Prijava

Jedan od retkih postova gde Maestro nije iritantan nego se samo zajebava samo mislim da sam cuo negde ovo valjda Mamic.

Jebeni holutlu i ostali dauni usraše bogovsku temu

Ajde bre seljačino mladenovačka, kukaš mi tu da te ne jebem po forumu i da te ostavim na miru, da bi kada sam prestao da ti radim ono što radiš svima koji ti se ne šlihtaju, sada ideš za mnom i sereš. Tema je sprdnja, i debilnim duplacima nisam ni odgovarao.

Živi u svom bednom svetu i prekini da smaraš. Pičko.

https://youtu.be/jQRmkt5lbvY

ovaj ivan gavrilovic je za psihijatriju lik ima probleme s kontrolisanjem besa gledao sam ga na omv pumpi na levoj obali kako je nekog lika poceo da maltretira zato sto je doduvavao gume

Ne ide mu to posto i ovako ima facu za nabadanje jos kad krene da ima napade besa samo daje opravdanje da ga nabodes a inace ima kompleks NIZE vrednosti i zbog toga takvo ponasanje :)

ахахах али како га је сељачки набо вратио га у деведесете

hahah muzika i panjevi da ublaze

E ćurko ajde odjebi nemoj tu neku sveticu da mi izigravaš. Kao riba si sta neduzna idi nudi se čekaoničarima ovde su bile mnogo jače ribe kao što su Zmia, Lemaja, Mr Moon pa se nisu tako ponašale ok?

ova tema ima hiljadu i po strana, ne mogu da skapiram da ste se toliko nadozivljavali transfera blamova, kao izdvajaju se neki specificni transferi a vama je transfer bukvalno sve sto vas okruzuje

da kapiram mnogo smesno kopipejstujemo postove od neke glupe kurve i pretnje napaljenih retardcina koji izgledaju jadno
golicanje po tabanima

I get it. It is a lot of fun to copypaste posts of some stupid whore and threats of horny retards who look miserable.

Tickling the feet

Разбирам. Много е забавно да копирате поста на публикации на някаква глупава курва и заплахи от възбудени ретардове, които изглеждат нещастни.
Гърчеше краката

Moguće je da sam bio na poslednjem Prodidžijevljom certu, Okland 5. februara ove godine, (moj rođendan, inače). To im je bio kraj svetske turneje, ne znam da li su bili negde posle toga.
Inače, imao sam čast da upoznam gospodina lično, bekstejdž Zigeta 2011.
Mnogo, mnogo fin gospodin je bio.

Възможно е, че бях на последния сертификат на Prodigy, Оукланд на 5 февруари тази година, (рожден ден, иначе). Това беше техният край на световното турне, не знам дали са били някъде след това.
Иначе имах честта да се срещна с г-н Лично, Backstage Ziget 2011.
Много, много приятен джентълмен беше.

Можно е дека јас бев на последниот сертификат на Prodigy, Окленд на 5 февруари оваа година, (мојот роденден, инаку). Тоа беше нивниот крај на светската турнеја, не знам дали тие беа некаде после тоа.
Во спротивно, имав чест да се сретнам со Лично, Backstage Ziget 2011.
Многу, многу убав господин беше.

Македонски = бугарски
Колико видим сличност скоро као назови хрватски и српски.

Možno je, da sem bil na zadnjem certifikatu Prodigyja, Auckland, 5. februarja letos, (moj rojstni dan, sicer). To je bil njihov konec svetovne turneje, ne vem, če so bili nekje po tem.
Sicer sem imel privilegij srečati se z osebno stranjo Ziget 2011.
Zelo, zelo čeden gospod je bil

Breathe je prvi put odsviran u Bg-u.

Вдъхнете за първи път в Bg.

Eínai pithanó óti ímoun sto teleftaío pistopoiitikó Prodigy, Auckland, stis 5 Fevrouaríou tou tréchontos étous, (genéthlia mou, alliós). Aftó ítan to télos tis pankósmias periodeías, den xéro an ítan opoudípote metá apó aftó.
Diaforetiká, eícha to pronómio na synantíso tin prosopikí selída tou Ziget gia to 2011.
Ítan énas polý, polý ómorfos kýrios.