao da je upravo tome i služio taj rat... i njegova ostavština. Ne mislim tu na gay lobi, mislim na općenito zapad i svu silu zapadnih subkultura koje su uplivale da ubiju naše identitete i naše kulturne odrednice. Ali neće moći.. jer vam se opozicija počela izgrađivati u krugovima u kojima ju uopće ne bi očekivali, pa čak i u vašim vlastitim koliko čujem... tako da vam priglupi skinjara i neobrazovani seljak više neće biti opozicija, sada ćete dobiti ljude na vašoj intelektualnoj razini da vas prizemlje i prilagode... a tko neće... America still claims to be a free country for as much as I know. I deff wouldn't pick western Europe if you don't intend to die within the next 20 years, because I doubt you'll like it in Germanistan. And yes... goodbye English language and the Anglo-Saxon Borg-like monoculture... you won't be missed. Our biological and technological distinctivness won't be added to their own... jer naime, otpor nije uzaludan. Nego uživaj Dominiče i sve najbolje ti želim... u okvirima ove civilizacije, naravno.

Godine su broj
Validan samo
U ocima zakona
Haiku
Plaky

ne rojken samo mi nije jasna jedna situacija, zasto pratiti na instagramu nekog ko ti je odbojan ja to u zivotu ne bih radila ako mi se neko ne svidi kao licnost u zivotu necu da ga pratim na instagramu. Mmm nisam ti dala ni jedan jedini povod da ti mene hejtujes, i iskreno boli me uvo samo sto mnogo glupa situacija i uopste ne razumem svrhu iste ali nema veze, sta sad reci